Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vagy, ha frissebbre vágysz: Nexuiz ;D
Vagy, ha frissebbre vágysz: Nexuiz ;D
🙂
Vírusírtót, spyware írtót, tűzfalat. ;D
Ez most milyen kérdés? De komolyan! Mit akarsz vele csinálni, amit nem tud friss telepítés után?Mp3, avi támogatás. Talán. Ha akrarod használni.
De a kulcskérdés a – mit akarsz vele csinálni – .
Én eddig úgy tudtam, hogy az általános célú disztrók lényege, hogy felkészítik őket általános célú használatra. :rolleyes:
🙂
Vírusírtót, spyware írtót, tűzfalat. ;D
Ez most milyen kérdés? De komolyan! Mit akarsz vele csinálni, amit nem tud friss telepítés után?Mp3, avi támogatás. Talán. Ha akrarod használni.
De a kulcskérdés a – mit akarsz vele csinálni – .
Én eddig úgy tudtam, hogy az általános célú disztrók lényege, hogy felkészítik őket általános célú használatra. :rolleyes:
Nem, még az uncsi 6-os. 😉
Csak k3b 1.0-t akartam, és hátha van csomi. De mi ez az izé?Na most ezt én nem értem!! ???
Telepíteni akartam a k3b 1.0-t fedorara, ráklikkelek a weboldalán, hogy csomagok, meg fedora és ez fogad:
E most mi? ??? ???Megjelent az Opera böngésző legújabb – 9.2-es – változatának nyilvános bétája. Letölthető a már megszokott operációs rendszerekre.*
Legfontosabb változás, – a hibajavításokon kívül persze – hogy beípítették a Opera Mobilból ismert „gyorshívás” (Speed Dial) funkciót.
Ennek lényege, hogy Ctrl + 0 .. 9 billentyűkombinációk lenyomásával betölthetőek a leggyakrabban látogatott weboldalak.
A fejlesztők abból a megfontolásból fejlesztették ki ezt a funkciót, hogy a netezők a könyvjelzők közé kétféle weboldalt mentenek el:
ahova valamikor még vissza akarnak nézni, és a rendszeresen látogatott oldalakat. Ezen utóbbiak száma általában 10-nél kevesebb.Egyszóval tessék beállítan a linuxforum.hu-t ctrl+0nak: 😉
*Lassan nem is operációs rendszer az amire nincs portolva az opera. ;D
Már jön. 😉
Egyébként van külön Gnome és KDE live cd is.
./off
Vagyis:OsX 2* biztonságosabb mint a RedHat. 😛 ;D
Gyors fejszámolás: (márha tudok olyasmit :rolleyes:)
Red Hat 208 ból 2 kritikus hiba.
Mac Os X 43 ból 1 kritikus hiba. -> 215 ből 5 kirtikus hiba. Már arányait tekintve.;D
./off
Vagyis:OsX 2* biztonságosabb mint a RedHat. 😛 ;D
Gyors fejszámolás: (márha tudok olyasmit :rolleyes:)
Red Hat 208 ból 2 kritikus hiba.
Mac Os X 43 ból 1 kritikus hiba. -> 215 ből 5 kirtikus hiba. Már arányait tekintve.;D
-
SzerzőBejegyzés