Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ne törölje, inkább „tisztítsa”: clear ugyanis.
Szerintem igen, bár a te géped :-*Tanulság: mindent kétszer olvass el! 😉
Ne törölje, inkább „tisztítsa”: clear ugyanis.
Szerintem igen, bár a te géped :-*Tanulság: mindent kétszer olvass el! 😉
Hello!
Eddig jó, és ha megadod a root passt? Utána ellenőrzés. fsck /dev/hda1 ha nem tévedek.
Most látom Ubuntu. Nem ismered a root passt, ugye? A user passal sem megy?
Hello!
Eddig jó, és ha megadod a root passt? Utána ellenőrzés. fsck /dev/hda1 ha nem tévedek.
Most látom Ubuntu. Nem ismered a root passt, ugye? A user passal sem megy?
Hello!
Ez aztán a varázslat, Tony! ;D Nem is értem mi történt. Hogy érted:
„NTFS particiókat hozzárendeltem a Linux-hoz” ???Mi történt a partíciókkal?
Milyen partícióid vannak? 2 ntfs? Hova telepítetted fel a SuSE linuxot?Hello!
Ez aztán a varázslat, Tony! ;D Nem is értem mi történt. Hogy érted:
„NTFS particiókat hozzárendeltem a Linux-hoz” ???Mi történt a partíciókkal?
Milyen partícióid vannak? 2 ntfs? Hova telepítetted fel a SuSE linuxot?” lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.”
Javaslom az Exaile player dinamic playlist funkcióját. Amarokban még nem találtam meg, lehet ott is van. Random ad be számokat a gyűteményedből. 😉
” lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.”
Javaslom az Exaile player dinamic playlist funkcióját. Amarokban még nem találtam meg, lehet ott is van. Random ad be számokat a gyűteményedből. 😉
„Hasonlít az amarok-ra.
Vagy nem.”Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is. ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉
„Hasonlít az amarok-ra.
Vagy nem.”Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is. ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉
-
SzerzőBejegyzés