Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099868
    Vladi
    Felhasználó

      Gyertek akkor játszani este minél többen!!
      Had teszteljük azt a servert.:)

      [En így raktam fel a játékot: bináris akárhova, futási jogok rá, majd a /home/usr/.q3a könyvtárba kicsomaoltam a q3ut4 mappát.]

      juuzer!

      Nézd át a ~/.q3a/q3ut4/server.cfg filet!
      Benne van a rete beállítás advancet settings résznél.

      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099869
      Vladi
      Felhasználó

        Gyertek akkor játszani este minél többen!!
        Had teszteljük azt a servert.:)

        [En így raktam fel a játékot: bináris akárhova, futási jogok rá, majd a /home/usr/.q3a könyvtárba kicsomaoltam a q3ut4 mappát.]

        juuzer!

        Nézd át a ~/.q3a/q3ut4/server.cfg filet!
        Benne van a rete beállítás advancet settings résznél.

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099864
        Vladi
        Felhasználó

          Esténként jó lenne. kb6-7 után.

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099865
          Vladi
          Felhasználó

            Esténként jó lenne. kb6-7 után.

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099852
            Vladi
            Felhasználó

              Egyszoval a teszt sikeres volt! ;D

              Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099853
              Vladi
              Felhasználó

                Egyszoval a teszt sikeres volt! ;D

                Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099844
                Vladi
                Felhasználó

                  Ne haggyatok ki ja gémbűl!! 😀 😀

                  Akarom mondani: ha lehet én is szeretnék csatlakozni a hétvégi lf.hu játékhoz ha lehet. Köszi. 🙂

                  Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099845
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Ne haggyatok ki ja gémbűl!! 😀 😀

                    Akarom mondani: ha lehet én is szeretnék csatlakozni a hétvégi lf.hu játékhoz ha lehet. Köszi. 🙂

                    Hozzászólás: torrent #2101680
                    Vladi
                    Felhasználó

                      ./off

                      Jól kitorrentezzük magunkat. 😀

                      Viszont így már: Na azééé! 😉
                      Nem szűnik meg semmi, csak összevonják a core és extras repokat. (Bár ezt a lépést szerintem FC1-nél kellett volna megtenni, ők tudják.)

                      Szerintem ikább elkutyultad. 😉

                      Az viszont igaz, hogy alapvető bajok vannak a csomagkezeléssel. Szerintem orvosolható. Majd nyithatnánk erre topikot. Holnapig megálmodom.
                      (Egyébként 7test4et próbáltam, meglepően gyors benne a yumex :))

                      Hozzászólás: torrent #2101681
                      Vladi
                      Felhasználó

                        ./off

                        Jól kitorrentezzük magunkat. 😀

                        Viszont így már: Na azééé! 😉
                        Nem szűnik meg semmi, csak összevonják a core és extras repokat. (Bár ezt a lépést szerintem FC1-nél kellett volna megtenni, ők tudják.)

                        Szerintem ikább elkutyultad. 😉

                        Az viszont igaz, hogy alapvető bajok vannak a csomagkezeléssel. Szerintem orvosolható. Majd nyithatnánk erre topikot. Holnapig megálmodom.
                        (Egyébként 7test4et próbáltam, meglepően gyors benne a yumex :))

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 2,068