Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:És már rögtön v3… ez igen! :)))
Minimum! ;D De azért remélem a szerző tisztában van a gpl v3 jelentésével.
vizsla wrote:Amúgy egy alternatív, vagy inkább kiegészítő megoldásként egy „~/.EqualApp/config”/”~/.EqualApp” megoldást javasolnék, amiben többek között ez az elérési útvonal is benne lehet, de egyéb is. (Ha komolyodik a program.)Az milyen! Csak jó az „öreg a háznál”. 😀 Akkor akár mehet a nyelvi támogatás is. A configban 2 sor már lehet:
helplocal=/usr/share/EqualApp/
lang=huEkkor viszont kell egy config.hlp is.
🙂[m]uff
NagyEsta wrote:Vladi igen PTI-n vagyok pár hét múlva a 3. félévben (a DE-IK-t gyengítem)DE-BTK rulez, 11. félév. ;D
[m]uff
NagyEsta wrote:Vladi igen PTI-n vagyok pár hét múlva a 3. félévben (a DE-IK-t gyengítem)DE-BTK rulez, 11. félév. ;D
Én sem használnám, de szívesen segítek azzal, hogy kipróbálom.

(Ha gpl lesz a liceszesze akkor lehet írok hozzá install szkriptet. Legalább én meg azt tanulgatom.:))
Én sem használnám, de szívesen segítek azzal, hogy kipróbálom.

(Ha gpl lesz a liceszesze akkor lehet írok hozzá install szkriptet. Legalább én meg azt tanulgatom.:))
Gondolom programozást tanulsz. Nem? Tanuláshoz tök jó egy ilyen program.
Szóval ez marhaság.NagyEsta wrote:Többet nem fogok feleslegesen programokat írni…..vizsla wrote:Pl. az expr első ránézésre is valami hasonlót csinál. (Persze, lehet, hogy csak első ránézésre…) De legalábbis kielégíti Vladi koléga igényeit, mert gpl…
Mér mi a baj a gpllel? Amúgy a cc oldalán írták, hogy programokra inkább az való.
Gondolom programozást tanulsz. Nem? Tanuláshoz tök jó egy ilyen program.
Szóval ez marhaság.NagyEsta wrote:Többet nem fogok feleslegesen programokat írni…..vizsla wrote:Pl. az expr első ránézésre is valami hasonlót csinál. (Persze, lehet, hogy csak első ránézésre…) De legalábbis kielégíti Vladi koléga igényeit, mert gpl…
Mér mi a baj a gpllel? Amúgy a cc oldalán írták, hogy programokra inkább az való.
Szió!
Nos leforgattam nevezett programocskát. Mondjuk nem nagyon értem, hogyan kellene használni, és mire. ??? [Persze ez simán betudható az én bambaságomnak.
]Megjegyzés:
Csinálhatnál egy install szkriptet. Kb 2 soros lenne:
pl: install.shCode:gcc -ansi -Wall -pedantic -g -o = EqualApp-International-0.16.c -lm &&
cp = /usr/bin &&
cp EqualApp /usr/shareAsszem. De shell szkriptek és én még csak most ismerkedünk. ;D
Jah, meg az „=” név, az egészen biztos?
Még valami: mért CC v2.5 lett a licenc? Programokra nem szoktak CC-t adni. Inkább gpl-t. (Egyik változatát.)
Szió!
Nos leforgattam nevezett programocskát. Mondjuk nem nagyon értem, hogyan kellene használni, és mire. ??? [Persze ez simán betudható az én bambaságomnak.
]Megjegyzés:
Csinálhatnál egy install szkriptet. Kb 2 soros lenne:
pl: install.shCode:gcc -ansi -Wall -pedantic -g -o = EqualApp-International-0.16.c -lm &&
cp = /usr/bin &&
cp EqualApp /usr/shareAsszem. De shell szkriptek és én még csak most ismerkedünk. ;D
Jah, meg az „=” név, az egészen biztos?
Még valami: mért CC v2.5 lett a licenc? Programokra nem szoktak CC-t adni. Inkább gpl-t. (Egyik változatát.)
Aranyosak: http://www.ubuntu.com/ akkor boldog szülinapot és kellemes bugreportot. 🙂
-
SzerzőBejegyzés
