Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
milfer wrote:Tehát minek kínlódni a localhost:631-en mikor van „gnome-cups-manager” is.bakobela wrote:…miért nem ismeri fel az Ubuntu a nyomtatómat…
Ez elég magyarázat?
Meg persze én se értem, ez miért kinlódás. Ugyanaz a menet, elejétől a végéig, csak nem egy lapon állítasz be mindent, hanem mindent egy külön lapon…
És a
Code:/usr/bin/aplay -q -N /usr/share/sounds/question.wavparancs lefut és lejátssza a „dobot”?
És van neked olyanod, hogy aplay? És a gdm.conf-ban van valami arra utaló, hogy melyik fájlt akarja lejátszani? Gondolom, wav-ra vagy mp3-ra célszerű rákeresni.
mobal wrote:elvileg bevan állítva. sőt gyakorlatilag a gdm be van állítva.Gyakorlatilag mégsincs. Szerintem nézd csak meg a /etc/gdm.conf-ot! (vagy valami olyasmit, már rég nem használok *dm-et)
A gdm konfigfájljának kézi szerkesztése?
http://localhost:631 -en próbáltad? Gondolom, ppd-t akartál írni, nem ppt-t :poketoungeb:
Soltan wrote:Konkrétan uhu csomagot szeretnékNa, azt én megnézném. Nem lenne egyszerűbb belenézni az rpm-be, hogy mik vannak benne? Mert szerintem ez NEM disztró-specifikus rpm, hanem csak egy szimpla bináris cucc.
Szóval szerintem csak bemásolod a megfelelő helyre (mondjuk a /usr/local-ba), esetleg egy ldconfig-ot futtatsz, oszt kész kalap.Már az ombudsman is megmondta: a hangfelvétel készítése illegális, de közzététele már nem az. (mekkora egy hülyeség, de mindegy)
-
SzerzőBejegyzés