Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vagyok.
Hétvégén ki is próbálom ezt a bétát. Egyéként a heteshez való repókból nem fog menni. 😉
Szerintem testing vagy ilyesmi kéne. Ezt is megnézem hétvégén. 🙂[Nem kéne feszt letöltögetni, és akkor menne a neted. ;D]
Jön le torrentről. Holnap beszámolok a tapasztalataimról. 🙂
Node kérem! Nem sok egy kicsit a 11 verzió?
Jön le torrentről. Holnap beszámolok a tapasztalataimról. 🙂
Node kérem! Nem sok egy kicsit a 11 verzió?
Sziasztok!
pomm!
Sajnos segíteni nem sokat tudok, csak megérteni a problémát. Amit azért javaslok: minden papírt ami a tocsmánnyal kapcsolatos nagyon alaposan őrizz meg! + Minden mást amit meg tudsz. (email, log stb.)Én is ezt a szolgáltatót (szolgáltató?) használom már jópár éve. De amint szerződés lejár, búcsút intek nekik.
Mivel engem is átvertek 1-2 alakalommal.szotori1:
Fedruárban sávemelés volt, gondoltam olcsóbb csomagra váltok. Be is mentem az irodába, ahol közölték velem, hogy egy hónap hártalékom van, plusz ebben a hónapban már benne vagyok. Tehát a két havi díjat fizessem ki, mert a nélkül szó nem lehet csomagmódosításról. Jólvan – modom kifizetem. 25 K volt.
Két hónap (!) múlva jön a felszólítás, hogy önnek 25 ezer tartozása van! Hmmm… na és azt hogy?
Telefon: 1234
Telefonos kolega megnyugtat, hogy biztosan félreértés, tekintsem semmisnek, blabla. Jó.
Egy – két hét múlva fogták magukat és letiltották a mailboxomat. Na szép mondom.
1234 – sokadjára. Tartozás van koma, fizess mint a katonatiszt. wtf?
Iroda: Biztos tartozása van, fizessen.Na itt jött a fél óra duma, mire megértették, hogy:
1. csomagváltás volt
2. csomagot csak akkor módosítanak, ha tartozás nincs
3. tartozás van.
Logikai bukfenc mi? 🙂Persze én vagyok az ostoba, mert miért nem őriztem meg a befizetést igazoló nyomtatvány. 🙂
Ekkor: telefon, fax, email, személyes megkeresés. Eredménye egy levél amiben udariasan lehülyéznek és elküldenek kedves édesanyámba. Persze az nem derül ki hova lett a lóvém, vagy hogyan lehet két havi „díjhátralékkal” csomagot „módosítani”. Nonszensz.
Mindezt szemrebbenés nélkül eljátszák egy diákhitelből és ösztöndíjból élő egyetemistával. Szép Új Világ. Köszönöm.[Az már csak hab a tortán, hogy sosem tudják milyen netem van éppen. ;D Bemegyek az irodába, mondják Önnek 1Mbites nete van. Jó. Mondom kettő. Nem egy. Na most ki használja nap min nap, maga vagy én? ???]
Sztori2
(Ez már jópofa igérem. 🙂 )Telefon csöng. De miért akkor mikor indulnék? ???
Tessék! Itt a t(nagyon)ocsmány, az Ön adatainak biztonsága érdekében közlöm Önnel, hogy a telefonbeszélgetését rögzítjük.
[az én biztonságom érdekében. Jóóó dumááád van kisanyám. 🙂 ]
Biztosan tapasztata milyen jó is a megemelt, kényelmes sáv, amit reklám célból biztosítottunk Önnek.
Mondom: nem. Egy fikarcnyit sem lett gyorsabb.
Szóval ez a remek sáv – amit megtapasztalt, most csak +2K ért elérhető.
Monom: még mindíg nem tapasztaltam meg!!
Tehát csak plusszz….
Falnak beszélek vagy mi? Különben is mennyi a felmenő sebesség.
Háááát az csak fél mega….
Na az meg roppant kevés, és különben se zaklassanak, mert szolgáltatót készülök váltani… vissszhallll….Összességében ezt tudom mindenkinek javasolni:
T-onlinet messze kerüljétek!Én azt hiszem, lesz itt még egy-két ilyen sztori. Szerintem nagyon sok embernek van tele a hátizsákja ezzel a szemét és méregdrága szolgáltatással.
bam00700!
A korlátlant úgy értsd: 150 G adatforgalom havonta. Ez nyílt titok. 😉
ui: csorgassátok csak a nyálatokat kicsit: http://www.dmcc.hu/ Valszeg tavaszra elér hozzám. ;D
Sziasztok!
pomm!
