Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nagy része átkerült oda. Gondolom, hogy valami ilyesmit jelent.
Nagy része átkerült oda. Gondolom, hogy valami ilyesmit jelent.
bxabi wrote:bxabi wrote:Gondolom, a hivatalos repóban. Ezért az a hivatalos, mert már betesztelték.
Gondolom, a hivatalos repóban. Ezért az a hivatalos, mert már betesztelték.
kisbetu wrote:Link csak akkor kell, ha a hírt valahonnan ollózta. Saját kreálmány esetén ilyen nincs.Adatközlésről van szó, azt pedig illik valami forrással alátámogatni. Hacsak nem ő a NetApplications cég 😉
kisbetu wrote:Link csak akkor kell, ha a hírt valahonnan ollózta. Saját kreálmány esetén ilyen nincs.Adatközlésről van szó, azt pedig illik valami forrással alátámogatni. Hacsak nem ő a NetApplications cég 😉
-
SzerzőBejegyzés