Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: CLI számológép #2129014
    Vladi
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      És már rögtön v3… ez igen! :)))

      Minimum! ;D De azért remélem a szerző tisztában van a gpl v3 jelentésével.rolleyes.gif

      vizsla wrote:
      Amúgy egy alternatív, vagy inkább kiegészítő megoldásként egy „~/.EqualApp/config”/”~/.EqualApp” megoldást javasolnék, amiben többek között ez az elérési útvonal is benne lehet, de egyéb is. (Ha komolyodik a program.)

      Az milyen! Csak jó az „öreg a háznál”. 😀 Akkor akár mehet a nyelvi támogatás is. A configban 2 sor már lehet:

      helplocal=/usr/share/EqualApp/
      lang=hu

      Ekkor viszont kell egy config.hlp is.
      🙂

      Hozzászólás: CLI számológép #2128985
      Vladi
      Felhasználó

        [m]uff

        NagyEsta wrote:
        Vladi igen PTI-n vagyok pár hét múlva a 3. félévben (a DE-IK-t gyengítem)

        DE-BTK  rulez, 11. félév. ;D

        Hozzászólás: CLI számológép #2128986
        Vladi
        Felhasználó

          [m]uff

          NagyEsta wrote:
          Vladi igen PTI-n vagyok pár hét múlva a 3. félévben (a DE-IK-t gyengítem)

          DE-BTK  rulez, 11. félév. ;D

          Hozzászólás: CLI számológép #2128983
          Vladi
          Felhasználó

            Én sem használnám, de szívesen segítek azzal, hogy kipróbálom. rolleyes.gif

            (Ha gpl lesz a liceszesze akkor lehet írok hozzá install szkriptet. Legalább én meg azt tanulgatom.:))

            Hozzászólás: CLI számológép #2128984
            Vladi
            Felhasználó

              Én sem használnám, de szívesen segítek azzal, hogy kipróbálom. rolleyes.gif

              (Ha gpl lesz a liceszesze akkor lehet írok hozzá install szkriptet. Legalább én meg azt tanulgatom.:))

              Hozzászólás: CLI számológép #2128979
              Vladi
              Felhasználó

                Gondolom programozást tanulsz. Nem? Tanuláshoz tök jó egy ilyen program.
                Szóval ez marhaság.

                NagyEsta wrote:
                Többet nem fogok feleslegesen programokat írni…..

                vizsla wrote:
                Pl. az expr első ránézésre is valami hasonlót csinál. (Persze, lehet, hogy csak első ránézésre…) De legalábbis kielégíti Vladi koléga igényeit, mert gpl…19.gif

                Mér mi a baj a gpllel? Amúgy a cc oldalán írták, hogy programokra inkább az való.

                Hozzászólás: CLI számológép #2128980
                Vladi
                Felhasználó

                  Gondolom programozást tanulsz. Nem? Tanuláshoz tök jó egy ilyen program.
                  Szóval ez marhaság.

                  NagyEsta wrote:
                  Többet nem fogok feleslegesen programokat írni…..

                  vizsla wrote:
                  Pl. az expr első ránézésre is valami hasonlót csinál. (Persze, lehet, hogy csak első ránézésre…) De legalábbis kielégíti Vladi koléga igényeit, mert gpl…19.gif

                  Mér mi a baj a gpllel? Amúgy a cc oldalán írták, hogy programokra inkább az való.

                  Hozzászólás: CLI számológép #2128949
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Szió!

                    Nos leforgattam nevezett programocskát. Mondjuk nem nagyon értem, hogyan kellene használni, és mire. ??? [Persze ez simán betudható az én bambaságomnak. rolleyes.gif]

                    Megjegyzés:
                    Csinálhatnál egy install szkriptet. Kb 2 soros lenne:
                    pl: install.sh

                    Code:
                    gcc -ansi -Wall -pedantic -g -o = EqualApp-International-0.16.c -lm &&
                    cp = /usr/bin &&
                    cp EqualApp /usr/share

                    Asszem. De shell szkriptek és én még csak most ismerkedünk. ;D

                    Jah, meg az „=” név, az egészen biztos?

                    Még valami: mért CC v2.5 lett a licenc? Programokra nem szoktak CC-t adni. Inkább gpl-t. (Egyik változatát.)

                    Hozzászólás: CLI számológép #2128950
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Szió!

                      Nos leforgattam nevezett programocskát. Mondjuk nem nagyon értem, hogyan kellene használni, és mire. ??? [Persze ez simán betudható az én bambaságomnak. rolleyes.gif]

                      Megjegyzés:
                      Csinálhatnál egy install szkriptet. Kb 2 soros lenne:
                      pl: install.sh

                      Code:
                      gcc -ansi -Wall -pedantic -g -o = EqualApp-International-0.16.c -lm &&
                      cp = /usr/bin &&
                      cp EqualApp /usr/share

                      Asszem. De shell szkriptek és én még csak most ismerkedünk. ;D

                      Jah, meg az „=” név, az egészen biztos?

                      Még valami: mért CC v2.5 lett a licenc? Programokra nem szoktak CC-t adni. Inkább gpl-t. (Egyik változatát.)

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1951102
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Aranyosak: http://www.ubuntu.com/ akkor boldog szülinapot és kellemes bugreportot. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 2,068