Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor kisbetu-nek volt igaza:
kisbetu wrote:Valószínűleg normális VGA-drivert kéne használni.;D
Ha az xmms-t konzolból indítod, mit ír ki?
Akkor akár csomit is készíthetsz belőle btami örömére 😉
A GoboLinux 013 első kibocsátásra szánt verziója letölthető. A végső változatot vagy a következő rc-verziót körülbelül egy héten belül fogják kibocsátani.
Nem fogok, ui. rájöttem azóta, hogy az FC jogi problémákkal „küzd”, tehát ilyen mp3-as vackolást nem rak(hat)tak bele. Telepítsd akkor az egyik csomagot (nem tudom, FC alá melyik van, gondolom, mindkettő), és utána próbáld újra!
Hú, második olvasásra esett csak le…
sany wrote:na jó bevallom a képernyő felbontáshoz bevetettem némi „erőszakot”! 🙂
Felbontottad a képernyőt egy baltával? ;Dbtami wrote:Megkértem az [red]1.2[/red]-es készítőjét, hogy csináljon 2.0-hoz is csomagot belőle.Erről meg aztán tényleg nem volt szó, hogy 1.2-es csomagot akarsz 2.0-ra felrakni >:(
sany wrote:Beírod:
VIA VT8251 Linux
és elemzed a talátatokat! 🙂Ilyenekre gondolsz:
uzsolt wrote:Sőt, a gugli-ba beírva, a második találatról el lehet jutni erre a honlapra, ahol van egy olyan cím, hogy [red]Installing support for Realtek ALC653 Audio on Linux[/red]. Ezt már láttad/próbáltad?A reakció:
Theox wrote:… Ezúttal a telepítésnél a viaudio_interface.o-ra talált error-t. …Reakcióm:
uzsolt wrote:Nos, én találtam egy hibát, gondolom Theox-nak is ez volt a gondja. De addig, amíg nem vagyok biztos benne (nem kapok megerősítést), addig nem pötyögöm be a megoldást.Csak hogy mutassam:
root:~# lsmod | grep via
viaudiocombo 34576 0
…Igaz, hardverem nincs, hogy teszteljem…
Azóta már új hangkártyával foglalkozunk…
-
SzerzőBejegyzés