Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lehet. Partíciónként egy. 😉
Esetleg olvassd el ezt:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=228492#p228492
:rolleyes:Mostmár stabil az ntfs írás:
http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=21070.0Nyugodtan írkálhatsz. :rolleyes:
Hello!
Swap témához: szerintem elég ha a vinyó végére raksz egy kicsit. Nálam is 2 g ram van, és eddig egyszer használta kb 1 mb erejéig. Szóval nincs nagy jelentősége ennyi ramnál.
Én Fedorát használok. Van „vélemények fedoraról” topik ott relevánsabb lenne kérdezned, ha lehet kicsit konkrétabban. Mert mi az élet értelme kérdésre nem tudom a választ.
Még valamit akartam… elfelejtettem. Jah igen bevenni a cavintont. :rolleyes:
Vajon milyen lehet a memóriazavarosok fóruma? ;D
masterminds wrote:Kedves CyrSys.Pár napja ebben a topikban már feltetted ez irányú kérdésed és kaptál rá válaszokat is.
Akkor jól emlékeztem. :rolleyes:
Hmm…. mostanában mintha lett volna ilyen kérdés…. ???
mindegy
Hello!
Ha konkrét kérdésed lenne konkrétabb lenne a válasz.
Tök jó disztró a Fedora. Komolyan. Olyan tök jó mint a Debian, vagy az uhu vagy az…….. vagy Ezek. 😉Ezek az „egyszerű” disztrók arra készültek, hogy :felteszed, kis beállítás és megy. Ahogy írtad. De ha „haladó szinten” bele akarsz mászni: tedd. Senki semmit nem rejt el előled. Ha akarsz olyan várat építesz belőle, vagy bármelyikből, amilyet akarsz. Vagy romhalmazt, ahogy sikerül. ;D
A kérdés nem az: mennyire lehet „belemászni”, hanem hogy mennyire kell… :-*Amúgy miért a Fedora első idnítás topikba írsz? ???
Jah és nyugodj meg. Hited helyes. 😀
Hello!
Ide össze vannak gyűtve a legnagyobb repok:
http://fedoratracker.org/
vannak
.repo fileok is.Hello!
Ide össze vannak gyűtve a legnagyobb repok:
http://fedoratracker.org/
vannak
.repo fileok is.Esetleg még amit megtehetsz, egy hibás bootolás után mentsd le a /var/log/boot.log filet, abban lehet info a hiba mikéntjéről. Akár be is csatolhatod ide. Ha van másik linuxod, úgy egyszerű. Viszont win alól is olvashatod a linuxos partíciókat.
Vannak erre a célra segédprogramok. Írás nem javasolt. 😉Ami a linkelt fórumból kiderült számomra, hogy valami a swap körnéykén problémás. Esetleg próbáld meg „kivenni” (kommentelni) a swap sort az fstabban. Hátha ez a ludas.
Több ötletem egyenlőre nincs. :rolleyes:Uuupsz! Na ilyet még sosem láttam. 🙁
Viszont itt:
http://www.linuxquestions.org/questions/showthread.php?t=528551
Valami kísértetiesen hasonlóról szól a diskurzus. Nézd át, hátha ötletet kapsz belőle. :rolleyes: -
SzerzőBejegyzés