Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1950630
    Vladi
    Felhasználó

      Még ezer, és előléptetünk tábornoknak. ;D

      Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098783
      Vladi
      Felhasználó

        Köszömöm a válaszokat, azt hiszem felejtős a dolog….
        Várok még pár hónapot, hátha valamelyik driver (fglrx, radeon) végre megoldja a dolgot. Ha nem akkor beruházok egy nVidiára.

        „Don’t buy from ati! Enemy of your freedom.
        (Richard Stallman)”

        [Ezt most a saját bőrömön érzem. >:(]

        Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098784
        Vladi
        Felhasználó

          Köszömöm a válaszokat, azt hiszem felejtős a dolog….
          Várok még pár hónapot, hátha valamelyik driver (fglrx, radeon) végre megoldja a dolgot. Ha nem akkor beruházok egy nVidiára.

          „Don’t buy from ati! Enemy of your freedom.
          (Richard Stallman)”

          [Ezt most a saját bőrömön érzem. >:(]

          Hozzászólás: RedHat 9 automatikus tárcsázás #2098735
          Vladi
          Felhasználó

            Kiindulási pontnak:
            http://www.redhat.com/docs/manuals/linux/RHL-9-Manual/custom-guide/ch-network-config.html

            Majd állítsd be, hogy minden user ki/be kapcsolgathassa. Utána: passz, sose használtam ilyesmit. :rolleyes:

            Hozzászólás: RedHat 9 automatikus tárcsázás #2098736
            Vladi
            Felhasználó

              Kiindulási pontnak:
              http://www.redhat.com/docs/manuals/linux/RHL-9-Manual/custom-guide/ch-network-config.html

              Majd állítsd be, hogy minden user ki/be kapcsolgathassa. Utána: passz, sose használtam ilyesmit. :rolleyes:

              Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098777
              Vladi
              Felhasználó

                Íme!:

                (Eredetileg fglrx-re beállítva. Módosítottam a fedorasolvedes cikk alapján. Eredetileg saját kútfőből is készült egy, de a log ugyanaz mint ezé.)

                Sose kávézok. ::)

                Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098778
                Vladi
                Felhasználó

                  Íme!:

                  (Eredetileg fglrx-re beállítva. Módosítottam a fedorasolvedes cikk alapján. Eredetileg saját kútfőből is készült egy, de a log ugyanaz mint ezé.)

                  Sose kávézok. ::)

                  Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098773
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Na a leírást követve radeon drivert beizzítottam … volna. Legalább lett egy jó kis logom. 😀

                    Csatolva.

                    Még mindig keresem a project weboldalát.

                    Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098774
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Na a leírást követve radeon drivert beizzítottam … volna. Legalább lett egy jó kis logom. 😀

                      Csatolva.

                      Még mindig keresem a project weboldalát.

                      Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098771
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Igen, bocs ezt nem is írtam: Fedora Core 6 i386_x64 amiről beszélünk. 🙂

                        Köszi, minden ötletre nyitott vagyok!

                        Igazából a gond az, hogy fenn a kérdéses driver, (v:6.6.3-1) csak az X nem bír vele elindulni. A logból meg az derül ki, hogy x850ig támogatott és… itt véget is ér.
                        Mindjárt csatolom.

                        [Közben akadt egy kis olvasnivalóm még ezt is megnézem, hátha. ::)]

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 2,068