uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191660
    uzsolt
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      Szóval egy üres üveg nem bizonyíték semmire. :DDD

      Ja, értem 😉

      vizsla wrote:
      Linked be a Bhagavad Uborkát, az Uborka Tórát, meg a többit is, mert addig diszkriminatív vagy. :DDD

      Én már tettem a diszkrimináció ellen, rám már nem lehet mondani 😉 De rátok még igen 😛

      Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191661
      uzsolt
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        Szóval egy üres üveg nem bizonyíték semmire. :DDD

        Ja, értem 😉

        vizsla wrote:
        Linked be a Bhagavad Uborkát, az Uborka Tórát, meg a többit is, mert addig diszkriminatív vagy. :DDD

        Én már tettem a diszkrimináció ellen, rám már nem lehet mondani 😉 De rátok még igen 😛

        Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191654
        uzsolt
        Felhasználó

          Meg azért említsük meg ezt is, hogy ne legyünk diszkriminatívak 😉

          Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191655
          uzsolt
          Felhasználó

            Meg azért említsük meg ezt is, hogy ne legyünk diszkriminatívak 😉

            Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191652
            uzsolt
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              uzsolt wrote:
              Én meg abban hiszek, hogy megittam egy üveg bort 😉
              Legalábbis az az üres üveg ezt támasztja alá, ami itt van mellettem…

              Vagy csak Kelly Bundy van a környéken. (Ha nem láttad a Rém rendes családot, akkor nem poén… bár van amikor csak ez ment a tv-ben. :DDD)

              Nagy kedvencem a Rém rendes, de nem értem, hogy most mire gondolsz… Rég láttam sajnos, mivel mostanában nem adják 🙁

              Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191653
              uzsolt
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                uzsolt wrote:
                Én meg abban hiszek, hogy megittam egy üveg bort 😉
                Legalábbis az az üres üveg ezt támasztja alá, ami itt van mellettem…

                Vagy csak Kelly Bundy van a környéken. (Ha nem láttad a Rém rendes családot, akkor nem poén… bár van amikor csak ez ment a tv-ben. :DDD)

                Nagy kedvencem a Rém rendes, de nem értem, hogy most mire gondolsz… Rég láttam sajnos, mivel mostanában nem adják 🙁

                Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191644
                uzsolt
                Felhasználó

                  Én meg abban hiszek, hogy megittam egy üveg bort 😉
                  Legalábbis az az üres üveg ezt támasztja alá, ami itt van mellettem…

                  Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191645
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Én meg abban hiszek, hogy megittam egy üveg bort 😉
                    Legalábbis az az üres üveg ezt támasztja alá, ami itt van mellettem…

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1952220
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      És milyen igazuk van 😀

                      Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191638
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        uzsolt wrote:
                        Oszt’ ez mi? Ubuntu? Az már egy ideje megjelent, nem?

                        Tőled is elvártam volna, hogy burkolt link alapján odatalálj az oldalra.
                        Úgy látszik, ebben a hőségben mindenki megbuggyant. (Főleg én!)

                        Ja, értem. A kép linkje…
                        (Egyébként lehet, ez a meleg nem fehér embernek való…)

                      10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 9,618