Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 441-450 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Compiz fusion és fglrx #2133368
    Vladi
    Felhasználó

      Jó. Rutin kérdés volt. 😉

      xgllel esélyes.

      Hozzászólás: Compiz fusion és fglrx #2133363
      Vladi
      Felhasználó

        Két kérdésem van:

        1. Compiz-fusion mit használ? Aiglx vagy xgl?
        2. Fglrxben van már aiglx tamogatás?

        Hozzászólás: Compiz fusion és fglrx #2133364
        Vladi
        Felhasználó

          Két kérdésem van:

          1. Compiz-fusion mit használ? Aiglx vagy xgl?
          2. Fglrxben van már aiglx tamogatás?

          Hozzászólás: DC telepítés #2068070
          Vladi
          Felhasználó

            Fedora tűzfal mikéntjét jó alaposan kiveséztük majorlackóval. Íme!

            Hozzászólás: torrent #2101770
            Vladi
            Felhasználó
              Feci20 wrote:
              a ktorrent kiír valami hibát a ./configure végén „checking for Qt… configure: error: Qt (>= Qt 3.3 and < 4.0) (headers and libraries) not found. Please check your installation" Ez mit takar??

              Fedora repóban benne van a devel. De minek forgatod? Ktorrent is benne van.

              bam00700 wrote:
              Kihagytam valamit? 🙂

              Igen kihagytad: qBittorrent.

              Hozzászólás: torrent #2101771
              Vladi
              Felhasználó
                Feci20 wrote:
                a ktorrent kiír valami hibát a ./configure végén „checking for Qt… configure: error: Qt (>= Qt 3.3 and < 4.0) (headers and libraries) not found. Please check your installation" Ez mit takar??

                Fedora repóban benne van a devel. De minek forgatod? Ktorrent is benne van.

                bam00700 wrote:
                Kihagytam valamit? 🙂

                Igen kihagytad: qBittorrent.

                Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127007
                Vladi
                Felhasználó

                  Ááá. Ne kapkodd el. Odébb van még a telepítés.

                  Nos ránéztem. Szép. De még mindíg az elején vannak. Ahogy sejtettem, sikerült a hetest úgy összekuszálni… a következő két beta a rendrakásról szól majd. Utána jöhet a kiadás.

                  Konkrétan az asdl beállításig jutottam. Az egy bug következtében elhalálozott. Eddig próbálkoztam.
                  A design jó lesz. Piszkosul szép. 🙂

                  Viszont a 11-féle iso azért már túlzás. Pl: sikerült kde live cd-t letöltenem. 102.gif
                  Ráadisául a weekly news is ilyenkor megy nyaralni. Na szép… angry.gif

                  Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127008
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Ááá. Ne kapkodd el. Odébb van még a telepítés.

                    Nos ránéztem. Szép. De még mindíg az elején vannak. Ahogy sejtettem, sikerült a hetest úgy összekuszálni… a következő két beta a rendrakásról szól majd. Utána jöhet a kiadás.

                    Konkrétan az asdl beállításig jutottam. Az egy bug következtében elhalálozott. Eddig próbálkoztam.
                    A design jó lesz. Piszkosul szép. 🙂

                    Viszont a 11-féle iso azért már túlzás. Pl: sikerült kde live cd-t letöltenem. 102.gif
                    Ráadisául a weekly news is ilyenkor megy nyaralni. Na szép… angry.gif

                    Hozzászólás: DC telepítés #2068064
                    Vladi
                    Felhasználó
                      Feci20 wrote:
                      nincs olyan parancs h scons…

                      Olyan nincs.

                      Code:
                      su -c ‘yum install scons’

                      vagy:

                      Code:
                      su -c ‘yum install valknut’
                      Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127003
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Vagyok.

                        Hétvégén ki is próbálom ezt a bétát. Egyéként a heteshez való repókból nem fog menni. 😉
                        Szerintem testing vagy ilyesmi kéne. Ezt is megnézem hétvégén. 🙂

                        [Nem kéne feszt letöltögetni, és akkor menne a neted. ;D]

                      10 bejegyzés megtekintése - 441-450 / 2,068