Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: evolucio #2130224
    Vladi
    Felhasználó

      Dehogy evolúció: tápláléklánc! 🙂

      Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130149
      Vladi
      Felhasználó
        Code:
        service setroubleshoot stop

        Elvileg. Vagy menübűl. Biztonsági szint/tűzfal, beállítás: kikapcsolva.

        Most meg a sok info a gond? rolleyes.gif
        Most nézem: lehet inkább:

        Code:
        setenforce 0

        kéne.

        Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130150
        Vladi
        Felhasználó
          Code:
          service setroubleshoot stop

          Elvileg. Vagy menübűl. Biztonsági szint/tűzfal, beállítás: kikapcsolva.

          Most meg a sok info a gond? rolleyes.gif
          Most nézem: lehet inkább:

          Code:
          setenforce 0

          kéne.

          Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130141
          Vladi
          Felhasználó

            Jaja. Így a legbiztosabb. Minden csatolást állíts le. Majd a SELinuxot is. Eztán ellenrizd a modult meg a frissítéseket. Ha ok, akkor egyesével csatold újra az nfs rendszereket, és figyeld mit lép.
            Ha így megy, akkor megint lecsatolás, és újra próba de már selinuxszal. Azt meg a már korábban megismert módon tudod monitorozni. 🙂

            Nos? Lássuk melyik lépésnél hal el.

            Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130142
            Vladi
            Felhasználó

              Jaja. Így a legbiztosabb. Minden csatolást állíts le. Majd a SELinuxot is. Eztán ellenrizd a modult meg a frissítéseket. Ha ok, akkor egyesével csatold újra az nfs rendszereket, és figyeld mit lép.
              Ha így megy, akkor megint lecsatolás, és újra próba de már selinuxszal. Azt meg a már korábban megismert módon tudod monitorozni. 🙂

              Nos? Lássuk melyik lépésnél hal el.

              Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130137
              Vladi
              Felhasználó

                Most a Fedora oldalon :

                Code:
                service nfs status

                Mit lép?

                Ha az nagyjából rendben, akkor próbáld SELinuxot kilőni, a nélkül mit csinál.
                Nem frissítettél? (/var/log/yumex asszem)

                Huhh, egy kicsit zavaros ez nekem. Most akkor minden gépről látod mindegyiket? Egyáltalán hány gép van a játékban? ???

                Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130138
                Vladi
                Felhasználó

                  Most a Fedora oldalon :

                  Code:
                  service nfs status

                  Mit lép?

                  Ha az nagyjából rendben, akkor próbáld SELinuxot kilőni, a nélkül mit csinál.
                  Nem frissítettél? (/var/log/yumex asszem)

                  Huhh, egy kicsit zavaros ez nekem. Most akkor minden gépről látod mindegyiket? Egyáltalán hány gép van a játékban? ???

                  Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130129
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Na most megint nem értek egy két dolgot:

                    majorlacko wrote:
                    Feisty oldal kap egy hibaűzit.

                    majorlacko wrote:
                    volt némi NAT hiba, amit sikerült megoldani,

                    Ezeket még részletezd!
                    Kellene még egy fstab – gondolom abban állítottad – ubuntu oldalról. Vagy az a config ami a kapcsolatot szabályozza. Valamint egy

                    Code:
                    mount -a

                    parancs kimenet. Szintén ubuntu oldal.

                    Részletek Dr Watson, részletek! 🙂

                    Hozzászólás: Maigret, v. Colombo kerestetik NFS ügyben. #2130130
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Na most megint nem értek egy két dolgot:

                      majorlacko wrote:
                      Feisty oldal kap egy hibaűzit.

                      majorlacko wrote:
                      volt némi NAT hiba, amit sikerült megoldani,

                      Ezeket még részletezd!
                      Kellene még egy fstab – gondolom abban állítottad – ubuntu oldalról. Vagy az a config ami a kapcsolatot szabályozza. Valamint egy

                      Code:
                      mount -a

                      parancs kimenet. Szintén ubuntu oldal.

                      Részletek Dr Watson, részletek! 🙂

                      Hozzászólás: szerver-monitorozás #2130045
                      Vladi
                      Felhasználó
                        PetyaKmet wrote:
                        Szerintetek létezik ilyen program??

                        Persze, úgy hívják: ssh. ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 2,068