Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 431-440 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1923949
    Vladi
    Felhasználó

      Garibaldi és bandája?

      Esetleg: Le a nyomtatókkal! Előre Pál utcai fiúk!

      Fekete – fehér – vörös nameg a sarkából kiforgatott termékenységi jelvényt meg sem hallottam.

      Hozzászólás: Hírszerkesztőt és cikkírót keresünk! #2133449
      Vladi
      Felhasználó
        majorlacko wrote:
        Na jó, én is értem mit és kit szeretnél, de elkerülhetted volna a legrosszabb szájízt előidéző titulusokat. 🙂
        Könyörgöm Bbt! Itt EMBEREK vannak. 🙂

        Khmm…. naa! rolleyes.gif

        Hozzászólás: Hírszerkesztőt és cikkírót keresünk! #2133450
        Vladi
        Felhasználó
          majorlacko wrote:
          Na jó, én is értem mit és kit szeretnél, de elkerülhetted volna a legrosszabb szájízt előidéző titulusokat. 🙂
          Könyörgöm Bbt! Itt EMBEREK vannak. 🙂

          Khmm…. naa! rolleyes.gif

          Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132801
          Vladi
          Felhasználó

            pomm: Rémálom a T-onlineban. 😀

            Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132802
            Vladi
            Felhasználó

              pomm: Rémálom a T-onlineban. 😀

              Hozzászólás: Hírszerkesztőt és cikkírót keresünk! #2133443
              Vladi
              Felhasználó

                3: Szakmai tapasztalatszerzési és előmeneteli lehetőség
                    Tagja lehetsz egy fiatal és dinamikus csapatnak

                Ezeket szokták írni marketing dumának. 😉

                A munkavégzés helye mi lenne? Vagy ez az internet világában már nem kérdés? rolleyes.gif

                (Mail ment. :))

                Hozzászólás: Hírszerkesztőt és cikkírót keresünk! #2133444
                Vladi
                Felhasználó

                  3: Szakmai tapasztalatszerzési és előmeneteli lehetőség
                      Tagja lehetsz egy fiatal és dinamikus csapatnak

                  Ezeket szokták írni marketing dumának. 😉

                  A munkavégzés helye mi lenne? Vagy ez az internet világában már nem kérdés? rolleyes.gif

                  (Mail ment. :))

                  Hozzászólás: Compiz fusion és fglrx #2133377
                  Vladi
                  Felhasználó
                    MBence wrote:
                    Legalbb azt mondja meg valaki, hogy mi a közösségi driver neve ati vagy radeon?

                    Radeon. De ha vársz egy kicsit – mondjuk úgy 1-1,5 évet – akkor radeon driverrel fog menni minden. Ugyanis mostanában tették közzé az ati kártyák speckóit. 😉

                    Hozzászólás: Compiz fusion és fglrx #2133378
                    Vladi
                    Felhasználó
                      MBence wrote:
                      Legalbb azt mondja meg valaki, hogy mi a közösségi driver neve ati vagy radeon?

                      Radeon. De ha vársz egy kicsit – mondjuk úgy 1-1,5 évet – akkor radeon driverrel fog menni minden. Ugyanis mostanában tették közzé az ati kártyák speckóit. 😉

                      Hozzászólás: Compiz fusion és fglrx #2133367
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Jó. Rutin kérdés volt. 😉

                        xgllel esélyes.

                      10 bejegyzés megtekintése - 431-440 / 2,068