Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Igen, bocs ezt nem is írtam: Fedora Core 6 i386_x64 amiről beszélünk. 🙂
Köszi, minden ötletre nyitott vagyok!
Igazából a gond az, hogy fenn a kérdéses driver, (v:6.6.3-1) csak az X nem bír vele elindulni. A logból meg az derül ki, hogy x850ig támogatott és… itt véget is ér.
Mindjárt csatolom.[Közben akadt egy kis olvasnivalóm még ezt is megnézem, hátha. ::)]
Hello!
Betárcsázós internetet használnál, és csak akkor tárcsázzon, ha adat megy? Szerintem gond nélkül megoldható. Márha csak erre vagy kíváncsi. 😉
Hello!
Betárcsázós internetet használnál, és csak akkor tárcsázzon, ha adat megy? Szerintem gond nélkül megoldható. Márha csak erre vagy kíváncsi. 😉
Átszabtam, mostmár szabhatjuk. :rolleyes:
Amúgy innen vettem… huh, még korán van. 😛
balev wrote:Az első szép tapasztalatok, hehe 🙂http://index.hu/tech/szoftver/vistavista07/
Nem tudom sajnálni azt, aki megveszi a Vistát, plusz memóriát, videókártyát, meg új nyomtatót, mert a 2 éves már nem fog menni rajta. Ehehh.
Az utolsó a legjobb 🙂 (kb. megvettem, mert olyan szép…)
Azt tudtátok, hogy a Microsoft integrált néhány linuxos szolgáltatást a Vistába? ;D
Persze az idegesítő hardver problémákat. 😛szerk.
Hello!
Grafikus felületet fluxboxszal, vagy xfce-vel nálam p3 300mhz is bír.
Torrentnek a qbittorrentet ajánlom, elvileg a következő változathoz lesz deamon, így futtathatod grafikustan és anélkül is.Hello!
Grafikus felületet fluxboxszal, vagy xfce-vel nálam p3 300mhz is bír.
Torrentnek a qbittorrentet ajánlom, elvileg a következő változathoz lesz deamon, így futtathatod grafikustan és anélkül is.A bolondját járatják velünk. Mai a cikk.
Hi
Vartam már. Egy 1 gigásra. Íme: ;D
http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20288.0Hi
Vartam már. Egy 1 gigásra. Íme: ;D
http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20288.0 -
SzerzőBejegyzés