Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      Vagy, ha frissebbre vágysz: Nexuiz ;D

      Vladi
      Felhasználó

        Vagy, ha frissebbre vágysz: Nexuiz ;D

        Vladi
        Felhasználó

          🙂
          Vírusírtót, spyware írtót, tűzfalat. ;D
          Ez most milyen kérdés? De komolyan! Mit akarsz vele csinálni, amit nem tud friss telepítés után?

          Mp3, avi támogatás. Talán. Ha akrarod használni.

          De a kulcskérdés a – mit akarsz vele csinálni – .

          Én eddig úgy tudtam, hogy az általános célú disztrók lényege, hogy felkészítik őket általános célú használatra. :rolleyes:

          Vladi
          Felhasználó

            🙂
            Vírusírtót, spyware írtót, tűzfalat. ;D
            Ez most milyen kérdés? De komolyan! Mit akarsz vele csinálni, amit nem tud friss telepítés után?

            Mp3, avi támogatás. Talán. Ha akrarod használni.

            De a kulcskérdés a – mit akarsz vele csinálni – .

            Én eddig úgy tudtam, hogy az általános célú disztrók lényege, hogy felkészítik őket általános célú használatra. :rolleyes:

            Hozzászólás: Kocsma topik #1950593
            Vladi
            Felhasználó

              Nem, még az uncsi 6-os. 😉
              Csak k3b 1.0-t akartam, és hátha van csomi. De mi ez az izé?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1950591
              Vladi
              Felhasználó

                Na most ezt én nem értem!! ???
                Telepíteni akartam a k3b 1.0-t fedorara, ráklikkelek a weboldalán, hogy csomagok, meg fedora és ez fogad:
                E most mi?  ??? ???

                Hozzászólás: Opera 9.10 #2083032
                Vladi
                Felhasználó

                  Megjelent az Opera böngésző legújabb – 9.2-es – változatának nyilvános bétája. Letölthető a már megszokott operációs rendszerekre.*

                  Legfontosabb változás, – a hibajavításokon kívül persze – hogy beípítették a Opera Mobilból ismert „gyorshívás” (Speed Dial) funkciót.
                  Ennek lényege, hogy Ctrl + 0 .. 9 billentyűkombinációk lenyomásával betölthetőek a leggyakrabban látogatott weboldalak.
                  A fejlesztők abból a megfontolásból fejlesztették ki ezt a funkciót, hogy a netezők a könyvjelzők közé kétféle weboldalt mentenek el:
                  ahova valamikor még vissza akarnak nézni, és a rendszeresen látogatott oldalakat. Ezen utóbbiak száma általában 10-nél kevesebb.

                  Egyszóval tessék beállítan a linuxforum.hu-t ctrl+0nak: 😉

                  *Lassan nem is operációs rendszer az amire nincs portolva az opera. ;D

                  Hozzászólás: Fedora 7 #2090050
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Már jön. 😉

                    Egyébként van külön Gnome és KDE live cd is.

                    Hozzászólás: Symantec biztonsági statisztika #2097411
                    Vladi
                    Felhasználó

                      ./off
                      Vagyis:

                      OsX 2* biztonságosabb mint a RedHat. 😛  ;D

                      Gyors fejszámolás: (márha tudok olyasmit :rolleyes:)

                      Red Hat 208 ból            2  kritikus hiba.
                      Mac Os X 43 ból            1 kritikus hiba.  -> 215 ből 5 kirtikus hiba. Már arányait tekintve.

                      ;D

                      Hozzászólás: Symantec biztonsági statisztika #2097412
                      Vladi
                      Felhasználó

                        ./off
                        Vagyis:

                        OsX 2* biztonságosabb mint a RedHat. 😛  ;D

                        Gyors fejszámolás: (márha tudok olyasmit :rolleyes:)

                        Red Hat 208 ból            2  kritikus hiba.
                        Mac Os X 43 ból            1 kritikus hiba.  -> 215 ből 5 kirtikus hiba. Már arányait tekintve.

                        ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 2,068