Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127004
    Vladi
    Felhasználó

      Vagyok.

      Hétvégén ki is próbálom ezt a bétát. Egyéként a heteshez való repókból nem fog menni. 😉
      Szerintem testing vagy ilyesmi kéne. Ezt is megnézem hétvégén. 🙂

      [Nem kéne feszt letöltögetni, és akkor menne a neted. ;D]

      Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126993
      Vladi
      Felhasználó

        Jön le torrentről. Holnap beszámolok a tapasztalataimról. 🙂
        Node kérem! Nem sok egy kicsit a 11 verzió? rolleyes.gif

        Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126994
        Vladi
        Felhasználó

          Jön le torrentről. Holnap beszámolok a tapasztalataimról. 🙂
          Node kérem! Nem sok egy kicsit a 11 verzió? rolleyes.gif

          Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132671
          Vladi
          Felhasználó

            Sziasztok!

            pomm!
            Sajnos segíteni nem sokat tudok, csak megérteni a problémát. Amit azért javaslok: minden papírt ami a tocsmánnyal kapcsolatos nagyon alaposan őrizz meg! + Minden mást amit meg tudsz. (email, log stb.)

            Én is ezt a szolgáltatót (szolgáltató?) használom már jópár éve. De amint szerződés lejár, búcsút intek nekik.
            Mivel engem is átvertek 1-2 alakalommal.

            szotori1:
            Fedruárban sávemelés volt, gondoltam olcsóbb csomagra váltok. Be is mentem az irodába, ahol közölték velem, hogy egy hónap hártalékom van, plusz ebben a hónapban már benne vagyok. Tehát a két havi díjat fizessem ki, mert a nélkül szó nem lehet csomagmódosításról. Jólvan – modom kifizetem. 25 K volt.
            Két hónap (!) múlva jön a felszólítás, hogy önnek 25 ezer tartozása van! Hmmm… na és azt hogy?
            Telefon: 1234
            Telefonos kolega megnyugtat, hogy biztosan félreértés, tekintsem semmisnek, blabla. Jó.
            Egy – két hét múlva fogták magukat és letiltották a mailboxomat. Na szép mondom.
            1234 – sokadjára. Tartozás van koma, fizess mint a katonatiszt. wtf?
            Iroda: Biztos tartozása van, fizessen.

            Na itt jött a fél óra duma, mire megértették, hogy:
            1. csomagváltás volt
            2. csomagot csak akkor módosítanak, ha tartozás nincs
            3. tartozás van.
            Logikai bukfenc mi? 🙂

            Persze én vagyok az ostoba, mert miért nem őriztem meg a befizetést igazoló nyomtatvány. 🙂

            Ekkor: telefon, fax, email, személyes megkeresés. Eredménye egy levél amiben udariasan lehülyéznek és elküldenek kedves édesanyámba. Persze az nem derül ki hova lett a lóvém, vagy hogyan lehet két havi „díjhátralékkal” csomagot „módosítani”. Nonszensz.
            Mindezt szemrebbenés nélkül eljátszák egy diákhitelből és ösztöndíjból élő egyetemistával. Szép Új Világ. Köszönöm.

            [Az már csak hab a tortán, hogy sosem tudják milyen netem van éppen. ;D Bemegyek az irodába, mondják Önnek 1Mbites nete van. Jó. Mondom kettő. Nem egy. Na most ki használja nap min nap, maga vagy én? ???]

            Sztori2
            (Ez már jópofa igérem. 🙂 )

            Telefon csöng. De miért akkor mikor indulnék? ???
            Tessék! Itt a t(nagyon)ocsmány, az Ön adatainak biztonsága érdekében közlöm Önnel, hogy a telefonbeszélgetését rögzítjük.
            [az én biztonságom érdekében. Jóóó dumááád van kisanyám. 🙂 ]
            Biztosan tapasztata milyen jó is a megemelt, kényelmes sáv, amit reklám célból biztosítottunk Önnek.
            Mondom: nem. Egy fikarcnyit sem lett gyorsabb.
            Szóval ez a remek sáv – amit megtapasztalt, most csak +2K ért elérhető.
            Monom: még mindíg nem tapasztaltam meg!!
            Tehát csak plusszz….
            Falnak beszélek vagy mi? Különben is mennyi a felmenő sebesség.
            Háááát az csak fél mega….
            Na az meg roppant kevés, és különben se zaklassanak, mert szolgáltatót készülök váltani… vissszhallll….

            Összességében ezt tudom mindenkinek javasolni:
            T-onlinet messze kerüljétek!

            Én azt hiszem, lesz itt még egy-két ilyen sztori. Szerintem nagyon sok embernek van tele a hátizsákja ezzel a szemét és méregdrága szolgáltatással.

            bam00700!

            A korlátlant úgy értsd: 150 G adatforgalom havonta. Ez nyílt titok. 😉

            ui: csorgassátok csak a nyálatokat kicsit: http://www.dmcc.hu/ Valszeg tavaszra elér hozzám. ;D

            Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132672
            Vladi
            Felhasználó

              Sziasztok!

              pomm!
              Sajnos segíteni nem sokat tudok, csak megérteni a problémát. Amit azért javaslok: minden papírt ami a tocsmánnyal kapcsolatos nagyon alaposan őrizz meg! + Minden mást amit meg tudsz. (email, log stb.)

