Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jóó. Majd szóljatok. 😀 Addig mentem. :rolleyes:
Vagyis? Mikor jelenik meg? ???
Kérdés! Ez esetben nem érdemes a felhasználót „kivenni” a sudo csoportból? Mert így még mindig root jogai – is – vannak. (Mivel sudo után azt a jelszót kéri.)
Csak ekkor lesz „klasszikus” felhesználókezelés, nem?
Kérdés! Ez esetben nem érdemes a felhasználót „kivenni” a sudo csoportból? Mert így még mindig root jogai – is – vannak. (Mivel sudo után azt a jelszót kéri.)
Csak ekkor lesz „klasszikus” felhesználókezelés, nem?
Hello!
„És a fedorak közt a 6os a legjobb?”
Inkább úgy mondom: legújabb. Elvileg legtovább támogatott.Fedoráról madártávlatban:
– most készül a 7es, ami komoly változásokat hoz a project életébe. Szerintem megéri megvárni a váltással. (május vége) Mert:
– egyszerű live cd-s telepítés lesz (ala Ubuntu) 😉
– öszevont repok (hátha nem lesz többé kupleráj a csomagok körül :()
– támogatás ??? nem tudni mi lesz, bezár a legacy project. Most úgy néz ki 1 év lesz a támogatás minden kiadásra. >:(Remélem nem lett nezetebb így a választás. :rolleyes:
Hello!
„És a fedorak közt a 6os a legjobb?”
Inkább úgy mondom: legújabb. Elvileg legtovább támogatott.Fedoráról madártávlatban:
– most készül a 7es, ami komoly változásokat hoz a project életébe. Szerintem megéri megvárni a váltással. (május vége) Mert:
– egyszerű live cd-s telepítés lesz (ala Ubuntu) 😉
– öszevont repok (hátha nem lesz többé kupleráj a csomagok körül :()
– támogatás ??? nem tudni mi lesz, bezár a legacy project. Most úgy néz ki 1 év lesz a támogatás minden kiadásra. >:(Remélem nem lett nezetebb így a választás. :rolleyes:
Hello!
Ezek a függőségek, amiket hiányol. Telepítsd fel őket, mindet, sorban. 😉
Hello!
Nézd, nézd mit találtam:
http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=420&OSID=25&CatID=2580&SubCatID=101Ez nem a grafchipedhez való driverek? Említ debiant is… 😉
Hello!
Nézd, nézd mit találtam:
http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=420&OSID=25&CatID=2580&SubCatID=101Ez nem a grafchipedhez való driverek? Említ debiant is… 😉
Lehet. Partíciónként egy. 😉
Esetleg olvassd el ezt:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=228492#p228492
:rolleyes: -
SzerzőBejegyzés