Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„win xp-s winyó van kijelölve boot-ra és mégis a Grub bootmenüje jelenik meg”
Hmm… Gyanús, hogy a grubod első fele a wines vinyó elejére került. Ez magyarázatot adna a másik topikodban lévő kálváriádra. Szerintem próbáld ki, hogy csak xp vinyó van benn és bootol -e a win.
„win xp-s winyó van kijelölve boot-ra és mégis a Grub bootmenüje jelenik meg”
Hmm… Gyanús, hogy a grubod első fele a wines vinyó elejére került. Ez magyarázatot adna a másik topikodban lévő kálváriádra. Szerintem próbáld ki, hogy csak xp vinyó van benn és bootol -e a win.
Jóvan, csak kérdeztem. Ha már az fgc-t javasoltad. :rolleyes:
Egyébként nem olyan rossz az, mármint csapatban játszani. 🙂Jóvan, csak kérdeztem. Ha már az fgc-t javasoltad. :rolleyes:
Egyébként nem olyan rossz az, mármint csapatban játszani. 🙂./off
Paca5! Te fgc-s vagy? Volt nektek cod serveretek? Rémlik valami.
Na megyek akkor fel, ha vannak. Gyertek Ti is játszani!! 😀./off
Paca5! Te fgc-s vagy? Volt nektek cod serveretek? Rémlik valami.
Na megyek akkor fel, ha vannak. Gyertek Ti is játszani!! 😀Hőelvezető pasztát a processorok (cpu, gpu, chipset) és a hűtőborda közé kenjük. Ezzel kitöltve a mikrohézagokat és repedéseket a teljesebb hővezetés érdekében.
Időnként (0.5 -1 év) nem árt „átkenni” mert a melegtől kiszáradhat. Pár forintos motyó, de ha jófej a számgépboltos grátisz ad megkezdettet. Én már kaptam így. 🙂
(Tehát a chipre kenjük és nem a kezünkre, mert két nap mire lesubickolod róla. :D)Hőelvezető pasztát a processorok (cpu, gpu, chipset) és a hűtőborda közé kenjük. Ezzel kitöltve a mikrohézagokat és repedéseket a teljesebb hővezetés érdekében.
Időnként (0.5 -1 év) nem árt „átkenni” mert a melegtől kiszáradhat. Pár forintos motyó, de ha jófej a számgépboltos grátisz ad megkezdettet. Én már kaptam így. 🙂
(Tehát a chipre kenjük és nem a kezünkre, mert két nap mire lesubickolod róla. :D)Már tölthető és játszható az ioUrban Terror 4 változat. Két napja nyűzöm. :rolleyes:
Tényleg iszonyat jó. ;DMár tölthető és játszható az ioUrban Terror 4 változat. Két napja nyűzöm. :rolleyes:
Tényleg iszonyat jó. ;D -
SzerzőBejegyzés