Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SOS!!! fájlrendszer-összeomlás #2097163
    Vladi
    Felhasználó

      Ne törölje, inkább „tisztítsa”: clear ugyanis.
      Szerintem igen, bár a te géped :-*

      Tanulság: mindent kétszer olvass el! 😉

      Hozzászólás: SOS!!! fájlrendszer-összeomlás #2097164
      Vladi
      Felhasználó

        Ne törölje, inkább „tisztítsa”: clear ugyanis.
        Szerintem igen, bár a te géped :-*

        Tanulság: mindent kétszer olvass el! 😉

        Hozzászólás: SOS!!! fájlrendszer-összeomlás #2097149
        Vladi
        Felhasználó

          Hello!

          Eddig jó, és ha megadod a root passt? Utána ellenőrzés. fsck /dev/hda1 ha nem tévedek.

          Most látom Ubuntu. Nem ismered a root passt, ugye? A user passal sem megy?

          Hozzászólás: SOS!!! fájlrendszer-összeomlás #2097150
          Vladi
          Felhasználó

            Hello!

            Eddig jó, és ha megadod a root passt? Utána ellenőrzés. fsck /dev/hda1 ha nem tévedek.

            Most látom Ubuntu. Nem ismered a root passt, ugye? A user passal sem megy?

            Hozzászólás: SUSE 10.2 Grub nem bootol javítás után #2096785
            Vladi
            Felhasználó

              Hello!

              Ez aztán a varázslat, Tony! ;D Nem is értem mi történt. Hogy érted:
              „NTFS particiókat hozzárendeltem a Linux-hoz”  ???

              Mi történt a partíciókkal?
              Milyen partícióid vannak? 2 ntfs? Hova telepítetted fel a SuSE linuxot?

              Hozzászólás: SUSE 10.2 Grub nem bootol javítás után #2096786
              Vladi
              Felhasználó

                Hello!

                Ez aztán a varázslat, Tony! ;D Nem is értem mi történt. Hogy érted:
                „NTFS particiókat hozzárendeltem a Linux-hoz”  ???

                Mi történt a partíciókkal?
                Milyen partícióid vannak? 2 ntfs? Hova telepítetted fel a SuSE linuxot?

                Hozzászólás: xmms hiba #2096552
                Vladi
                Felhasználó

                  ” lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.”

                  Javaslom az Exaile player dinamic playlist funkcióját. Amarokban még nem találtam meg, lehet ott is van. Random ad be számokat a gyűteményedből. 😉

                  Hozzászólás: xmms hiba #2096553
                  Vladi
                  Felhasználó

                    ” lustaságból szívesebben hallgatja a kedvenceit, mint hogy tökörésszen az újak összeválogatásával.”

                    Javaslom az Exaile player dinamic playlist funkcióját. Amarokban még nem találtam meg, lehet ott is van. Random ad be számokat a gyűteményedből. 😉

                    Hozzászólás: xmms hiba #2096548
                    Vladi
                    Felhasználó

                      „Hasonlít az amarok-ra.
                      Vagy nem.”

                      Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is.  ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉

                      Hozzászólás: xmms hiba #2096549
                      Vladi
                      Felhasználó

                        „Hasonlít az amarok-ra.
                        Vagy nem.”

                        Mátyás királyosan: hasonlít is meg nem is.  ;D Az egyes még xmms/winamp szerű volt, a 2.x már inkább amarok/exaile. 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 2,068