Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Dehogy evolúció: tápláléklánc! 🙂
Code:service setroubleshoot stopElvileg. Vagy menübűl. Biztonsági szint/tűzfal, beállítás: kikapcsolva.
Most meg a sok info a gond?

Most nézem: lehet inkább:Code:setenforce 0kéne.
Code:service setroubleshoot stopElvileg. Vagy menübűl. Biztonsági szint/tűzfal, beállítás: kikapcsolva.
Most meg a sok info a gond?

Most nézem: lehet inkább:Code:setenforce 0kéne.
Jaja. Így a legbiztosabb. Minden csatolást állíts le. Majd a SELinuxot is. Eztán ellenrizd a modult meg a frissítéseket. Ha ok, akkor egyesével csatold újra az nfs rendszereket, és figyeld mit lép.
Ha így megy, akkor megint lecsatolás, és újra próba de már selinuxszal. Azt meg a már korábban megismert módon tudod monitorozni. 🙂Nos? Lássuk melyik lépésnél hal el.
Jaja. Így a legbiztosabb. Minden csatolást állíts le. Majd a SELinuxot is. Eztán ellenrizd a modult meg a frissítéseket. Ha ok, akkor egyesével csatold újra az nfs rendszereket, és figyeld mit lép.
Ha így megy, akkor megint lecsatolás, és újra próba de már selinuxszal. Azt meg a már korábban megismert módon tudod monitorozni. 🙂Nos? Lássuk melyik lépésnél hal el.
Most a Fedora oldalon :
Code:service nfs statusMit lép?
Ha az nagyjából rendben, akkor próbáld SELinuxot kilőni, a nélkül mit csinál.
Nem frissítettél? (/var/log/yumex asszem)Huhh, egy kicsit zavaros ez nekem. Most akkor minden gépről látod mindegyiket? Egyáltalán hány gép van a játékban? ???
Most a Fedora oldalon :
Code:service nfs statusMit lép?
Ha az nagyjából rendben, akkor próbáld SELinuxot kilőni, a nélkül mit csinál.
Nem frissítettél? (/var/log/yumex asszem)Huhh, egy kicsit zavaros ez nekem. Most akkor minden gépről látod mindegyiket? Egyáltalán hány gép van a játékban? ???
Na most megint nem értek egy két dolgot:
majorlacko wrote:Feisty oldal kap egy hibaűzit.majorlacko wrote:volt némi NAT hiba, amit sikerült megoldani,Ezeket még részletezd!
Kellene még egy fstab – gondolom abban állítottad – ubuntu oldalról. Vagy az a config ami a kapcsolatot szabályozza. Valamint egyCode:mount -aparancs kimenet. Szintén ubuntu oldal.
Részletek Dr Watson, részletek! 🙂
Na most megint nem értek egy két dolgot:
majorlacko wrote:Feisty oldal kap egy hibaűzit.majorlacko wrote:volt némi NAT hiba, amit sikerült megoldani,Ezeket még részletezd!
Kellene még egy fstab – gondolom abban állítottad – ubuntu oldalról. Vagy az a config ami a kapcsolatot szabályozza. Valamint egyCode:mount -aparancs kimenet. Szintén ubuntu oldal.
Részletek Dr Watson, részletek! 🙂
PetyaKmet wrote:Szerintetek létezik ilyen program??Persze, úgy hívják: ssh. ;D
-
SzerzőBejegyzés
