Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      Ki érti ezt? ???

      Megoldás a problémádra: ezen topik alapos tanulmányozása. kiss.gif

      Vladi
      Felhasználó

        Ki érti ezt? ???

        Megoldás a problémádra: ezen topik alapos tanulmányozása. kiss.gif

        Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127885
        Vladi
        Felhasználó

          Akkor már inkábbb PC-BSD. 😛

          Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127886
          Vladi
          Felhasználó

            Akkor már inkábbb PC-BSD. 😛

            Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127879
            Vladi
            Felhasználó
              violazoli wrote:
              MINDEN PROGI MINDEN ÁLLOMÁNYA
              Vagyis minden függőség nyolcszor szerepel. Ehhez már csak egy 35 gigás pendrive kell.

              violazoli wrote:
              Igenis tehát „penlinux” készítésére a Gobo alkalmasabb.

              Alkalmasabb mint a Slax? Amit kifejezetten pendrivera fejlesztenek? Kötve hiszem.
              A topiknyitó azt hiszem a megfelelő eszközt választotta céljának és el is készült vele.

              Ezután mi értelme itt bobózni, ja nem gobózni? ???

              Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127880
              Vladi
              Felhasználó
                violazoli wrote:
                MINDEN PROGI MINDEN ÁLLOMÁNYA
                Vagyis minden függőség nyolcszor szerepel. Ehhez már csak egy 35 gigás pendrive kell.

                violazoli wrote:
                Igenis tehát „penlinux” készítésére a Gobo alkalmasabb.

                Alkalmasabb mint a Slax? Amit kifejezetten pendrivera fejlesztenek? Kötve hiszem.
                A topiknyitó azt hiszem a megfelelő eszközt választotta céljának és el is készült vele.

                Ezután mi értelme itt bobózni, ja nem gobózni? ???

                Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127872
                Vladi
                Felhasználó

                  Jah, akkor már inkább Fedora 7. Csak vagy két 4g-s pendrive kell hozzá, meg vagy 2G ram. ;D

                  Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127871
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Jah, akkor már inkább Fedora 7. Csak vagy két 4g-s pendrive kell hozzá, meg vagy 2G ram. ;D

                    Hozzászólás: Mad Dog’s Clan (ut4) Server… #2128342
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Akkor benézek. Bár tegnap este kerestem, de sehol sem találtam. 🙁
                      vizsla! Néhány technikai részletre azért kíváncsi lennék!
                      Milyen gépen fut, és mennyire terheli? (Bár ehhez sok játékos kellene.)
                      Többit később.

                      Most sem találom. Fut még a szerver?

                      Hozzászólás: Mad Dog’s Clan (ut4) Server… #2128343
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Akkor benézek. Bár tegnap este kerestem, de sehol sem találtam. 🙁
                        vizsla! Néhány technikai részletre azért kíváncsi lennék!
                        Milyen gépen fut, és mennyire terheli? (Bár ehhez sok játékos kellene.)
                        Többit később.

                        Most sem találom. Fut még a szerver?

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 2,068