Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Radeon „open” driver #2098772
    Vladi
    Felhasználó

      Igen, bocs ezt nem is írtam: Fedora Core 6 i386_x64 amiről beszélünk. 🙂

      Köszi, minden ötletre nyitott vagyok!

      Igazából a gond az, hogy fenn a kérdéses driver, (v:6.6.3-1) csak az X nem bír vele elindulni. A logból meg az derül ki, hogy x850ig támogatott és… itt véget is ér.
      Mindjárt csatolom.

      [Közben akadt egy kis olvasnivalóm még ezt is megnézem, hátha. ::)]

      Hozzászólás: RedHat 9 automatikus tárcsázás #2098731
      Vladi
      Felhasználó

        Hello!

        Betárcsázós internetet használnál, és csak akkor tárcsázzon, ha adat megy? Szerintem gond nélkül megoldható. Márha csak erre vagy kíváncsi. 😉

        Hozzászólás: RedHat 9 automatikus tárcsázás #2098732
        Vladi
        Felhasználó

          Hello!

          Betárcsázós internetet használnál, és csak akkor tárcsázzon, ha adat megy? Szerintem gond nélkül megoldható. Márha csak erre vagy kíváncsi. 😉

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950628
          Vladi
          Felhasználó

            Átszabtam, mostmár szabhatjuk. :rolleyes:

            Amúgy innen vettem… huh, még korán van. 😛

            Hozzászólás: Kocsma topik #1950626
            Vladi
            Felhasználó
              balev wrote:
              Az első szép tapasztalatok, hehe 🙂

              http://index.hu/tech/szoftver/vistavista07/

              Nem tudom sajnálni azt, aki megveszi a Vistát, plusz memóriát, videókártyát, meg új nyomtatót, mert a 2 éves már nem fog menni rajta. Ehehh.

              Az utolsó a legjobb 🙂 (kb. megvettem, mert olyan szép…)

              Azt tudtátok, hogy a Microsoft integrált néhány linuxos szolgáltatást a Vistába? ;D
              Persze az idegesítő hardver problémákat. 😛

              szerk.

              Hozzászólás: torrent kliens #2098647
              Vladi
              Felhasználó

                Hello!

                Grafikus felületet fluxboxszal, vagy xfce-vel nálam p3 300mhz is bír.
                Torrentnek a qbittorrentet ajánlom, elvileg a következő változathoz lesz deamon, így futtathatod grafikustan és anélkül is.

                Hozzászólás: torrent kliens #2098648
                Vladi
                Felhasználó

                  Hello!

                  Grafikus felületet fluxboxszal, vagy xfce-vel nálam p3 300mhz is bír.
                  Torrentnek a qbittorrentet ajánlom, elvileg a következő változathoz lesz deamon, így futtathatod grafikustan és anélkül is.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1950610
                  Vladi
                  Felhasználó

                    A bolondját járatják velünk. Mai a cikk.

                    Hozzászólás: 2GB pendrive van vagy nincs ? #2097842
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Hi

                      Vartam már. Egy 1 gigásra. Íme: ;D
                      http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20288.0

                      Hozzászólás: 2GB pendrive van vagy nincs ? #2097843
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Hi

                        Vartam már. Egy 1 gigásra. Íme: ;D
                        http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20288.0

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 2,068