Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Felraktam inkább a Fedora 7-es rpmeket. Így már jó. 🙂
sany wrote:./configure –helpCode:[root@localhost smplayer-0.5.60]# ./configure –help
-bash: ./configure: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár
[root@localhost smplayer-0.5.60]#🙂
Vladi wrote:Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)Code:make QMAKE=qmake-qt4
make install😉
VectoR wrote:vagy talán chmod 🙂Mindenki számára olvashatóak a nyelvi fájlok. 🙁
sany wrote:./configure –helpCode:[root@localhost smplayer-0.5.60]# ./configure –help
-bash: ./configure: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár
[root@localhost smplayer-0.5.60]#🙂
Vladi wrote:Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)Code:make QMAKE=qmake-qt4
make install😉
VectoR wrote:vagy talán chmod 🙂Mindenki számára olvashatóak a nyelvi fájlok. 🙁
Nos!
Lefordult Cora 6-ra is. Igaz kicsit többet panaszkodott. Viszont nem hajlandó magyarol beszélni.:
Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translations
Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/share/qt4/translations
Debug: Translator::loadCatalog: can’t load smplayer_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translationsBemásoltam a forrás könyvtárból a nyelvi fájlokat ide: /usr/local/share/smplayer/translations
de semmi. 🙁Nos!
Lefordult Cora 6-ra is. Igaz kicsit többet panaszkodott. Viszont nem hajlandó magyarol beszélni.:
Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translations
Debug: Translator::loadCatalog: can’t load qt_hu_HU from /usr/share/qt4/translations
Debug: Translator::loadCatalog: can’t load smplayer_hu_HU from /usr/local/share/smplayer/translationsBemásoltam a forrás könyvtárból a nyelvi fájlokat ide: /usr/local/share/smplayer/translations
de semmi. 🙁balzamon wrote:Tegyük fel besétálok egy autókereskedésbe és megtetszik egy tűzpiros ferrari. Odamegyek az eladóhoz és azt mondom: Én ezt kérem, de metálfény nélkül. Ha nem hajlandó levakarni, és elküld a p****ba, akkor beperelhetem?Nem, nem!
Ekkor valójában a következő történne:– Üdvözlöm El Affran Jahhart vagyok a multi-mega-elképzelhetetlenül milliárdos Jahhart Oil tulajdonosának előszülött fia.
Van már 17 tűzpiros Ferrarim, de mindenkinek olyan van. 🙁 Hogy tűnjek így ki? ???
Ezért kérném azt a modellt, de matt színű legyen.
– Őszintén sajnálom uram, de ez eseteben 2 nappal később tudjuk szállítani. Remélem így is megfelel Önnek.🙂
vizsla wrote:Vagy csak „megfáradt öregember” lett belőle… :))))Optimista vagyok. Szerintem csak átmeneti formahanyatlás. 😀
balzamon wrote:Tegyük fel besétálok egy autókereskedésbe és megtetszik egy tűzpiros ferrari. Odamegyek az eladóhoz és azt mondom: Én ezt kérem, de metálfény nélkül. Ha nem hajlandó levakarni, és elküld a p****ba, akkor beperelhetem?Nem, nem!
Ekkor valójában a következő történne:– Üdvözlöm El Affran Jahhart vagyok a multi-mega-elképzelhetetlenül milliárdos Jahhart Oil tulajdonosának előszülött fia.
Van már 17 tűzpiros Ferrarim, de mindenkinek olyan van. 🙁 Hogy tűnjek így ki? ???
Ezért kérném azt a modellt, de matt színű legyen.
– Őszintén sajnálom uram, de ez eseteben 2 nappal később tudjuk szállítani. Remélem így is megfelel Önnek.🙂
vizsla wrote:Vagy csak „megfáradt öregember” lett belőle… :))))Optimista vagyok. Szerintem csak átmeneti formahanyatlás. 😀
Mondom én, hogy nem látszanak a postjaim. 🙁
Mondom én, hogy nem látszanak a postjaim. 🙁
Ááááá vazzz
Vakegér vagyok. Tényleg ott van, köszi.
🙂 -
SzerzőBejegyzés
