Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ki érti ezt? ???
Megoldás a problémádra: ezen topik alapos tanulmányozása.

Ki érti ezt? ???
Megoldás a problémádra: ezen topik alapos tanulmányozása.

Akkor már inkábbb PC-BSD. 😛
Akkor már inkábbb PC-BSD. 😛
violazoli wrote:MINDEN PROGI MINDEN ÁLLOMÁNYA
Vagyis minden függőség nyolcszor szerepel. Ehhez már csak egy 35 gigás pendrive kell.violazoli wrote:Igenis tehát „penlinux” készítésére a Gobo alkalmasabb.Alkalmasabb mint a Slax? Amit kifejezetten pendrivera fejlesztenek? Kötve hiszem.
A topiknyitó azt hiszem a megfelelő eszközt választotta céljának és el is készült vele.Ezután mi értelme itt bobózni, ja nem gobózni? ???
violazoli wrote:MINDEN PROGI MINDEN ÁLLOMÁNYA
Vagyis minden függőség nyolcszor szerepel. Ehhez már csak egy 35 gigás pendrive kell.violazoli wrote:Igenis tehát „penlinux” készítésére a Gobo alkalmasabb.Alkalmasabb mint a Slax? Amit kifejezetten pendrivera fejlesztenek? Kötve hiszem.
A topiknyitó azt hiszem a megfelelő eszközt választotta céljának és el is készült vele.Ezután mi értelme itt bobózni, ja nem gobózni? ???
Jah, akkor már inkább Fedora 7. Csak vagy két 4g-s pendrive kell hozzá, meg vagy 2G ram. ;D
Jah, akkor már inkább Fedora 7. Csak vagy két 4g-s pendrive kell hozzá, meg vagy 2G ram. ;D
Akkor benézek. Bár tegnap este kerestem, de sehol sem találtam. 🙁
vizsla! Néhány technikai részletre azért kíváncsi lennék!
Milyen gépen fut, és mennyire terheli? (Bár ehhez sok játékos kellene.)
Többit később.Most sem találom. Fut még a szerver?
Akkor benézek. Bár tegnap este kerestem, de sehol sem találtam. 🙁
vizsla! Néhány technikai részletre azért kíváncsi lennék!
Milyen gépen fut, és mennyire terheli? (Bár ehhez sok játékos kellene.)
Többit később.Most sem találom. Fut még a szerver?
-
SzerzőBejegyzés
