Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szentszűzanyámazégben…
Nem bírtam végignézni. Szerintem nem is olyan vicces. 🙁Na pár év és kész a pszichózis a srácnál. Mondjuk voltam már ideges game miatt, de kétszer odavágni a billt és egy cigi megoldotta. :rolleyes:
Jah, hogy a kölköt az xp krta fel? Akkor má értem. ;D
Hello!
„csomagok telepitese kozben sorra hibakat kapok,”
„yast kiakadt valami memoria hibaval.”Lehet, hogy kezdődő memóriazavar? (Mármint a gépnek. ;))
Memtestet próbáltál már. (Ez most egy ötlet, vagy csak simán fáradt vagyok én is :rolleyes:)
Gyors, rugalmas: Zenwalk, Ubuntu.Hello!
„csomagok telepitese kozben sorra hibakat kapok,”
„yast kiakadt valami memoria hibaval.”Lehet, hogy kezdődő memóriazavar? (Mármint a gépnek. ;))
Memtestet próbáltál már. (Ez most egy ötlet, vagy csak simán fáradt vagyok én is :rolleyes:)
Gyors, rugalmas: Zenwalk, Ubuntu.[1 – 2 – 3 – 4 – 5]
Lenyugodtam. :rolleyes:„Légy szíves, a nyitó post-ban vedd használatba a ‘szerkesztés’ gombot.”
Idézet vége. Írta macskajancsi [vagy a módosítás gomb vagy valami.][1 – 2 – 3 – 4 – 5]
Lenyugodtam. :rolleyes:„Légy szíves, a nyitó post-ban vedd használatba a ‘szerkesztés’ gombot.”
Idézet vége. Írta macskajancsi [vagy a módosítás gomb vagy valami.]Azért nagyon ne ijedj meg! Nem olyan vészes. Összesen két parancs, ha van neted. 😉
puska: [mp3]
egyik parancs
másik parancs
A többit rád bízom.;)Szerk:
Amúgy igazuk van, és írd át léci helyesen a címet.Azért nagyon ne ijedj meg! Nem olyan vészes. Összesen két parancs, ha van neted. 😉
puska: [mp3]
egyik parancs
másik parancs
A többit rád bízom.;)Szerk:
Amúgy igazuk van, és írd át léci helyesen a címet.Ha már úgyis elkötelezted magad, egy kis puska:
http://www.fedorafaq.org/
😉Ha már úgyis elkötelezted magad, egy kis puska:
http://www.fedorafaq.org/
😉Ami menthető! :rolleyes: Amúgy meg a topikból el. 😉
-
SzerzőBejegyzés