Sajnos segíteni nem sokat tudok, csak megérteni a problémát. Amit azért javaslok: minden papírt ami a tocsmánnyal kapcsolatos nagyon alaposan őrizz meg! + Minden mást amit meg tudsz. (email, log stb.)Én is ezt a szolgáltatót (szolgáltató?) használom már jópár éve. De amint szerződés lejár, búcsút intek nekik.
Mivel engem is átvertek 1-2 alakalommal.szotori1:
Fedruárban sávemelés volt, gondoltam olcsóbb csomagra váltok. Be is mentem az irodába, ahol közölték velem, hogy egy hónap hártalékom van, plusz ebben a hónapban már benne vagyok. Tehát a két havi díjat fizessem ki, mert a nélkül szó nem lehet csomagmódosításról. Jólvan – modom kifizetem. 25 K volt.
Két hónap (!) múlva jön a felszólítás, hogy önnek 25 ezer tartozása van! Hmmm… na és azt hogy?
Telefon: 1234
Telefonos kolega megnyugtat, hogy biztosan félreértés, tekintsem semmisnek, blabla. Jó.
Egy – két hét múlva fogták magukat és letiltották a mailboxomat. Na szép mondom.
1234 – sokadjára. Tartozás van koma, fizess mint a katonatiszt. wtf?
Iroda: Biztos tartozása van, fizessen.Na itt jött a fél óra duma, mire megértették, hogy:
1. csomagváltás volt
2. csomagot csak akkor módosítanak, ha tartozás nincs
3. tartozás van.
Logikai bukfenc mi? 🙂Persze én vagyok az ostoba, mert miért nem őriztem meg a befizetést igazoló nyomtatvány. 🙂
Ekkor: telefon, fax, email, személyes megkeresés. Eredménye egy levél amiben udariasan lehülyéznek és elküldenek kedves édesanyámba. Persze az nem derül ki hova lett a lóvém, vagy hogyan lehet két havi „díjhátralékkal” csomagot „módosítani”. Nonszensz.
Mindezt szemrebbenés nélkül eljátszák egy diákhitelből és ösztöndíjból élő egyetemistával. Szép Új Világ. Köszönöm.[Az már csak hab a tortán, hogy sosem tudják milyen netem van éppen. ;D Bemegyek az irodába, mondják Önnek 1Mbites nete van. Jó. Mondom kettő. Nem egy. Na most ki használja nap min nap, maga vagy én? ???]
Sztori2
(Ez már jópofa igérem. 🙂 )Telefon csöng. De miért akkor mikor indulnék? ???
Tessék! Itt a t(nagyon)ocsmány, az Ön adatainak biztonsága érdekében közlöm Önnel, hogy a telefonbeszélgetését rögzítjük.
[az én biztonságom érdekében. Jóóó dumááád van kisanyám. 🙂 ]
Biztosan tapasztata milyen jó is a megemelt, kényelmes sáv, amit reklám célból biztosítottunk Önnek.
Mondom: nem. Egy fikarcnyit sem lett gyorsabb.
Szóval ez a remek sáv – amit megtapasztalt, most csak +2K ért elérhető.
Monom: még mindíg nem tapasztaltam meg!!
Tehát csak plusszz….
Falnak beszélek vagy mi? Különben is mennyi a felmenő sebesség.
Háááát az csak fél mega….
Na az meg roppant kevés, és különben se zaklassanak, mert szolgáltatót készülök váltani… vissszhallll….Összességében ezt tudom mindenkinek javasolni:
T-onlinet messze kerüljétek!Én azt hiszem, lesz itt még egy-két ilyen sztori. Szerintem nagyon sok embernek van tele a hátizsákja ezzel a szemét és méregdrága szolgáltatással.
bam00700!
A korlátlant úgy értsd: 150 G adatforgalom havonta. Ez nyílt titok. 😉
ui: csorgassátok csak a nyálatokat kicsit: http://www.dmcc.hu/ Valszeg tavaszra elér hozzám. ;D
Mi van már a biológiai adattárolással? Sejt alapúan. Savas – lúgos – semleges. 2 – 1 – 0. Ha jól számolom ez 3 bit. ;D
Mi van már a biológiai adattárolással? Sejt alapúan. Savas – lúgos – semleges. 2 – 1 – 0. Ha jól számolom ez 3 bit. ;D
Amúgy miről szól a topik?

-
SzerzőBejegyzés
