uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 8,191-8,200 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A Suse mindenhol otthagyja a kurzort #2074983
    uzsolt
    Felhasználó

      Akkor kisbetu-nek volt igaza:

      kisbetu wrote:
      Valószínűleg normális VGA-drivert kéne használni.

      ;D

      Hozzászólás: .bonk fájl lejátszása linux alatt #2074480
      uzsolt
      Felhasználó

        Ha az xmms-t konzolból indítod, mit ír ki?

        Hozzászólás: grip uhu 2.0 alá sikerült valakinek? #2075030
        uzsolt
        Felhasználó

          Akkor akár csomit is készíthetsz belőle btami örömére 😉

          Hozzászólás: Magyar GoboLinux fórum #2072505
          uzsolt
          Felhasználó

            A GoboLinux 013 első kibocsátásra szánt verziója letölthető. A végső változatot vagy a következő rc-verziót körülbelül egy héten belül fogják kibocsátani.

            uzsolt
            Felhasználó

              DVD-ről szerintem biztos nem, mivel a hivatalos terjesztésben a hazájukban érvényes jogi szabályozás szerint NEM lehet benne (ezért nem játszik suse, FC xmms-e mp3-at alapból).
              Net? Ftp?

              Ezekben nem tudok segíteni, de mondjuk innen? Így találtam.

              uzsolt
              Felhasználó

                Nem fogok, ui. rájöttem azóta, hogy az FC jogi problémákkal „küzd”, tehát ilyen mp3-as vackolást nem rak(hat)tak bele. Telepítsd akkor az egyik csomagot (nem tudom, FC alá melyik van, gondolom, mindkettő), és utána próbáld újra!

                Hozzászólás: Kocsma topik #1950095
                uzsolt
                Felhasználó

                  Hú, második olvasásra esett csak le…

                  Hozzászólás: Io scheduler cfq registered #2075011
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    sany wrote:
                    na jó bevallom a képernyő felbontáshoz bevetettem némi „erőszakot”! 🙂
                    Felbontottad a képernyőt egy baltával? ;D
                    Hozzászólás: grip uhu 2.0 alá sikerült valakinek? #2075026
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      btami wrote:
                      Megkértem az [red]1.2[/red]-es készítőjét, hogy csináljon 2.0-hoz is csomagot belőle.

                      Erről meg aztán tényleg nem volt szó, hogy 1.2-es csomagot akarsz 2.0-ra felrakni  >:(

                      uzsolt
                      Felhasználó
                        sany wrote:
                        Beírod:
                        VIA VT8251 Linux
                        és elemzed a talátatokat! 🙂

                        Ilyenekre gondolsz:

                        uzsolt wrote:
                        Sőt, a gugli-ba beírva, a második találatról el lehet jutni erre a honlapra, ahol van egy olyan cím, hogy [red]Installing support for Realtek ALC653 Audio on Linux[/red]. Ezt már láttad/próbáltad?

                        A reakció:

                        Theox wrote:
                        … Ezúttal a telepítésnél a viaudio_interface.o-ra talált error-t.  …

                        Reakcióm:

                        uzsolt wrote:
                        Nos, én találtam egy hibát, gondolom Theox-nak is ez volt a gondja. De addig, amíg nem vagyok biztos benne (nem kapok megerősítést), addig nem pötyögöm be a megoldást.

                        Csak hogy mutassam:

                        root:~# lsmod | grep via
                        viaudiocombo          34576  0

                        Igaz, hardverem nincs, hogy teszteljem…

                        Azóta már új hangkártyával foglalkozunk…

                      10 bejegyzés megtekintése - 8,191-8,200 / 9,618