Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:Most akkor jól megzavartál: tettél vanilla kernelt suse alá ami jól működött, viszont utolsó írásod megerősíti, hogy nem célszerű a legfrissebb kernelt feltenni, mert nincsen kitesztelve hozzá a programok egy része? Hogy van ez?
Nem csak borbi gépéből áll a világ. Attól, hogy neki működött, nem biztos, hogy az adott disztró összes felhasználójánál működik. Azért mert egyrészt nem ugyanaz a gépük, ugyanazokkal a hardverekkel, másrészt borbi nem használ minden programot, ami csak elérhető az adott disztróban.
És hol a birodalom? ;D
És hol a birodalom? ;D
borbi wrote:Ajánljatok valami pehelysúlyú, gyors, ingyenes, jó hardver támogatással rendelkező alternatív operációs rendszert!
…
ezeket már próbáltam: Syllableborbi wrote:Közben haddd ajánljak egy jó Desktop OS-t, amit én ki is próbáltam, úgy ajánlom, az pedig a Syllable.Akkor miért is nem jó az a syllable?
borbi wrote:Ajánljatok valami pehelysúlyú, gyors, ingyenes, jó hardver támogatással rendelkező alternatív operációs rendszert!
…
ezeket már próbáltam: Syllableborbi wrote:Közben haddd ajánljak egy jó Desktop OS-t, amit én ki is próbáltam, úgy ajánlom, az pedig a Syllable.Akkor miért is nem jó az a syllable?
borbi wrote:Jahh, a *BSD az nem is Linux :). OpenBSD-t próbáltam már, éreztem a hasítást a fejemben hogy mintha visszamentem volna a Linux idejében ~10 évet.Amikor a géped paramétereit megnézed, nem érzed úgy, hogy visszamégy a hardverek idejében ~10 évet?
Amúgy nesze: http://www.pcbsd.org/borbi wrote:Jahh, a *BSD az nem is Linux :). OpenBSD-t próbáltam már, éreztem a hasítást a fejemben hogy mintha visszamentem volna a Linux idejében ~10 évet.Amikor a géped paramétereit megnézed, nem érzed úgy, hogy visszamégy a hardverek idejében ~10 évet?
Amúgy nesze: http://www.pcbsd.org/borbi wrote:uzsolt wrote:Talán ha rákattintanál a linkre, mielőtt hülyeségeket kérdezel.Humor?
kisbetu linkjére gondoltam, de már ő is felvilágosított 😉
borbi wrote:uzsolt wrote:Talán ha rákattintanál a linkre, mielőtt hülyeségeket kérdezel.Humor?
kisbetu linkjére gondoltam, de már ő is felvilágosított 😉
Egy celeron 266 MHz-es gépen egy PLD Linux elég vígan elfutkos. Tény, van időd reagálni az eseményekre, de régi géptől ne várj jobb teljesítményt, mint az ezermillió magos ezermilliárd teraherces csodáktól.
borbi wrote:Az mi? Ubuntu?Talán ha rákattintanál a linkre, mielőtt hülyeségeket kérdezel.
-
SzerzőBejegyzés