Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: HDD Password #2096004
    Vladi
    Felhasználó

      Na, lehet mégse vagyok annyira bölcsész. 😀

      Vannak progik low lev formathoz, minden gyártó ad ki sajátot. De az ultimateBootCD is tartalmaz rengeteg ilyen programot.

      Viszon a grubos írjuk felül az mbr-t akció is logikusnak tűnik.

      Hozzászólás: HDD Password #2096005
      Vladi
      Felhasználó

        Na, lehet mégse vagyok annyira bölcsész. 😀

        Vannak progik low lev formathoz, minden gyártó ad ki sajátot. De az ultimateBootCD is tartalmaz rengeteg ilyen programot.

        Viszon a grubos írjuk felül az mbr-t akció is logikusnak tűnik.

        Hozzászólás: Leszeretném cserélni az xpt linuxra! #2088770
        Vladi
        Felhasználó

          Hááát akkor:

          ctrl+c ide:
          http://www.szabilinux.hu/
          ctrl+v a böngésződ címsorába. 😉 ENTER 😛
          Vagy keress egy partícionáló progit: gparted, qtparted.

          „ennyire futja a tudományom”
          Fejleszd!
          Így:
          http://wiki.hup.hu/index.php/Partíció
          http://wiki.hup.hu/index.php/Mount

          [Ez újabb két kontrolCV akció, a már ismert módon. ;D]

          Hozzászólás: HDD Password #2096000
          Vladi
          Felhasználó

            Hello!

            Lehet, hülye vagyok, de mit szólnál egy low level formathoz? Szerintem noti vinyókkal is lehet ilyesmit csinálni.

            Hozzászólás: HDD Password #2096001
            Vladi
            Felhasználó

              Hello!

              Lehet, hülye vagyok, de mit szólnál egy low level formathoz? Szerintem noti vinyókkal is lehet ilyesmit csinálni.

              Hozzászólás: Leszeretném cserélni az xpt linuxra! #2088768
              Vladi
              Felhasználó

                Tejóistenazégben!

                Már azt hittem Freee tért vissza. :rolleyes:

                kisbetu wrote:
                mkfs.ext3, aztán mount

                Így van. Ne görcsölj rajta sokat, túrd le egy particionáló szoftverrel. Aztán felcsatolod valahova, valamilyen céllal. ;D

                Hozzászólás: új Linux :P #2095873
                Vladi
                Felhasználó

                  „Szerintem a ‘sudo apt-get dist-upgrade’ parancs sokmindenre jó…”

                  Natessék! Mik vannak! 😀
                  Újratelepíteni sem kell. Vajon kié lehet a rekorder ubi? Mondjuk 5.04 óta megy, csak frissítés stb.. :rolleyes:

                  Hozzászólás: új Linux :P #2095874
                  Vladi
                  Felhasználó

                    „Szerintem a ‘sudo apt-get dist-upgrade’ parancs sokmindenre jó…”

                    Natessék! Mik vannak! 😀
                    Újratelepíteni sem kell. Vajon kié lehet a rekorder ubi? Mondjuk 5.04 óta megy, csak frissítés stb.. :rolleyes:

                    Hozzászólás: új Linux :P #2095870
                    Vladi
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      http://www.zegeniestudios.net/ldc/index.php?select_lang=true&LDC=5ed8fab7ef7eb8970cfd7b733eb6ea36

                      ./off
                      Ezen a motyón változtattak valamit? Jobb lett. Mostmár kihozza nekem győztesnek a fedorat  ;D

                      Hozzászólás: új Linux :P #2095867
                      Vladi
                      Felhasználó

                        „BSD stb. – na ezeket keruld meg messzirol…”
                        Mint pl: Desktop BSD vagy PC BSD??  :-* 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,068