Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Naa!
Ez gyors volt!
Megoldódott, valóban kizártam magam a rendszerből.
Expiry értéket never-re álítottam grafikusan. :rolleyes:
Így már beenged. Bár nem egészen értem, akkor grafikusan miért engedett be? ???Mindegy, zenwalk telepítőben vannak „furcsa” dolgok.
Először amikor telepítettem fél óráig „körbe-körbe” jártam a menükben, mire rájöttem
itt nincs tovább-tovább…. 😀Naa!
Ez gyors volt!
Megoldódott, valóban kizártam magam a rendszerből.
Expiry értéket never-re álítottam grafikusan. :rolleyes:
Így már beenged. Bár nem egészen értem, akkor grafikusan miért engedett be? ???Mindegy, zenwalk telepítőben vannak „furcsa” dolgok.
Először amikor telepítettem fél óráig „körbe-körbe” jártam a menükben, mire rájöttem
itt nincs tovább-tovább…. 😀Naa!
Ez gyors volt! 🙂
Megoldódott, valóban kizártam magam a rendszerből.
Expiry értéket never-re álítottam grafikusan. ;D
Így már beenged. Bár nem egészen értem, akkor grafikusan miért engedett be? ???Mindegy, zenwalk telepítőben vannak „furcsa” dolgok.
Először amikor telepítettem fél óráig „körbe-körbe” jártam a menükben, mire rájöttem
itt nincs tovább-tovább…. 😀Naa!
Ez gyors volt! 🙂
Megoldódott, valóban kizártam magam a rendszerből.
Expiry értéket never-re álítottam grafikusan. ;D
Így már beenged. Bár nem egészen értem, akkor grafikusan miért engedett be? ???Mindegy, zenwalk telepítőben vannak „furcsa” dolgok.
Először amikor telepítettem fél óráig „körbe-körbe” jártam a menükben, mire rájöttem
itt nincs tovább-tovább…. 😀Wait!
Nincs ilyen karakter a jelszóban, két gépen is ezt a jelenséget produkálja. Grafikus felülettel minden további nélkül bejelentkezik. Egyébként meg login incorrect lenne a helyes válasz. :rolleyes:lada2105!
/etc/passwd rendben, /bin/bash-ra mutat a usernél. Egy két helyen nem, azokat javítottam, de ugyanaz a szitu. 🙁
Nézem a többit.
Wait!
Nincs ilyen karakter a jelszóban, két gépen is ezt a jelenséget produkálja. Grafikus felülettel minden további nélkül bejelentkezik. Egyébként meg login incorrect lenne a helyes válasz. :rolleyes:lada2105!
/etc/passwd rendben, /bin/bash-ra mutat a usernél. Egy két helyen nem, azokat javítottam, de ugyanaz a szitu. 🙁
Nézem a többit.
Ha nincs aki beállítsa Neked a linuxodat, nincs mese, dolgoznod kell vele.
Ha nem tudsz angolul:
http://szabilinux.hu/index.html
http://wiki.hup.hu/index.php/KezdőlapHa mégis szükséged van az angol doksira:
http://onlinefordito.micom.hu/fordito.php
http://szotar.sztaki.hu/angol-magyarSegíts magadon a Jóisten is megsegít. 🙂
Ha nincs aki beállítsa Neked a linuxodat, nincs mese, dolgoznod kell vele.
Ha nem tudsz angolul:
http://szabilinux.hu/index.html
http://wiki.hup.hu/index.php/KezdőlapHa mégis szükséged van az angol doksira:
http://onlinefordito.micom.hu/fordito.php
http://szotar.sztaki.hu/angol-magyarSegíts magadon a Jóisten is megsegít. 🙂
./off
Atyavilág Toni! Neked megártott a sonka és a pálinka!! ;D
Tényleg ezerszer volt ez téma. Nem kellene neked grubot beállítani éppen? ::)VectoR már leírta a lényeget, így csak saját tapasztalattal tudom kiegészíteni!
Fedorát használok, annyira nem ismerem SuSE-t. De amit eddig mondtál az alapján elmondom:
Nagyon sokat fogsz még szenvedni a linuxal. Nem vicc. Baj van a hozzáállásoddal!
Ez nem windows! Egészen más szemléletet igényel a kezelése! Ez a legnehezebb a linuxban, a szemléletváltás.Hidd el, én is 10 év windows után kezdtem el linuxozni, és ugyanúgy szívtam vele mint most Te! 3 hónapig vért izzadtam, mire kezdtem megérteni!! De utána egyszerűen eltűnt a szenvedés. Megtanultam egy újfajta problémamegoldást, és ez nagyon hasznos volt.
Ha az alapok megvannak, már gyerekjáték a további fejlődés. A kulcsa a tanulás és az alázat.
Első lépésként ezt tanuld meg:
Nem a rendszer a hülye, hanem Te! (bocs) Ez windows alatt pont fordítva van! (mármint a user szemléletében)
Másodiknak ezt:
Olvasd el a hibaüzenetet, mert van, és érthető, hasznos!
./on
Minden problémát amit írtál megoldható SuSE alatt, vagy bármely disztró alatt!
Tényleg kérdezz konkrétan../off
kisbetu! Csak kíváncsiságból, most milyen disztrót használsz? Eddig úgy tudtam openSuSE-t szoktál használni.Bocs a hosszú szövegelésért, építő jellegűnek szántam! ::)
./off
Atyavilág Toni! Neked megártott a sonka és a pálinka!! ;D
Tényleg ezerszer volt ez téma. Nem kellene neked grubot beállítani éppen? ::)VectoR már leírta a lényeget, így csak saját tapasztalattal tudom kiegészíteni!
Fedorát használok, annyira nem ismerem SuSE-t. De amit eddig mondtál az alapján elmondom:
Nagyon sokat fogsz még szenvedni a linuxal. Nem vicc. Baj van a hozzáállásoddal!
Ez nem windows! Egészen más szemléletet igényel a kezelése! Ez a legnehezebb a linuxban, a szemléletváltás.Hidd el, én is 10 év windows után kezdtem el linuxozni, és ugyanúgy szívtam vele mint most Te! 3 hónapig vért izzadtam, mire kezdtem megérteni!! De utána egyszerűen eltűnt a szenvedés. Megtanultam egy újfajta problémamegoldást, és ez nagyon hasznos volt.
Ha az alapok megvannak, már gyerekjáték a további fejlődés. A kulcsa a tanulás és az alázat.
Első lépésként ezt tanuld meg:
Nem a rendszer a hülye, hanem Te! (bocs) Ez windows alatt pont fordítva van! (mármint a user szemléletében)
Másodiknak ezt:
Olvasd el a hibaüzenetet, mert van, és érthető, hasznos!
./on
Minden problémát amit írtál megoldható SuSE alatt, vagy bármely disztró alatt!
Tényleg kérdezz konkrétan../off
kisbetu! Csak kíváncsiságból, most milyen disztrót használsz? Eddig úgy tudtam openSuSE-t szoktál használni.Bocs a hosszú szövegelésért, építő jellegűnek szántam! ::)
-
SzerzőBejegyzés