Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
„ezek a programok frissíthetőek e általam”
Frissíthetőek. Általában felteszik az újabb verziókat repoba, s onnan frissítheted. Márha készül új verziója a programoknak. 😉Ubuntunak egyébként elég korrekt a támogatottsága. Minden második kiadás LTS, vagyis ‘long term support’. Desktopon 3 év, szerveren 5. 🙂
Ha megvárod a 7.04-et, (lassan ideje) akkor 2010 ig nem kell újratelepítened. ;DSzerk:
„Jah és az előzőekhez kapcsolnám, hogy ha vannak olyan programok amik alapból felkerülnek, de nekem nem kellenek azokat le tudom törölni gond nélkül?”Igen. Törölheted. Azt csinálsz a rendszereddel amit akarsz, vagy tudsz. 😀
Üdv a linux világában. 😉„vagy eseleg előfordulhat hogy vmi más alkalmazás problémázik a hiánya miatt?”
Na ez viszont előfordulhat. (Függőségnek hívják.) De ne aggódj, általában kicsi progikról van szó. (Osztott könyvtárak.) Az OOo-t semmi nem fogja hiányolni. 😉Mit szólnál egy ilyenhez:
title Windows
chainloader (hd0,0)+1forrás: http://wiki.hup.hu/index.php/Grub
Esetleg még irodalom:
http://www.gnu.org/software/grub/manual/html_node/Átmapolni akkor kell, ha 2 (vagy több) vinyód van és a második (vagy sokadikon) van a win.
Csatolsz egy /boot/gurb/menu.lst -t?
Hello!
Naés hogy néznek ki a partícióid? 1 vinyó vagy több? Hol a win és a linux?
Nem kapsz vissza grub promptot, vagy hibaüzit?Hello!
Én így állítottam be a dsl-t uhu2-n.:
Leállítottam a network managert, nem kell az. ;)(uhu vezérlőpult, futási szintek)
Uhu tárcsázóba beállítottam a net adatait (felhsz. név, jelszó.)
Adsl kapcsolat felépítése indulásnál. (vezérlőpult futási szintek 3-5)
Ennyi. 🙂Hello!
Én így állítottam be a dsl-t uhu2-n.:
Leállítottam a network managert, nem kell az. ;)(uhu vezérlőpult, futási szintek)
Uhu tárcsázóba beállítottam a net adatait (felhsz. név, jelszó.)
Adsl kapcsolat felépítése indulásnál. (vezérlőpult futási szintek 3-5)
Ennyi. 🙂./off
A pasas nem lel egy szövegszerkesztőt, de használjon nanot. Tezjo :rolleyes:./off
A pasas nem lel egy szövegszerkesztőt, de használjon nanot. Tezjo :rolleyes:Hello!
Hehet, hogy nincs fenn a gedit? :rolleyes: Rakd fel! 😀
Vagy keress más szerkesztő progit. pl: mc 😉Hello!
Hehet, hogy nincs fenn a gedit? :rolleyes: Rakd fel! 😀
Vagy keress más szerkesztő progit. pl: mc 😉 -
SzerzőBejegyzés