Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 421-430 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hogy telepíthetek Beryl-t Uhu linuxra? #2133577
    Vladi
    Felhasználó
      kdam wrote:
      nem olyan egyszerű szerintem mint windowsban.

      Nem, nem olyan. Egyszerűbb. 😀

      Itt a link is.

      Hozzászólás: Hogy telepíthetek Beryl-t Uhu linuxra? #2133578
      Vladi
      Felhasználó
        kdam wrote:
        nem olyan egyszerű szerintem mint windowsban.

        Nem, nem olyan. Egyszerűbb. 😀

        Itt a link is.

        Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127311
        Vladi
        Felhasználó

          Hmm…
          Vassy, vessy… Lehet, hogy rokonok? rolleyes.gif 🙂

          Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127312
          Vladi
          Felhasználó

            Hmm…
            Vassy, vessy… Lehet, hogy rokonok? rolleyes.gif 🙂

            Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127293
            Vladi
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Tudja valaki az eredeti latint is?

              A latin mondat: „Reginam occidere nolite timere bonum est et si omnes consentiunt ego solus contradico”.

              A vesszőkkel megtámogatott változata(i)? Hmm?
              😛

              Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127294
              Vladi
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Tudja valaki az eredeti latint is?

                A latin mondat: „Reginam occidere nolite timere bonum est et si omnes consentiunt ego solus contradico”.

                A vesszőkkel megtámogatott változata(i)? Hmm?
                😛

                Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127277
                Vladi
                Felhasználó
                  vessy wrote:
                  és nem a vesszőkön kellene kiakadni

                  „A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz és ha mindenki beleegyezik én magam
                  nem ellenzem.”

                  ;D

                  Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127278
                  Vladi
                  Felhasználó
                    vessy wrote:
                    és nem a vesszőkön kellene kiakadni

                    „A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz és ha mindenki beleegyezik én magam
                    nem ellenzem.”

                    ;D

                    Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127265
                    Vladi
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Nem, nem értem. De tényleg!

                      Én sem. De mostmár én is kéványcsi vok. 🙂

                      Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127266
                      Vladi
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Nem, nem értem. De tényleg!

                        Én sem. De mostmár én is kéványcsi vok. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 421-430 / 2,068