Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Összeomlott a suse10.2 #2100491
    Vladi
    Felhasználó

      „win xp-s winyó van kijelölve boot-ra és mégis a Grub bootmenüje jelenik meg”

      Hmm… Gyanús, hogy a grubod első fele a wines vinyó elejére került. Ez magyarázatot adna a másik topikodban lévő kálváriádra. Szerintem próbáld ki, hogy csak xp vinyó van benn és bootol -e a win.

      Hozzászólás: Összeomlott a suse10.2 #2100492
      Vladi
      Felhasználó

        „win xp-s winyó van kijelölve boot-ra és mégis a Grub bootmenüje jelenik meg”

        Hmm… Gyanús, hogy a grubod első fele a wines vinyó elejére került. Ez magyarázatot adna a másik topikodban lévő kálváriádra. Szerintem próbáld ki, hogy csak xp vinyó van benn és bootol -e a win.

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099762
        Vladi
        Felhasználó

          Jóvan, csak kérdeztem. Ha már az fgc-t javasoltad. :rolleyes:
          Egyébként nem olyan rossz az, mármint csapatban játszani. 🙂

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099763
          Vladi
          Felhasználó

            Jóvan, csak kérdeztem. Ha már az fgc-t javasoltad. :rolleyes:
            Egyébként nem olyan rossz az, mármint csapatban játszani. 🙂

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099758
            Vladi
            Felhasználó

              ./off
              Paca5! Te fgc-s vagy? Volt nektek cod serveretek? Rémlik valami.
              Na megyek akkor fel, ha vannak. Gyertek Ti is játszani!! 😀

              Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099759
              Vladi
              Felhasználó

                ./off
                Paca5! Te fgc-s vagy? Volt nektek cod serveretek? Rémlik valami.
                Na megyek akkor fel, ha vannak. Gyertek Ti is játszani!! 😀

                Hozzászólás: Random újraindulás #2099662
                Vladi
                Felhasználó

                  Hőelvezető pasztát a processorok (cpu, gpu, chipset) és a hűtőborda közé kenjük. Ezzel kitöltve a mikrohézagokat és repedéseket a teljesebb hővezetés érdekében.

                  Időnként (0.5 -1 év) nem árt „átkenni” mert a melegtől kiszáradhat. Pár forintos motyó, de ha jófej a számgépboltos grátisz ad megkezdettet. Én már kaptam így. 🙂
                  (Tehát a chipre kenjük és nem a kezünkre, mert két nap mire lesubickolod róla. :D)

                  Hozzászólás: Random újraindulás #2099663
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Hőelvezető pasztát a processorok (cpu, gpu, chipset) és a hűtőborda közé kenjük. Ezzel kitöltve a mikrohézagokat és repedéseket a teljesebb hővezetés érdekében.

                    Időnként (0.5 -1 év) nem árt „átkenni” mert a melegtől kiszáradhat. Pár forintos motyó, de ha jófej a számgépboltos grátisz ad megkezdettet. Én már kaptam így. 🙂
                    (Tehát a chipre kenjük és nem a kezünkre, mert két nap mire lesubickolod róla. :D)

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099750
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Már tölthető és játszható az ioUrban Terror 4 változat. Két napja nyűzöm. :rolleyes:
                      Tényleg iszonyat jó. ;D

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099751
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Már tölthető és játszható az ioUrban Terror 4 változat. Két napja nyűzöm. :rolleyes:
                        Tényleg iszonyat jó. ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 2,068