Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1923595
    Vladi
    Felhasználó

      Szentszűzanyámazégben…
      Nem bírtam végignézni. Szerintem nem is olyan vicces. 🙁

      Na pár év és kész a pszichózis a srácnál. Mondjuk voltam már ideges game miatt, de kétszer odavágni a billt és egy cigi megoldotta. :rolleyes:

      Jah, hogy a kölköt az xp krta fel? Akkor má értem. ;D

      Hozzászólás: Suse 10.2 – tenyleg olyan jo? #2095643
      Vladi
      Felhasználó

        Hello!

        „csomagok telepitese kozben sorra hibakat kapok,”
        „yast kiakadt valami memoria hibaval.”

        Lehet, hogy kezdődő memóriazavar? (Mármint a gépnek. ;))
        Memtestet próbáltál már. (Ez most egy ötlet, vagy csak simán fáradt vagyok én is :rolleyes:)
        Gyors, rugalmas: Zenwalk, Ubuntu.

        Hozzászólás: Suse 10.2 – tenyleg olyan jo? #2095644
        Vladi
        Felhasználó

          Hello!

          „csomagok telepitese kozben sorra hibakat kapok,”
          „yast kiakadt valami memoria hibaval.”

          Lehet, hogy kezdődő memóriazavar? (Mármint a gépnek. ;))
          Memtestet próbáltál már. (Ez most egy ötlet, vagy csak simán fáradt vagyok én is :rolleyes:)
          Gyors, rugalmas: Zenwalk, Ubuntu.

          Hozzászólás: ajnálnlás #2095601
          Vladi
          Felhasználó

            [1 – 2 – 3 – 4 – 5]
            Lenyugodtam. :rolleyes:

            „Légy szíves, a nyitó post-ban vedd használatba a ‘szerkesztés’ gombot.”
            Idézet vége. Írta macskajancsi [vagy a módosítás gomb vagy valami.]

            Hozzászólás: ajnálnlás #2095602
            Vladi
            Felhasználó

              [1 – 2 – 3 – 4 – 5]
              Lenyugodtam. :rolleyes:

              „Légy szíves, a nyitó post-ban vedd használatba a ‘szerkesztés’ gombot.”
              Idézet vége. Írta macskajancsi [vagy a módosítás gomb vagy valami.]

              Hozzászólás: ajnálnlás #2095597
              Vladi
              Felhasználó

                Azért nagyon ne ijedj meg! Nem olyan vészes. Összesen két parancs, ha van neted. 😉
                puska: [mp3]
                egyik parancs
                másik parancs
                A többit rád bízom.;)

                Szerk:
                Amúgy igazuk van, és írd át léci helyesen a címet.

                Hozzászólás: ajnálnlás #2095598
                Vladi
                Felhasználó

                  Azért nagyon ne ijedj meg! Nem olyan vészes. Összesen két parancs, ha van neted. 😉
                  puska: [mp3]
                  egyik parancs
                  másik parancs
                  A többit rád bízom.;)

                  Szerk:
                  Amúgy igazuk van, és írd át léci helyesen a címet.

                  Hozzászólás: ajnálnlás #2095589
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Ha már úgyis elkötelezted magad, egy kis puska:
                    http://www.fedorafaq.org/
                    😉

                    Hozzászólás: ajnálnlás #2095590
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Ha már úgyis elkötelezted magad, egy kis puska:
                      http://www.fedorafaq.org/
                      😉

                      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086111
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Ami menthető! :rolleyes: Amúgy meg a topikból el. 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 2,068