Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
De jó kis téma! 🙂
Nálam az a módszer járja, hogy sürített levegővel kifújom (Lehet kapni flakonost, de az utóbbi időben egyre gyengébb minőségűek. A legutolsóval már egy gépet se tudtam teljesen portalanítani. Az elsővel még hármat. >:( Úgyhogy mostanában már a kompresszoros dolog a módszer. :rolleyes:)
Aztán spéci számítógéptisztító habbal befújom és száraz, tiszta rongygyal subickolom.
(Ez utóbbit – flakonost – már három éve használom és még mindig van benne! Csodaszer! Szerintem már nem is lehet kapni ilyen fajtát. Nemrég egy nyolc éves monitort pucoltam meg. Gyári állapotig fényesítette! Nem is hittem a szememnek! :D)
De, ha ilyen nincs, akkor a szappanosvíz is megteszi.Mondjuk én óvatos lennék a lavoros módszerrel, egyik haverom megjárta vele. Érdekes „jelenségeket” produkált a billentyűzete utána. :rolleyes:
A menet közbeni cserélgetés egyébként egyáltalán nem nerces, én egyszer CoDozás közben cseréltem ps/2-es egeret. Nem úgy mozgott na. 8)
De jó kis téma! 🙂
Nálam az a módszer járja, hogy sürített levegővel kifújom (Lehet kapni flakonost, de az utóbbi időben egyre gyengébb minőségűek. A legutolsóval már egy gépet se tudtam teljesen portalanítani. Az elsővel még hármat. >:( Úgyhogy mostanában már a kompresszoros dolog a módszer. :rolleyes:)
Aztán spéci számítógéptisztító habbal befújom és száraz, tiszta rongygyal subickolom.
(Ez utóbbit – flakonost – már három éve használom és még mindig van benne! Csodaszer! Szerintem már nem is lehet kapni ilyen fajtát. Nemrég egy nyolc éves monitort pucoltam meg. Gyári állapotig fényesítette! Nem is hittem a szememnek! :D)
De, ha ilyen nincs, akkor a szappanosvíz is megteszi.Mondjuk én óvatos lennék a lavoros módszerrel, egyik haverom megjárta vele. Érdekes „jelenségeket” produkált a billentyűzete utána. :rolleyes:
A menet közbeni cserélgetés egyébként egyáltalán nem nerces, én egyszer CoDozás közben cseréltem ps/2-es egeret. Nem úgy mozgott na. 8)
Végül is: ki nyert? :rolleyes: ;D
Végül is: ki nyert? :rolleyes: ;D
medveapu wrote:Esetleg azt tudod, hogy melyik lesz LTS?
7.04 vagy 7.10 ?Hupon:
A Gutsy sok újdonsággal fog szolgálni, elsősorban a könnyű telepíthetőség terén, de nem lesz hosszú támogatással bíró (LTS – Long Term Support) kiadás.Ubuntu.com-on:
Ubuntu 7.04 will be supported for 18 months on both the desktop and on the server. Upgrades to new releases will always be free of charge.Vagyis valószínüleg egyiknek sem lesz lts kiadása. 🙁 Pedig ez okos dolog volt.
Marad a disztro update.medveapu wrote:Esetleg azt tudod, hogy melyik lesz LTS?
7.04 vagy 7.10 ?Hupon:
A Gutsy sok újdonsággal fog szolgálni, elsősorban a könnyű telepíthetőség terén, de nem lesz hosszú támogatással bíró (LTS – Long Term Support) kiadás.Ubuntu.com-on:
Ubuntu 7.04 will be supported for 18 months on both the desktop and on the server. Upgrades to new releases will always be free of charge.Vagyis valószínüleg egyiknek sem lesz lts kiadása. 🙁 Pedig ez okos dolog volt.
Marad a disztro update.VectoR!
OK, így már jobban értem a hozzáállásodat! 🙂
VectoR!
OK, így már jobban értem a hozzáállásodat! 🙂
Valahogy éreztem, hogy kisbetu jönni fog. :rolleyes:
kisbetu wrote:Öljél bele te 13 millát, aztán jópofizz a hülyeségekre.Mondjuk nem erre gondoltam, de lényegtelen.
Valahogy éreztem, hogy kisbetu jönni fog. :rolleyes:
kisbetu wrote:Öljél bele te 13 millát, aztán jópofizz a hülyeségekre.Mondjuk nem erre gondoltam, de lényegtelen.
-
SzerzőBejegyzés