Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086109
    Vladi
    Felhasználó

      Jóó. Majd szóljatok. 😀 Addig mentem. :rolleyes:

      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086107
      Vladi
      Felhasználó

        Vagyis? Mikor jelenik meg? ???

        Hozzászólás: root probléma #2095518
        Vladi
        Felhasználó

          Kérdés! Ez esetben nem érdemes a felhasználót „kivenni” a sudo csoportból? Mert így még mindig root jogai – is – vannak. (Mivel sudo után azt a jelszót kéri.)

          Csak ekkor lesz „klasszikus” felhesználókezelés, nem?

          Hozzászólás: root probléma #2095519
          Vladi
          Felhasználó

            Kérdés! Ez esetben nem érdemes a felhasználót „kivenni” a sudo csoportból? Mert így még mindig root jogai – is – vannak. (Mivel sudo után azt a jelszót kéri.)

            Csak ekkor lesz „klasszikus” felhesználókezelés, nem?

            Hozzászólás: ajnálnlás #2095583
            Vladi
            Felhasználó

              Hello!

              „És a fedorak közt a 6os a legjobb?”
              Inkább úgy mondom: legújabb. Elvileg legtovább támogatott.

              Fedoráról madártávlatban:
              – most készül a 7es, ami komoly változásokat hoz a project életébe. Szerintem megéri megvárni a váltással. (május vége) Mert:
              – egyszerű live cd-s telepítés lesz (ala Ubuntu) 😉
              – öszevont repok (hátha nem lesz többé kupleráj a csomagok körül :()
              – támogatás  ??? nem tudni mi lesz, bezár a legacy project. Most úgy néz ki 1 év lesz a támogatás minden kiadásra. >:(

              Remélem nem lett nezetebb így  a választás. :rolleyes:

              Hozzászólás: ajnálnlás #2095584
              Vladi
              Felhasználó

                Hello!

                „És a fedorak közt a 6os a legjobb?”
                Inkább úgy mondom: legújabb. Elvileg legtovább támogatott.

                Fedoráról madártávlatban:
                – most készül a 7es, ami komoly változásokat hoz a project életébe. Szerintem megéri megvárni a váltással. (május vége) Mert:
                – egyszerű live cd-s telepítés lesz (ala Ubuntu) 😉
                – öszevont repok (hátha nem lesz többé kupleráj a csomagok körül :()
                – támogatás  ??? nem tudni mi lesz, bezár a legacy project. Most úgy néz ki 1 év lesz a támogatás minden kiadásra. >:(

                Remélem nem lett nezetebb így  a választás. :rolleyes:

                Hozzászólás: DVD to avi k3b-vel #1940010
                Vladi
                Felhasználó

                  Hello!

                  Ezek a függőségek, amiket hiányol. Telepítsd fel őket, mindet, sorban. 😉

                  Hozzászólás: VIA UniChrome Graphics VGA #2095330
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Hello!

                    Nézd, nézd mit találtam:
                    http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=420&OSID=25&CatID=2580&SubCatID=101

                    Ez nem a grafchipedhez való driverek? Említ debiant is… 😉

                    Hozzászólás: VIA UniChrome Graphics VGA #2095331
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Hello!

                      Nézd, nézd mit találtam:
                      http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=420&OSID=25&CatID=2580&SubCatID=101

                      Ez nem a grafchipedhez való driverek? Említ debiant is… 😉

                      Hozzászólás: Suse 10.1 dvd lejátszás !help! #2094393
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Lehet. Partíciónként egy. 😉
                        Esetleg olvassd el ezt:
                        http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=228492#p228492
                        :rolleyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 2,068