Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ááááá vazzz
Vakegér vagyok. Tényleg ott van, köszi.
🙂Néha az az érzésem, nem látszanak a hozzászólaásaim.

Pomm!
Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)
Code:make QMAKE=qmake-qt4
make installLe is fordult qt4-el. Igaz fedora 7-re. (Figyelsz majorlacko? :))
Más: kérdés:
Nem találom azt az opciót, hogy ne kapcsolja ki az xscreensavert. (Fedora sajátoság, a gmplayerben is ki kell kapcsolni ezt a funkciót.)
Viszont megadható mplayer opció. Nade melyik ez az opció? man mplayer megvolt, csak nem leltem. 🙁Néha az az érzésem, nem látszanak a hozzászólaásaim.

Pomm!
Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)
Code:make QMAKE=qmake-qt4
make installLe is fordult qt4-el. Igaz fedora 7-re. (Figyelsz majorlacko? :))
Más: kérdés:
Nem találom azt az opciót, hogy ne kapcsolja ki az xscreensavert. (Fedora sajátoság, a gmplayerben is ki kell kapcsolni ezt a funkciót.)
Viszont megadható mplayer opció. Nade melyik ez az opció? man mplayer megvolt, csak nem leltem. 🙁Jah…
Létezzen! Nekem tetszik. 🙂Jah…
Létezzen! Nekem tetszik. 🙂Na lefordult!
Code:make QMAKE=qmake-qt4Volt a varázsige.
Láma kérdés:
Hogy állítom be az új designet?

Na lefordult!
Code:make QMAKE=qmake-qt4Volt a varázsige.
Láma kérdés:
Hogy állítom be az új designet?

Izéé… épp a forgatással szenvedek. A csomagkezelő szerint van qmake-qt4, find és telepítő szerint nincs. Ki érti ezt…

De kinézet alapján csinos.

Ha meg nem használ kdelibeket, miért csodálkozol, hogy lehúzzák a kde-appson. 😀
De qtappson van 70 % tetszésindexe. 🙂
Izéé… épp a forgatással szenvedek. A csomagkezelő szerint van qmake-qt4, find és telepítő szerint nincs. Ki érti ezt…

De kinézet alapján csinos.

Ha meg nem használ kdelibeket, miért csodálkozol, hogy lehúzzák a kde-appson. 😀
De qtappson van 70 % tetszésindexe. 🙂
ELaci wrote:Talán CentOS leírásokat kellene keresned, mert az hasonlít a RHEL -hez.Jah, csakhogy a CentOS legtöbb doksijának linkje elve RH-os doksikra mutat.
Akkor már mindegy, ha a redhat oldalán olvasgat:
mondjuk itt. -
SzerzőBejegyzés
🙂
