Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101324
    Vladi
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      Kimondtad a lényeget, TE bootoltál rá.

      Vladi wrote:
      Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haver

      Aszzem így helyes. :rolleyes:

      De ez most nagyon messze vezetne. Már én is megéltem itt a fórumon a „kell-e terjeszteni az igét” meg „kereskedelmi disztrók kérdése” vitákat. Ott nagyon sok értelmes érv elhangozz már. Most ne ismételjük meg, jó… ::)

      Szerintem a cikk kb ezt állítja: A win *?&va sza=( a lin csak simán sz=(.  🙂

      bocs:
      Azon viszont csodálkozom, hogy néha milyen pesszimistán állsz a dologhoz. 🙁

      Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101325
      Vladi
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        Kimondtad a lényeget, TE bootoltál rá.

        Vladi wrote:
        Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haver

        Aszzem így helyes. :rolleyes:

        De ez most nagyon messze vezetne. Már én is megéltem itt a fórumon a „kell-e terjeszteni az igét” meg „kereskedelmi disztrók kérdése” vitákat. Ott nagyon sok értelmes érv elhangozz már. Most ne ismételjük meg, jó… ::)

        Szerintem a cikk kb ezt állítja: A win *?&va sza=( a lin csak simán sz=(.  🙂

        bocs:
        Azon viszont csodálkozom, hogy néha milyen pesszimistán állsz a dologhoz. 🙁

        Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101318
        Vladi
        Felhasználó
          VectoR wrote:
          A fenét fogják kipróbálni de sen nem ezt se nem másik disztrit. Aki a cikket irta….hát nem jellemzem, de teljesen fogalmatlan volt…

          Tudok mondani ellenpéldát, kettőt is. Egyik haveromank elszállt 80G zenéje. Vinyóstul.
          Nézzük wines gépben, még csak nem is látja. Másik gépben dettó. Mondom: rábootolok én egy live linuxot: jééé ott a sok-sok zene. 🙂
          Másik: srác (winguru) nézi a gépemen Fedorát: Deszar, debéna bla.bla…
          Neki is elszáll windowsa. Naszép. Így megy ez manapság. Monom neki: nézzünk rá linux alatt, a másik srácnál is bejött. Jó. Hát nem meglett a sok adat. :rolleyes:

          Később beszéltem vele: aszongya: feltettem én is egy linuxot. Hát melyiket Te? Fedorát. ;D ;D

          Úgyhogy elképzelhető, hogy kipróbálja. Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haver, vagy egy cikk. 😉

          Hozzászólás: Zseb-Linuxot ajánl az Origó #2101319
          Vladi
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            A fenét fogják kipróbálni de sen nem ezt se nem másik disztrit. Aki a cikket irta….hát nem jellemzem, de teljesen fogalmatlan volt…

            Tudok mondani ellenpéldát, kettőt is. Egyik haveromank elszállt 80G zenéje. Vinyóstul.
            Nézzük wines gépben, még csak nem is látja. Másik gépben dettó. Mondom: rábootolok én egy live linuxot: jééé ott a sok-sok zene. 🙂
            Másik: srác (winguru) nézi a gépemen Fedorát: Deszar, debéna bla.bla…
            Neki is elszáll windowsa. Naszép. Így megy ez manapság. Monom neki: nézzünk rá linux alatt, a másik srácnál is bejött. Jó. Hát nem meglett a sok adat. :rolleyes:

            Később beszéltem vele: aszongya: feltettem én is egy linuxot. Hát melyiket Te? Fedorát. ;D ;D

            Úgyhogy elképzelhető, hogy kipróbálja. Ha valaki megmutatja, vagy valami kedvet hoz hozzá. Pl egy haver, vagy egy cikk. 😉

            Hozzászólás: Opera 9.10 #2083045
            Vladi
            Felhasználó

              Jó ez a fejlődés flash terén, de másnak is olyan lassú mint nekem? 🙁
              Már úgy értem az oldalakat behozza gyorsan, nem is foglal sok megmóriát, meg processoridőt: de melehetősen lassú a működése. Lassan vált fület, akad a görgetés… stb.
              A régebbiek nem nagyon csináltak ilyesmit.

              Hozzászólás: Ubuntu Linux telepítés #2010146
              Vladi
              Felhasználó

                Üdv!

                Ez a 3g / 1g swap elég jól hangzik, elégnek kell lennie. Bár én UHUt használtam 768-al és max 10megát swapolt. Ha tényleg alap dolgokra vágysz.
                Viszont ezt a betát nem ajánlanám éles bevetésre, ismerkedésre jó lehet.
                Nézd át a bugokat azért!

                Most nézem: megjelenés áprilisban! Ezt a pár hetet mondjuk megvárhatnád. ::)

                Hozzászólás: Opera 9.10 #2083042
                Vladi
                Felhasználó
                  Mike65 wrote:
                  flash player 9-el, hogy áll? még mindig hadilábon?

                  Meglepően jól! Volt egy-két fleshes oldal, amivel kínlódott a 9.1, de az új nálam viszi. 🙂

                  Hozzászólás: vicc #1923621
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Csak most, hogy felcsatoltam a pendriveomat, most jöttem rá: nem biztos, hogy jó ikontémát választottam. :rolleyes: 🙂

                    Hozzászólás: user login Zenwalkon #2101242
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Visszhangzik a forum lada!!  ;D

                      Már késő egyébként, mert minden /bin/bash lett. 😮
                      Nem emlékszem mi…. Nagy jelentősége nincs, most még nem „élesben megy”.

                      Köszi, érzem, jövök még témával. :rolleyes:

                      Hozzászólás: user login Zenwalkon #2101243
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Visszhangzik a forum lada!!  ;D

                        Már késő egyébként, mert minden /bin/bash lett. 😮
                        Nem emlékszem mi…. Nagy jelentősége nincs, most még nem „élesben megy”.

                        Köszi, érzem, jövök még témával. :rolleyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 2,068