Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jó. Rutin kérdés volt. 😉
xgllel esélyes.
Két kérdésem van:
1. Compiz-fusion mit használ? Aiglx vagy xgl?
2. Fglrxben van már aiglx tamogatás?Két kérdésem van:
1. Compiz-fusion mit használ? Aiglx vagy xgl?
2. Fglrxben van már aiglx tamogatás?Feci20 wrote:a ktorrent kiír valami hibát a ./configure végén „checking for Qt… configure: error: Qt (>= Qt 3.3 and < 4.0) (headers and libraries) not found. Please check your installation" Ez mit takar??Fedora repóban benne van a devel. De minek forgatod? Ktorrent is benne van.
bam00700 wrote:Kihagytam valamit? 🙂Igen kihagytad: qBittorrent.
Feci20 wrote:a ktorrent kiír valami hibát a ./configure végén „checking for Qt… configure: error: Qt (>= Qt 3.3 and < 4.0) (headers and libraries) not found. Please check your installation" Ez mit takar??Fedora repóban benne van a devel. De minek forgatod? Ktorrent is benne van.
bam00700 wrote:Kihagytam valamit? 🙂Igen kihagytad: qBittorrent.
Ááá. Ne kapkodd el. Odébb van még a telepítés.
Nos ránéztem. Szép. De még mindíg az elején vannak. Ahogy sejtettem, sikerült a hetest úgy összekuszálni… a következő két beta a rendrakásról szól majd. Utána jöhet a kiadás.
Konkrétan az asdl beállításig jutottam. Az egy bug következtében elhalálozott. Eddig próbálkoztam.
A design jó lesz. Piszkosul szép. 🙂Viszont a 11-féle iso azért már túlzás. Pl: sikerült kde live cd-t letöltenem.

Ráadisául a weekly news is ilyenkor megy nyaralni. Na szép…
Ááá. Ne kapkodd el. Odébb van még a telepítés.
Nos ránéztem. Szép. De még mindíg az elején vannak. Ahogy sejtettem, sikerült a hetest úgy összekuszálni… a következő két beta a rendrakásról szól majd. Utána jöhet a kiadás.
Konkrétan az asdl beállításig jutottam. Az egy bug következtében elhalálozott. Eddig próbálkoztam.
A design jó lesz. Piszkosul szép. 🙂Viszont a 11-féle iso azért már túlzás. Pl: sikerült kde live cd-t letöltenem.

Ráadisául a weekly news is ilyenkor megy nyaralni. Na szép…
Feci20 wrote:nincs olyan parancs h scons…Olyan nincs.
Code:su -c ‘yum install scons’vagy:
Code:su -c ‘yum install valknut’Vagyok.
Hétvégén ki is próbálom ezt a bétát. Egyéként a heteshez való repókból nem fog menni. 😉
Szerintem testing vagy ilyesmi kéne. Ezt is megnézem hétvégén. 🙂[Nem kéne feszt letöltögetni, és akkor menne a neted. ;D]
-
SzerzőBejegyzés

