Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
üdv!
Volt már arról szó, hogy ha válaszba simán bekopizok egy ékezetes betűt tartalmazó webcímet, csak az ékezetes betűig látja webcímnek?
Ha nem szóltam. :rolleyes:
Amúgy szövegre/képre linkelve jó, csak „ömlesztve” nem.
(SuSE doksi tele van ékezetes címekkel.)./off
„Mindenesetre mindegyik müködik, úgyhogy tökmindegy „
Szeretem az ilyen szemléletet. ;D
Vizsla viszont nagyon hajt a 10k-ra. 😀Hmm. Most nézem: SuSE-hoz mindig a 9.3-as doksiját adják meg? Ez valami referencia? 🙂
./off
„Mindenesetre mindegyik müködik, úgyhogy tökmindegy „
Szeretem az ilyen szemléletet. ;D
Vizsla viszont nagyon hajt a 10k-ra. 😀Hmm. Most nézem: SuSE-hoz mindig a 9.3-as doksiját adják meg? Ez valami referencia? 🙂
Szerintem állítsd be automatukusan tárcsázóra, minden usernek adsz jogot fel/lekapcsolódáshoz. Ezután csinálsz 2 ikont az asztalra, feltárcsáz/bont parancscsal.
Így nem elég kényelmes? (service network stop/start parancs fedora alatt.)Szerintem állítsd be automatukusan tárcsázóra, minden usernek adsz jogot fel/lekapcsolódáshoz. Ezután csinálsz 2 ikont az asztalra, feltárcsáz/bont parancscsal.
Így nem elég kényelmes? (service network stop/start parancs fedora alatt.)./off
Szabolcsi almapálinkáról hallott már ezredes úr? ;D :-*sz: na jól szétoffoljuk ezt a jó kis topikot. 😉
./off
Szabolcsi almapálinkáról hallott már ezredes úr? ;D :-*sz: na jól szétoffoljuk ezt a jó kis topikot. 😉
Tudod, vannak tizedesek, meg századosok, s így tovább.
A tizedesnek csak minden tizedik szava értelmes. ;D
(kopirájt: Markos – Nádas – Boncz :rolleyes:) -
SzerzőBejegyzés