Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 10.1 dvd lejátszás !help! #2094394
    Vladi
    Felhasználó

      Lehet. Partíciónként egy. 😉
      Esetleg olvassd el ezt:
      http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=228492#p228492
      :rolleyes:

      Hozzászólás: Mit tegyek? Segítsetek! Sűrgős! #2076026
      Vladi
      Felhasználó

        Mostmár stabil az ntfs írás:
        http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=21070.0

        Nyugodtan írkálhatsz. :rolleyes:

        Hozzászólás: Mit tegyek? Segítsetek! Sűrgős! #2076018
        Vladi
        Felhasználó

          Hello!

          Swap témához: szerintem elég ha a vinyó végére raksz egy kicsit. Nálam is 2 g ram van, és eddig egyszer használta kb 1 mb erejéig. Szóval nincs nagy jelentősége ennyi ramnál.

          Hozzászólás: FC6 első indítás #2076643
          Vladi
          Felhasználó

            Én Fedorát használok. Van „vélemények fedoraról” topik ott relevánsabb lenne kérdezned, ha lehet kicsit konkrétabban. Mert mi az élet értelme kérdésre nem tudom a választ.

            Még valamit akartam… elfelejtettem. Jah igen bevenni a cavintont. :rolleyes:

            Vajon milyen lehet a memóriazavarosok fóruma? ;D

            Hozzászólás: FC6 első indítás #2076639
            Vladi
            Felhasználó
              masterminds wrote:
              Kedves CyrSys.

              Pár napja ebben a topikban már feltetted ez irányú kérdésed és kaptál rá válaszokat is.

              Akkor jól emlékeztem. :rolleyes:

              Hozzászólás: FC6 első indítás #2076637
              Vladi
              Felhasználó

                Hmm…. mostanában mintha lett volna ilyen kérdés…. ???

                mindegy

                Hello!

                Ha konkrét kérdésed lenne konkrétabb lenne a válasz.
                Tök jó disztró a Fedora. Komolyan. Olyan tök jó mint a Debian, vagy az uhu vagy az…….. vagy Ezek. 😉

                Ezek az „egyszerű” disztrók arra készültek, hogy :felteszed, kis beállítás és megy. Ahogy írtad. De ha „haladó szinten” bele akarsz mászni: tedd. Senki semmit nem rejt el előled. Ha akarsz olyan várat építesz belőle, vagy bármelyikből, amilyet akarsz. Vagy romhalmazt, ahogy sikerül. ;D
                A kérdés nem az: mennyire lehet „belemászni”, hanem hogy mennyire kell… :-*

                Amúgy miért a Fedora első idnítás topikba írsz? ???

                Jah és nyugodj meg. Hited helyes. 😀

                Hozzászólás: FC6 rpm repositoryk #2095104
                Vladi
                Felhasználó

                  Hello!

                  Ide össze vannak gyűtve a legnagyobb repok:
                  http://fedoratracker.org/
                  vannak
                  .repo fileok
                  is.

                  Hozzászólás: FC6 rpm repositoryk #2095103
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Hello!

                    Ide össze vannak gyűtve a legnagyobb repok:
                    http://fedoratracker.org/
                    vannak
                    .repo fileok
                    is.

                    Hozzászólás: FC6 első indítás #2076634
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Esetleg még amit megtehetsz, egy hibás bootolás után mentsd le a /var/log/boot.log filet, abban lehet info a hiba mikéntjéről. Akár be is csatolhatod ide. Ha van másik linuxod, úgy egyszerű. Viszont win alól is olvashatod a linuxos partíciókat.
                      Vannak erre a célra segédprogramok. Írás nem javasolt. 😉

                      Ami a linkelt fórumból kiderült számomra, hogy valami a swap körnéykén problémás. Esetleg próbáld meg „kivenni” (kommentelni) a swap sort az fstabban. Hátha ez a ludas.
                      Több ötletem egyenlőre nincs. :rolleyes:

                      Hozzászólás: FC6 első indítás #2076633
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Uuupsz! Na ilyet még sosem láttam. 🙁
                        Viszont itt:
                        http://www.linuxquestions.org/questions/showthread.php?t=528551
                        Valami kísértetiesen hasonlóról szól a diskurzus. Nézd át, hátha ötletet kapsz belőle. :rolleyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 2,068