Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kdam wrote:nem olyan egyszerű szerintem mint windowsban.
Nem, nem olyan. Egyszerűbb. 😀
kdam wrote:nem olyan egyszerű szerintem mint windowsban.Nem, nem olyan. Egyszerűbb. 😀
Hmm…
Vassy, vessy… Lehet, hogy rokonok?
🙂Hmm…
Vassy, vessy… Lehet, hogy rokonok?
🙂kisbetu wrote:Tudja valaki az eredeti latint is?A latin mondat: „Reginam occidere nolite timere bonum est et si omnes consentiunt ego solus contradico”.
A vesszőkkel megtámogatott változata(i)? Hmm?
😛kisbetu wrote:Tudja valaki az eredeti latint is?A latin mondat: „Reginam occidere nolite timere bonum est et si omnes consentiunt ego solus contradico”.
A vesszőkkel megtámogatott változata(i)? Hmm?
😛vessy wrote:és nem a vesszőkön kellene kiakadni„A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz és ha mindenki beleegyezik én magam
nem ellenzem.”;D
vessy wrote:és nem a vesszőkön kellene kiakadni„A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz és ha mindenki beleegyezik én magam
nem ellenzem.”;D
kisbetu wrote:Nem, nem értem. De tényleg!Én sem. De mostmár én is kéványcsi vok. 🙂
kisbetu wrote:Nem, nem értem. De tényleg!Én sem. De mostmár én is kéványcsi vok. 🙂
-
SzerzőBejegyzés
🙂