Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Garibaldi és bandája?
Esetleg: Le a nyomtatókkal! Előre Pál utcai fiúk!
Fekete – fehér – vörös nameg a sarkából kiforgatott termékenységi jelvényt meg sem hallottam.
majorlacko wrote:Na jó, én is értem mit és kit szeretnél, de elkerülhetted volna a legrosszabb szájízt előidéző titulusokat. 🙂
Könyörgöm Bbt! Itt EMBEREK vannak. 🙂Khmm…. naa!
majorlacko wrote:Na jó, én is értem mit és kit szeretnél, de elkerülhetted volna a legrosszabb szájízt előidéző titulusokat. 🙂
Könyörgöm Bbt! Itt EMBEREK vannak. 🙂Khmm…. naa!

pomm: Rémálom a T-onlineban. 😀
pomm: Rémálom a T-onlineban. 😀
3: Szakmai tapasztalatszerzési és előmeneteli lehetőség
Tagja lehetsz egy fiatal és dinamikus csapatnakEzeket szokták írni marketing dumának. 😉
A munkavégzés helye mi lenne? Vagy ez az internet világában már nem kérdés?

(Mail ment. :))
3: Szakmai tapasztalatszerzési és előmeneteli lehetőség
Tagja lehetsz egy fiatal és dinamikus csapatnakEzeket szokták írni marketing dumának. 😉
A munkavégzés helye mi lenne? Vagy ez az internet világában már nem kérdés?

(Mail ment. :))
MBence wrote:Legalbb azt mondja meg valaki, hogy mi a közösségi driver neve ati vagy radeon?Radeon. De ha vársz egy kicsit – mondjuk úgy 1-1,5 évet – akkor radeon driverrel fog menni minden. Ugyanis mostanában tették közzé az ati kártyák speckóit. 😉
MBence wrote:Legalbb azt mondja meg valaki, hogy mi a közösségi driver neve ati vagy radeon?Radeon. De ha vársz egy kicsit – mondjuk úgy 1-1,5 évet – akkor radeon driverrel fog menni minden. Ugyanis mostanában tették közzé az ati kártyák speckóit. 😉
Jó. Rutin kérdés volt. 😉
xgllel esélyes.
-
SzerzőBejegyzés
