Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyertek akkor játszani este minél többen!!
Had teszteljük azt a servert.:)[En így raktam fel a játékot: bináris akárhova, futási jogok rá, majd a /home/usr/.q3a könyvtárba kicsomaoltam a q3ut4 mappát.]
juuzer!
Nézd át a ~/.q3a/q3ut4/server.cfg filet!
Benne van a rete beállítás advancet settings résznél.Gyertek akkor játszani este minél többen!!
Had teszteljük azt a servert.:)[En így raktam fel a játékot: bináris akárhova, futási jogok rá, majd a /home/usr/.q3a könyvtárba kicsomaoltam a q3ut4 mappát.]
juuzer!
Nézd át a ~/.q3a/q3ut4/server.cfg filet!
Benne van a rete beállítás advancet settings résznél.Esténként jó lenne. kb6-7 után.
Esténként jó lenne. kb6-7 után.
Egyszoval a teszt sikeres volt! ;D
Egyszoval a teszt sikeres volt! ;D
Ne haggyatok ki ja gémbűl!! 😀 😀
Akarom mondani: ha lehet én is szeretnék csatlakozni a hétvégi lf.hu játékhoz ha lehet. Köszi. 🙂
Ne haggyatok ki ja gémbűl!! 😀 😀
Akarom mondani: ha lehet én is szeretnék csatlakozni a hétvégi lf.hu játékhoz ha lehet. Köszi. 🙂
./off
Jól kitorrentezzük magunkat. 😀
Viszont így már: Na azééé! 😉
Nem szűnik meg semmi, csak összevonják a core és extras repokat. (Bár ezt a lépést szerintem FC1-nél kellett volna megtenni, ők tudják.)Szerintem ikább elkutyultad. 😉
Az viszont igaz, hogy alapvető bajok vannak a csomagkezeléssel. Szerintem orvosolható. Majd nyithatnánk erre topikot. Holnapig megálmodom.
(Egyébként 7test4et próbáltam, meglepően gyors benne a yumex :))./off
Jól kitorrentezzük magunkat. 😀
Viszont így már: Na azééé! 😉
Nem szűnik meg semmi, csak összevonják a core és extras repokat. (Bár ezt a lépést szerintem FC1-nél kellett volna megtenni, ők tudják.)Szerintem ikább elkutyultad. 😉
Az viszont igaz, hogy alapvető bajok vannak a csomagkezeléssel. Szerintem orvosolható. Majd nyithatnánk erre topikot. Holnapig megálmodom.
(Egyébként 7test4et próbáltam, meglepően gyors benne a yumex :)) -
SzerzőBejegyzés