Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Feisty, rendszerszolgáltatások #2106736
    Vladi
    Felhasználó

      El is készült!
      Mindenben az előbb leírtak alapján jártam el, és most működik! ;D
      Kiválóan vált futási szintet. (A saját rd3.d könyvtáramból még pár dolgot kiszedtem ami nem kell.)

      Hozzászólás: Feisty, rendszerszolgáltatások #2106737
      Vladi
      Felhasználó

        El is készült!
        Mindenben az előbb leírtak alapján jártam el, és most működik! ;D
        Kiválóan vált futási szintet. (A saját rd3.d könyvtáramból még pár dolgot kiszedtem ami nem kell.)

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100076
        Vladi
        Felhasználó

          juuzer!

          Nem baj, hogy nem komoly klán, azért használhatjuk a nevünk előtt. Legalább látjuk, hogy ismerősök jöttek játszani.
          (Pl. aki fórumon regisztrált és néha írkál is az használhatja az előtagot.)

          Nade kérem! Álljunk meg egy percre! Nem nevezhető komolytalannak ha már saját szervere is van!  😀 (Mégha csak néha fut.) Pláne ha linuxforum.hu -nak hívják a szervert.
          (amúgy szerintem lehetne a neve: _-=linuxforum.hu UT4 game server BE=-_ . Persze ez csak ötlet, főleg ha a Battly Eye-t sikerül belőni.)

          Hú. Elég sötét az a pálya! Mi adta az ötletet? Mondjuk hangulata szimpatikus. Valahogy régi Doom feeling. 8)

          szerk: Majd elfelejtettem: ha elkészült egy játszható beta, tedd fel valahova ahol elérhetjük, meg a szerverre és teszteljük. 8)

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100077
          Vladi
          Felhasználó

            juuzer!

            Nem baj, hogy nem komoly klán, azért használhatjuk a nevünk előtt. Legalább látjuk, hogy ismerősök jöttek játszani.
            (Pl. aki fórumon regisztrált és néha írkál is az használhatja az előtagot.)

            Nade kérem! Álljunk meg egy percre! Nem nevezhető komolytalannak ha már saját szervere is van!  😀 (Mégha csak néha fut.) Pláne ha linuxforum.hu -nak hívják a szervert.
            (amúgy szerintem lehetne a neve: _-=linuxforum.hu UT4 game server BE=-_ . Persze ez csak ötlet, főleg ha a Battly Eye-t sikerül belőni.)

            Hú. Elég sötét az a pálya! Mi adta az ötletet? Mondjuk hangulata szimpatikus. Valahogy régi Doom feeling. 8)

            szerk: Majd elfelejtettem: ha elkészült egy játszható beta, tedd fel valahova ahol elérhetjük, meg a szerverre és teszteljük. 8)

            Hozzászólás: libakármicsoda.so.x.0 melyik csomag része? #2107941
            Vladi
            Felhasználó

              Nekem is támadt egy ötletem:
              http://rpm.pbone.net/
              Ha készült belőle rpm csomag, akkor itt megtalálod, mivel tételesen vannak felsorolva a fileok.

              De gyanítom legtöbbször az akármicsoda csomag része. 😉

              Hozzászólás: libakármicsoda.so.x.0 melyik csomag része? #2107942
              Vladi
              Felhasználó

                Nekem is támadt egy ötletem:
                http://rpm.pbone.net/
                Ha készült belőle rpm csomag, akkor itt megtalálod, mivel tételesen vannak felsorolva a fileok.

                De gyanítom legtöbbször az akármicsoda csomag része. 😉

                Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002958
                Vladi
                Felhasználó

                  Jól van, vitatkozzunk ízlésekről, korán reggel belefér. :rolleyes:
                  putty végül is minek? Terminálon ssh xy@valahoh. Nálam pl. fordítva igaz a puttynak pocsék a karakterkódolása és bütykölni sincs kedven. Marad a terminál.

                  Én is sok évig használtam total commandert, de meguntam, hogy 1 – 2 – 3.
                  (Ezek még egy sz@ros file kezelőért is pénzt kérnének. ;D)

                  Hogy miért nem inkább a jó programokat erősítik a programozók? Ezt én sem értem, bár ha belegondolunk: egy jó programnak minek még programozó, ha már most is van elég? :rolleyes:
                  (Szeretem a nagy választékot. Bár sok esetben nem is én választok, hanem a disztribútor. Mennyivel kényelmesebb, mint download.com-ot turkálni :))

                  Ismerőseidnek meg ajánlj egy másik disztrót amit tartalmazza a codeceket. uhu2 ilyen.

                  IE jó poén? Szerintem még windowson sem. (Néha előfordul, hogy ismerősöknek windowst telepítek, ekkor mindig rakok fel FF-et és Operát. Aztán a lelkükre kötöm, hogy csak ezek egyikével netezzenek. Nincs kedvem fél év múlva jönni. Nameg egy két jó opens programot. Ha belegondolok van egy saját Winxp disztróm.  ;D)

                  Zászlós bill jó poén:
                  win+o: indul az opera
                  win+k: indul a gnome-commander
                  stb. 😀

                  Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002954
                  Vladi
                  Felhasználó

                    mi nekem tetszik:
                    – 6546954db program van egy feladatra. Tudok válogatni. Néha ez a sok is kevés.
                    – Ha egyszer baja van, számomra érthető módon adja elő.
                    – A ctrl és alt közötti billentyűnek hasznát veszem, még ha nem is matricázom pingvinre
                    – A Gnome kommmaner egy kiváló, sokoldalú file kezelő.
                    – Ha frissen telepítettem és le akarok játszani egy filmet vagy zenét (pl. mp3) akkor netről könnyen beszerzem a szükséges beépülőket és könyvtárakat.
                    – Elég az oktatóanyag hozzá.
                    – A Putty helyett elég a terminál linen.
                    :-*

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100070
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Csak alakul az [lf.hu] klán. 😉
                      Mostanában már CoD-ot is ezen a néven játszok. Persze ott kék a nevem, mint a fórum default. 🙂
                      (Esetleg valamilyen borzalmas linuxos néven, PL: kernel panic ;D)

                      A hétvége nekem nem jó, de jövő héten esténként majd nézegetem a szervereket és ha lesz ismerős….  ;D

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100071
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Csak alakul az [lf.hu] klán. 😉
                        Mostanában már CoD-ot is ezen a néven játszok. Persze ott kék a nevem, mint a fórum default. 🙂
                        (Esetleg valamilyen borzalmas linuxos néven, PL: kernel panic ;D)

                        A hétvége nekem nem jó, de jövő héten esténként majd nézegetem a szervereket és ha lesz ismerős….  ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 2,068