Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:Kimondtad a lényeget, TE bootoltál rá.Vladi wrote:Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haver
Aszzem így helyes. :rolleyes:
De ez most nagyon messze vezetne. Már én is megéltem itt a fórumon a „kell-e terjeszteni az igét” meg „kereskedelmi disztrók kérdése” vitákat. Ott nagyon sok értelmes érv elhangozz már. Most ne ismételjük meg, jó… ::)
Szerintem a cikk kb ezt állítja: A win *?&va sza=( a lin csak simán sz=(. 🙂
bocs:
Azon viszont csodálkozom, hogy néha milyen pesszimistán állsz a dologhoz. 🙁VectoR wrote:Kimondtad a lényeget, TE bootoltál rá.Vladi wrote:Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haverAszzem így helyes. :rolleyes:
De ez most nagyon messze vezetne. Már én is megéltem itt a fórumon a „kell-e terjeszteni az igét” meg „kereskedelmi disztrók kérdése” vitákat. Ott nagyon sok értelmes érv elhangozz már. Most ne ismételjük meg, jó… ::)
Szerintem a cikk kb ezt állítja: A win *?&va sza=( a lin csak simán sz=(. 🙂
bocs:
Azon viszont csodálkozom, hogy néha milyen pesszimistán állsz a dologhoz. 🙁VectoR wrote:A fenét fogják kipróbálni de sen nem ezt se nem másik disztrit. Aki a cikket irta….hát nem jellemzem, de teljesen fogalmatlan volt…Tudok mondani ellenpéldát, kettőt is. Egyik haveromank elszállt 80G zenéje. Vinyóstul.
Nézzük wines gépben, még csak nem is látja. Másik gépben dettó. Mondom: rábootolok én egy live linuxot: jééé ott a sok-sok zene. 🙂
Másik: srác (winguru) nézi a gépemen Fedorát: Deszar, debéna bla.bla…
Neki is elszáll windowsa. Naszép. Így megy ez manapság. Monom neki: nézzünk rá linux alatt, a másik srácnál is bejött. Jó. Hát nem meglett a sok adat. :rolleyes:Később beszéltem vele: aszongya: feltettem én is egy linuxot. Hát melyiket Te? Fedorát. ;D ;D
Úgyhogy elképzelhető, hogy kipróbálja. Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haver, vagy egy jó cikk. 😉
VectoR wrote:A fenét fogják kipróbálni de sen nem ezt se nem másik disztrit. Aki a cikket irta….hát nem jellemzem, de teljesen fogalmatlan volt…Tudok mondani ellenpéldát, kettőt is. Egyik haveromank elszállt 80G zenéje. Vinyóstul.
Nézzük wines gépben, még csak nem is látja. Másik gépben dettó. Mondom: rábootolok én egy live linuxot: jééé ott a sok-sok zene. 🙂
Másik: srác (winguru) nézi a gépemen Fedorát: Deszar, debéna bla.bla…
Neki is elszáll windowsa. Naszép. Így megy ez manapság. Monom neki: nézzünk rá linux alatt, a másik srácnál is bejött. Jó. Hát nem meglett a sok adat. :rolleyes:Később beszéltem vele: aszongya: feltettem én is egy linuxot. Hát melyiket Te? Fedorát. ;D ;D
Úgyhogy elképzelhető, hogy kipróbálja. Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haver, vagy egy jó cikk. 😉
Jó ez a fejlődés flash terén, de másnak is olyan lassú mint nekem? 🙁
Már úgy értem az oldalakat behozza gyorsan, nem is foglal sok megmóriát, meg processoridőt: de melehetősen lassú a működése. Lassan vált fület, akad a görgetés… stb.
A régebbiek nem nagyon csináltak ilyesmit.Üdv!
Ez a 3g / 1g swap elég jól hangzik, elégnek kell lennie. Bár én UHUt használtam 768-al és max 10megát swapolt. Ha tényleg alap dolgokra vágysz.
Viszont ezt a betát nem ajánlanám éles bevetésre, ismerkedésre jó lehet.
Nézd át a bugokat azért!Most nézem: megjelenés áprilisban! Ezt a pár hetet mondjuk megvárhatnád. ::)
Mike65 wrote:flash player 9-el, hogy áll? még mindig hadilábon?Meglepően jól! Volt egy-két fleshes oldal, amivel kínlódott a 9.1, de az új nálam viszi. 🙂
Csak most, hogy felcsatoltam a pendriveomat, most jöttem rá: nem biztos, hogy jó ikontémát választottam. :rolleyes: 🙂
Visszhangzik a forum lada!! ;D
Már késő egyébként, mert minden /bin/bash lett. 😮
Nem emlékszem mi…. Nagy jelentősége nincs, most még nem „élesben megy”.Köszi, érzem, jövök még témával. :rolleyes:
Visszhangzik a forum lada!! ;D
Már késő egyébként, mert minden /bin/bash lett. 😮
Nem emlékszem mi…. Nagy jelentősége nincs, most még nem „élesben megy”.Köszi, érzem, jövök még témával. :rolleyes:
-
SzerzőBejegyzés