Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 401-410 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133944
    Vladi
    Felhasználó

      Ááááá vazzz

      Vakegér vagyok. Tényleg ott van, köszi. rolleyes.gif 🙂

      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133935
      Vladi
      Felhasználó

        Néha az az érzésem, nem látszanak a hozzászólaásaim.rolleyes.gif

        Pomm!

        Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)

        Code:
        make QMAKE=qmake-qt4
        make install

        Le is fordult qt4-el. Igaz fedora 7-re. (Figyelsz majorlacko? :))

        Más: kérdés:
        Nem találom azt az opciót, hogy ne kapcsolja ki az xscreensavert. (Fedora sajátoság, a gmplayerben is ki kell kapcsolni ezt a funkciót.)
        Viszont megadható mplayer opció. Nade melyik ez az opció? man mplayer megvolt, csak nem leltem. 🙁

        Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133936
        Vladi
        Felhasználó

          Néha az az érzésem, nem látszanak a hozzászólaásaim.rolleyes.gif

          Pomm!

          Nekem ugyanezzel a hibával szált el. Aztán nano Install.txt. (0.5.60)

          Code:
          make QMAKE=qmake-qt4
          make install

          Le is fordult qt4-el. Igaz fedora 7-re. (Figyelsz majorlacko? :))

          Más: kérdés:
          Nem találom azt az opciót, hogy ne kapcsolja ki az xscreensavert. (Fedora sajátoság, a gmplayerben is ki kell kapcsolni ezt a funkciót.)
          Viszont megadható mplayer opció. Nade melyik ez az opció? man mplayer megvolt, csak nem leltem. 🙁

          Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133911
          Vladi
          Felhasználó

            Jah…
            Létezzen! Nekem tetszik. 🙂

            Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133912
            Vladi
            Felhasználó

              Jah…
              Létezzen! Nekem tetszik. 🙂

              Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133907
              Vladi
              Felhasználó

                Na lefordult!

                Code:
                make QMAKE=qmake-qt4

                Volt a varázsige.

                Láma kérdés:
                Hogy állítom be az új designet? huh.gif rolleyes.gif

                Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133908
                Vladi
                Felhasználó

                  Na lefordult!

                  Code:
                  make QMAKE=qmake-qt4

                  Volt a varázsige.

                  Láma kérdés:
                  Hogy állítom be az új designet? huh.gif rolleyes.gif

                  Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133905
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Izéé… épp a forgatással szenvedek. A csomagkezelő szerint van qmake-qt4, find és telepítő szerint nincs. Ki érti ezt…rolleyes.gif

                    De kinézet alapján csinos. cheesy.gif

                    Ha meg nem használ kdelibeket, miért csodálkozol, hogy lehúzzák a kde-appson. 😀

                    De qtappson van 70 % tetszésindexe. 🙂

                    Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133906
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Izéé… épp a forgatással szenvedek. A csomagkezelő szerint van qmake-qt4, find és telepítő szerint nincs. Ki érti ezt…rolleyes.gif

                      De kinézet alapján csinos. cheesy.gif

                      Ha meg nem használ kdelibeket, miért csodálkozol, hogy lehúzzák a kde-appson. 😀

                      De qtappson van 70 % tetszésindexe. 🙂

                      Hozzászólás: OpenVPN #2133415
                      Vladi
                      Felhasználó
                        ELaci wrote:
                        Talán CentOS leírásokat kellene keresned, mert az hasonlít a RHEL -hez.

                        Jah, csakhogy a CentOS legtöbb doksijának linkje elve RH-os doksikra mutat.
                        Akkor már mindegy, ha a redhat oldalán olvasgat:
                        mondjuk itt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 401-410 / 2,068