Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 391-400 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2134018
    Vladi
    Felhasználó

      Felraktam inkább a Fedora 7-es rpmeket. Így már jó. 🙂

      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2134013
      Vladi
      Felhasználó
        sany wrote:
        ./configure –help

        Code:
        [root@localhost smplayer-0.5.60]# ./configure –help
        -bash: ./configure: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár
        [root@localhost smplayer-0.5.60]#

        🙂

        Vladi wrote:
        Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)

        Code:
        make QMAKE=qmake-qt4
        make install

        😉

        VectoR wrote:
        vagy talán chmod 🙂

        Mindenki számára olvashatóak a nyelvi fájlok. 🙁

        Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2134014
        Vladi
        Felhasználó
          sany wrote:
          ./configure –help

          Code:
          [root@localhost smplayer-0.5.60]# ./configure –help
          -bash: ./configure: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár
          [root@localhost smplayer-0.5.60]#

          🙂

          Vladi wrote:
          Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)

          Code:
          make QMAKE=qmake-qt4
          make install

          😉

          VectoR wrote:
          vagy talán chmod 🙂

          Mindenki számára olvashatóak a nyelvi fájlok. 🙁

          Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133999
          Vladi
          Felhasználó

            Nos!

            Lefordult Cora 6-ra is. Igaz kicsit többet panaszkodott. Viszont nem hajlandó magyarol beszélni.:

            Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translations
            Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/share/qt4/translations
            Debug: Translator::loadCatalog: can’t load smplayer_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translations

            Bemásoltam a forrás könyvtárból a nyelvi fájlokat ide: /usr/local/share/smplayer/translations
            de semmi. 🙁

            Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2134000
            Vladi
            Felhasználó

              Nos!

              Lefordult Cora 6-ra is. Igaz kicsit többet panaszkodott. Viszont nem hajlandó magyarol beszélni.:

              Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translations
              Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/share/qt4/translations
              Debug: Translator::loadCatalog: can’t load smplayer_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translations

              Bemásoltam a forrás könyvtárból a nyelvi fájlokat ide: /usr/local/share/smplayer/translations
              de semmi. 🙁

              Vladi
              Felhasználó
                balzamon wrote:
                Tegyük fel besétálok egy autókereskedésbe és megtetszik egy tűzpiros ferrari. Odamegyek az eladóhoz és azt mondom: Én ezt kérem, de metálfény nélkül. Ha nem hajlandó levakarni, és elküld a p****ba, akkor beperelhetem?

                Nem, nem!
                Ekkor valójában a következő történne:

                – Üdvözlöm El Affran Jahhart vagyok a multi-mega-elképzelhetetlenül milliárdos Jahhart Oil tulajdonosának előszülött fia.
                Van már 17 tűzpiros Ferrarim, de mindenkinek olyan van. 🙁 Hogy tűnjek így ki? ???
                Ezért kérném azt a modellt, de matt színű legyen.
                – Őszintén sajnálom uram, de ez eseteben 2 nappal később tudjuk szállítani. Remélem így is megfelel Önnek.

                🙂
                rolleyes.gif

                vizsla wrote:
                Vagy csak „megfáradt öregember” lett belőle… :))))

                Optimista vagyok. Szerintem csak átmeneti formahanyatlás. 😀

                Vladi
                Felhasználó
                  balzamon wrote:
                  Tegyük fel besétálok egy autókereskedésbe és megtetszik egy tűzpiros ferrari. Odamegyek az eladóhoz és azt mondom: Én ezt kérem, de metálfény nélkül. Ha nem hajlandó levakarni, és elküld a p****ba, akkor beperelhetem?

                  Nem, nem!
                  Ekkor valójában a következő történne:

                  – Üdvözlöm El Affran Jahhart vagyok a multi-mega-elképzelhetetlenül milliárdos Jahhart Oil tulajdonosának előszülött fia.
                  Van már 17 tűzpiros Ferrarim, de mindenkinek olyan van. 🙁 Hogy tűnjek így ki? ???
                  Ezért kérném azt a modellt, de matt színű legyen.
                  – Őszintén sajnálom uram, de ez eseteben 2 nappal később tudjuk szállítani. Remélem így is megfelel Önnek.

                  🙂
                  rolleyes.gif

                  vizsla wrote:
                  Vagy csak „megfáradt öregember” lett belőle… :))))

                  Optimista vagyok. Szerintem csak átmeneti formahanyatlás. 😀

                  Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133987
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Mondom én, hogy nem látszanak a postjaim. 🙁

                    Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133988
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Mondom én, hogy nem látszanak a postjaim. 🙁

                      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133943
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Ááááá vazzz

                        Vakegér vagyok. Tényleg ott van, köszi. rolleyes.gif 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 391-400 / 2,068