Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      De jó kis téma! 🙂

      Nálam az a módszer járja, hogy sürített levegővel kifújom (Lehet kapni flakonost, de az utóbbi időben egyre gyengébb minőségűek. A legutolsóval már egy gépet se tudtam teljesen portalanítani. Az elsővel még hármat. >:(  Úgyhogy mostanában már a kompresszoros dolog a módszer. :rolleyes:)
      Aztán spéci számítógéptisztító habbal befújom és száraz, tiszta rongygyal subickolom.
      (Ez utóbbit – flakonost – már három éve használom és még mindig van benne!  Csodaszer! Szerintem már nem is lehet kapni ilyen fajtát. Nemrég egy nyolc éves monitort pucoltam meg. Gyári állapotig fényesítette! Nem is hittem a szememnek! :D)
      De, ha ilyen nincs, akkor a szappanosvíz is megteszi.

      Mondjuk én óvatos lennék a lavoros módszerrel, egyik haverom megjárta vele. Érdekes „jelenségeket” produkált a billentyűzete utána. :rolleyes:

      A menet közbeni cserélgetés egyébként egyáltalán nem nerces, én egyszer CoDozás közben cseréltem ps/2-es egeret. Nem úgy mozgott na. 8)

      Vladi
      Felhasználó

        De jó kis téma! 🙂

        Nálam az a módszer járja, hogy sürített levegővel kifújom (Lehet kapni flakonost, de az utóbbi időben egyre gyengébb minőségűek. A legutolsóval már egy gépet se tudtam teljesen portalanítani. Az elsővel még hármat. >:(  Úgyhogy mostanában már a kompresszoros dolog a módszer. :rolleyes:)
        Aztán spéci számítógéptisztító habbal befújom és száraz, tiszta rongygyal subickolom.
        (Ez utóbbit – flakonost – már három éve használom és még mindig van benne!  Csodaszer! Szerintem már nem is lehet kapni ilyen fajtát. Nemrég egy nyolc éves monitort pucoltam meg. Gyári állapotig fényesítette! Nem is hittem a szememnek! :D)
        De, ha ilyen nincs, akkor a szappanosvíz is megteszi.

        Mondjuk én óvatos lennék a lavoros módszerrel, egyik haverom megjárta vele. Érdekes „jelenségeket” produkált a billentyűzete utána. :rolleyes:

        A menet közbeni cserélgetés egyébként egyáltalán nem nerces, én egyszer CoDozás közben cseréltem ps/2-es egeret. Nem úgy mozgott na. 8)

        Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098242
        Vladi
        Felhasználó

          Végül is: ki nyert? :rolleyes: ;D

          Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098243
          Vladi
          Felhasználó

            Végül is: ki nyert? :rolleyes: ;D

            Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101482
            Vladi
            Felhasználó
              medveapu wrote:
              Esetleg azt tudod, hogy melyik lesz LTS?
              7.04 vagy 7.10 ?

              Hupon:
              A Gutsy sok újdonsággal fog szolgálni, elsősorban a könnyű telepíthetőség terén, de nem lesz hosszú támogatással bíró (LTS – Long Term Support) kiadás.

              Ubuntu.com-on:
              Ubuntu 7.04 will be supported for 18 months on both the desktop and on the server.  Upgrades to new releases will always be free of charge.

              Vagyis valószínüleg egyiknek sem lesz lts kiadása. 🙁 Pedig ez okos dolog volt.
              Marad a disztro update.

              Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101483
              Vladi
              Felhasználó
                medveapu wrote:
                Esetleg azt tudod, hogy melyik lesz LTS?
                7.04 vagy 7.10 ?

                Hupon:
                A Gutsy sok újdonsággal fog szolgálni, elsősorban a könnyű telepíthetőség terén, de nem lesz hosszú támogatással bíró (LTS – Long Term Support) kiadás.

                Ubuntu.com-on:
                Ubuntu 7.04 will be supported for 18 months on both the desktop and on the server.  Upgrades to new releases will always be free of charge.

                Vagyis valószínüleg egyiknek sem lesz lts kiadása. 🙁 Pedig ez okos dolog volt.
                Marad a disztro update.

                Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101342
                Vladi
                Felhasználó

                  VectoR!

                  OK, így már jobban értem a hozzáállásodat! 🙂

                  Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101343
                  Vladi
                  Felhasználó

                    VectoR!

                    OK, így már jobban értem a hozzáállásodat! 🙂

                    Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101330
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Valahogy éreztem, hogy kisbetu jönni fog. :rolleyes:

                      kisbetu wrote:
                      Öljél bele te 13 millát, aztán jópofizz a hülyeségekre.

                      Mondjuk nem erre gondoltam, de lényegtelen.

                      Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101331
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Valahogy éreztem, hogy kisbetu jönni fog. :rolleyes:

                        kisbetu wrote:
                        Öljél bele te 13 millát, aztán jópofizz a hülyeségekre.

                        Mondjuk nem erre gondoltam, de lényegtelen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 2,068