              Én is ezt a szolgáltatót (szolgáltató?) használom már jópár éve. De amint szerződés lejár, búcsút intek nekik.
              Mivel engem is átvertek 1-2 alakalommal.

              szotori1:
              Fedruárban sávemelés volt, gondoltam olcsóbb csomagra váltok. Be is mentem az irodába, ahol közölték velem, hogy egy hónap hártalékom van, plusz ebben a hónapban már benne vagyok. Tehát a két havi díjat fizessem ki, mert a nélkül szó nem lehet csomagmódosításról. Jólvan – modom kifizetem. 25 K volt.
              Két hónap (!) múlva jön a felszólítás, hogy önnek 25 ezer tartozása van! Hmmm… na és azt hogy?
              Telefon: 1234
              Telefonos kolega megnyugtat, hogy biztosan félreértés, tekintsem semmisnek, blabla. Jó.
              Egy – két hét múlva fogták magukat és letiltották a mailboxomat. Na szép mondom.
              1234 – sokadjára. Tartozás van koma, fizess mint a katonatiszt. wtf?
              Iroda: Biztos tartozása van, fizessen.

              Na itt jött a fél óra duma, mire megértették, hogy:
              1. csomagváltás volt
              2. csomagot csak akkor módosítanak, ha tartozás nincs
              3. tartozás van.
              Logikai bukfenc mi? 🙂

              Persze én vagyok az ostoba, mert miért nem őriztem meg a befizetést igazoló nyomtatvány. 🙂

              Ekkor: telefon, fax, email, személyes megkeresés. Eredménye egy levél amiben udariasan lehülyéznek és elküldenek kedves édesanyámba. Persze az nem derül ki hova lett a lóvém, vagy hogyan lehet két havi „díjhátralékkal” csomagot „módosítani”. Nonszensz.
              Mindezt szemrebbenés nélkül eljátszák egy diákhitelből és ösztöndíjból élő egyetemistával. Szép Új Világ. Köszönöm.

              [Az már csak hab a tortán, hogy sosem tudják milyen netem van éppen. ;D Bemegyek az irodába, mondják Önnek 1Mbites nete van. Jó. Mondom kettő. Nem egy. Na most ki használja nap min nap, maga vagy én? ???]

              Sztori2
              (Ez már jópofa igérem. 🙂 )

              Telefon csöng. De miért akkor mikor indulnék? ???
              Tessék! Itt a t(nagyon)ocsmány, az Ön adatainak biztonsága érdekében közlöm Önnel, hogy a telefonbeszélgetését rögzítjük.
              [az én biztonságom érdekében. Jóóó dumááád van kisanyám. 🙂 ]
              Biztosan tapasztata milyen jó is a megemelt, kényelmes sáv, amit reklám célból biztosítottunk Önnek.
              Mondom: nem. Egy fikarcnyit sem lett gyorsabb.
              Szóval ez a remek sáv – amit megtapasztalt, most csak +2K ért elérhető.
              Monom: még mindíg nem tapasztaltam meg!!
              Tehát csak plusszz….
              Falnak beszélek vagy mi? Különben is mennyi a felmenő sebesség.
              Háááát az csak fél mega….
              Na az meg roppant kevés, és különben se zaklassanak, mert szolgáltatót készülök váltani… vissszhallll….

              Összességében ezt tudom mindenkinek javasolni:
              T-onlinet messze kerüljétek!

              Én azt hiszem, lesz itt még egy-két ilyen sztori. Szerintem nagyon sok embernek van tele a hátizsákja ezzel a szemét és méregdrága szolgáltatással.

              bam00700!

              A korlátlant úgy értsd: 150 G adatforgalom havonta. Ez nyílt titok. 😉

              ui: csorgassátok csak a nyálatokat kicsit: http://www.dmcc.hu/ Valszeg tavaszra elér hozzám. ;D

              Hozzászólás: ATI 9600 + Fedora 7 #2132028
              Vladi
              Felhasználó
                Feci20 wrote:
                Valami más megoldás esetleg???

                Megoldások. Egyik. Másik.

                Hozzászólás: ATI 9600 + Fedora 7 #2132029
                Vladi
                Felhasználó
                  Feci20 wrote:
                  Valami más megoldás esetleg???

                  Megoldások. Egyik. Másik.

                  Vladi
                  Felhasználó

                    Mi van már a biológiai adattárolással? Sejt alapúan. Savas – lúgos – semleges. 2 – 1 – 0. Ha jól számolom ez 3 bit. ;D

                    Vladi
                    Felhasználó

                      Mi van már a biológiai adattárolással? Sejt alapúan. Savas – lúgos – semleges. 2 – 1 – 0. Ha jól számolom ez 3 bit. ;D

                      Hozzászólás: evolucio #2130231
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Amúgy miről szól a topik? rolleyes.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 2,068