Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na, lehet mégse vagyok annyira bölcsész. 😀
Vannak progik low lev formathoz, minden gyártó ad ki sajátot. De az ultimateBootCD is tartalmaz rengeteg ilyen programot.
Viszon a grubos írjuk felül az mbr-t akció is logikusnak tűnik.
Na, lehet mégse vagyok annyira bölcsész. 😀
Vannak progik low lev formathoz, minden gyártó ad ki sajátot. De az ultimateBootCD is tartalmaz rengeteg ilyen programot.
Viszon a grubos írjuk felül az mbr-t akció is logikusnak tűnik.
Hááát akkor:
ctrl+c ide:
http://www.szabilinux.hu/
ctrl+v a böngésződ címsorába. 😉 ENTER 😛
Vagy keress egy partícionáló progit: gparted, qtparted.„ennyire futja a tudományom”
Fejleszd!
Így:
http://wiki.hup.hu/index.php/Partíció
http://wiki.hup.hu/index.php/Mount[Ez újabb két kontrolCV akció, a már ismert módon. ;D]
Hello!
Lehet, hülye vagyok, de mit szólnál egy low level formathoz? Szerintem noti vinyókkal is lehet ilyesmit csinálni.
Hello!
Lehet, hülye vagyok, de mit szólnál egy low level formathoz? Szerintem noti vinyókkal is lehet ilyesmit csinálni.
Tejóistenazégben!
Már azt hittem Freee tért vissza. :rolleyes:
kisbetu wrote:mkfs.ext3, aztán mountÍgy van. Ne görcsölj rajta sokat, túrd le egy particionáló szoftverrel. Aztán felcsatolod valahova, valamilyen céllal. ;D
„Szerintem a ‘sudo apt-get dist-upgrade’ parancs sokmindenre jó…”
Natessék! Mik vannak! 😀
Újratelepíteni sem kell. Vajon kié lehet a rekorder ubi? Mondjuk 5.04 óta megy, csak frissítés stb.. :rolleyes:„Szerintem a ‘sudo apt-get dist-upgrade’ parancs sokmindenre jó…”
Natessék! Mik vannak! 😀
Újratelepíteni sem kell. Vajon kié lehet a rekorder ubi? Mondjuk 5.04 óta megy, csak frissítés stb.. :rolleyes:uzsolt wrote:http://www.zegeniestudios.net/ldc/index.php?select_lang=true&LDC=5ed8fab7ef7eb8970cfd7b733eb6ea36./off
Ezen a motyón változtattak valamit? Jobb lett. Mostmár kihozza nekem győztesnek a fedorat ;D„BSD stb. – na ezeket keruld meg messzirol…”
Mint pl: Desktop BSD vagy PC BSD?? :-* 🙂 -
SzerzőBejegyzés