Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128226
    Vladi
    Felhasználó

      neeeem, az nem lehet vasy! Mert én egészen másnak képzeltem. ;D
      alacsony vékonynak. Na ezentúl nem szólok be neki. rolleyes.gifcheesy.gif

      Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128227
      Vladi
      Felhasználó

        neeeem, az nem lehet vasy! Mert én egészen másnak képzeltem. ;D
        alacsony vékonynak. Na ezentúl nem szólok be neki. rolleyes.gifcheesy.gif

        Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2098993
        Vladi
        Felhasználó

          A killbillt ugyan nem láttam, de szerintem ez inkább a terminátorra hajaz.
          Így egy kissé más értelmet nyer a Kill Bill felirat. ;D

          Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2098994
          Vladi
          Felhasználó

            A killbillt ugyan nem láttam, de szerintem ez inkább a terminátorra hajaz.
            Így egy kissé más értelmet nyer a Kill Bill felirat. ;D

            Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2098989
            Vladi
            Felhasználó

              Már majdnem holnap van. 🙂 Úgyhogy íme egy agresszív: ;D
              szerk: Imitten leltem: http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=24807

              Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2098990
              Vladi
              Felhasználó

                Már majdnem holnap van. 🙂 Úgyhogy íme egy agresszív: ;D
                szerk: Imitten leltem: http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=24807

                Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128160
                Vladi
                Felhasználó

                  Jól figyelj Vasy!

                  A probléma az, hogy olyan dolgokba fogsz bele, amikhez nem értesz. Vagy feleslegesek. Egy sokadik linuxos oldal az. Felesleges.
                  Te túl fiatal és tapasztalatlan vagy komolyabb feladatot ellátni. Jónéhányszor javasoltuk már, hogy inkább kisebb dolgokban segíts. Időnként próbálkoztál is, de kevés sikerrel.
                  A kezdeti lelkesedésed megvan, de a kitartás már kevés. Így nem lehet semmit elérni.
                  [Most egy konkrét dologra is gondolok, ami elég csúnyán sült el. Elvállaltál egy feladatot, amiben számítottak rád, de felsültél. Konkrétumot nem mondok, aki emlékszik még sejtheti miről van szó.]

                  Ha tényleg érdekel a véleményem:
                  Szerintem egyenlőre csak kis dolgokat vállalj. Egyszerre csak egyet. Inkább a tanulásra koncentrálj!
                  Gyakorold a türelmet és a kitartást. Ezeket az erényeket lehet csiszolni, főleg amíg fiatal vagy. Nagy szükséged lesz rájuk az életben.
                  Valamit tényleg javíts a helyesírásodon!

                  Most erre a „kezdjük, tiszta lappal” dologra mit mondjak? [Nem. Nem kezdek el prédikálni első benyomásról, kialakult és rögzült véleményekről.]
                  Innen elérned azt, hogy a fórumozók komolyan vegyenek esetleg tiszteljenek… háááttt…
                  baromi nehéz és hosszú út lesz.

                  De rajtam nem múlik:

                  Code:
                  [Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –help
                  Használat: troll-filter [OPCIÓK] [USER]
                  Opciók:
                    -h, –help   ennek a tájékoztatónak a megjelenítése, majd kilépés
                    -v, –ver kiirja a program verziószámát, majd kilépés
                    -l, –list   kilistázza a megjelölt trollokat
                    -d user, –del-user   törli az adott felhasználót a listáról
                  –set- user a megadott kulcs értékének megváltoztatása

                    a jelenleg használható kulcsok:

                    b banned: a troll hozzászólási nem jelennek meg
                    tb temporory banned: a troll hozzászólásai csak külön ablakban jelennek meg
                    c clear: törli a troll jelölést a felhasználóról, de a listában marad
                  [Vladi@linuxforum ~]$
                  [Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –list
                  vasy05 : banned
                  [Vladi@linuxforum ~]troll-filter –set-c vasy05
                  [Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –ver
                  troll-filter v0.1beta nagyon béta 🙂

                  ;D

                  Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128161
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Jól figyelj Vasy!

                    A probléma az, hogy olyan dolgokba fogsz bele, amikhez nem értesz. Vagy feleslegesek. Egy sokadik linuxos oldal az. Felesleges.
                    Te túl fiatal és tapasztalatlan vagy komolyabb feladatot ellátni. Jónéhányszor javasoltuk már, hogy inkább kisebb dolgokban segíts. Időnként próbálkoztál is, de kevés sikerrel.
                    A kezdeti lelkesedésed megvan, de a kitartás már kevés. Így nem lehet semmit elérni.
                    [Most egy konkrét dologra is gondolok, ami elég csúnyán sült el. Elvállaltál egy feladatot, amiben számítottak rád, de felsültél. Konkrétumot nem mondok, aki emlékszik még sejtheti miről van szó.]

                    Ha tényleg érdekel a véleményem:
                    Szerintem egyenlőre csak kis dolgokat vállalj. Egyszerre csak egyet. Inkább a tanulásra koncentrálj!
                    Gyakorold a türelmet és a kitartást. Ezeket az erényeket lehet csiszolni, főleg amíg fiatal vagy. Nagy szükséged lesz rájuk az életben.
                    Valamit tényleg javíts a helyesírásodon!

                    Most erre a „kezdjük, tiszta lappal” dologra mit mondjak? [Nem. Nem kezdek el prédikálni első benyomásról, kialakult és rögzült véleményekről.]
                    Innen elérned azt, hogy a fórumozók komolyan vegyenek esetleg tiszteljenek… háááttt…
                    baromi nehéz és hosszú út lesz.

                    De rajtam nem múlik:

                    Code:
                    [Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –help
                    Használat: troll-filter [OPCIÓK] [USER]
                    Opciók:
                      -h, –help   ennek a tájékoztatónak a megjelenítése, majd kilépés
                      -v, –ver kiirja a program verziószámát, majd kilépés
                      -l, –list   kilistázza a megjelölt trollokat
                      -d user, –del-user   törli az adott felhasználót a listáról
                    –set- user a megadott kulcs értékének megváltoztatása

                      a jelenleg használható kulcsok:

                      b banned: a troll hozzászólási nem jelennek meg
                      tb temporory banned: a troll hozzászólásai csak külön ablakban jelennek meg
                      c clear: törli a troll jelölést a felhasználóról, de a listában marad
                    [Vladi@linuxforum ~]$
                    [Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –list
                    vasy05 : banned
                    [Vladi@linuxforum ~]troll-filter –set-c vasy05
                    [Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –ver
                    troll-filter v0.1beta nagyon béta 🙂

                    ;D

                    Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128138
                    Vladi
                    Felhasználó

                      ./off

                      juuzer wrote:
                      Vasy ha csinálni akarod csináld lehet hogy lesznek látogatók/tagok, lehet hogy nem. A magam részéről én jobban örülnék, ha futtatnál egy linux-os Urban Terror szervert, aztán alapítanánk egy klánt.

                      Nem egy rossz ötlet. Nem is kell hozzá nagy gép, csak „nagy” internet kapcsolat.
                      Valamikor majd térjünk vissza erre a kérdésre. [Szakdogához egy hétre. :)]

                      ./on

                      Látom megint szeretitek egymást. 🙁

                      Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128139
                      Vladi
                      Felhasználó

                        ./off

                        juuzer wrote:
                        Vasy ha csinálni akarod csináld lehet hogy lesznek látogatók/tagok, lehet hogy nem. A magam részéről én jobban örülnék, ha futtatnál egy linux-os Urban Terror szervert, aztán alapítanánk egy klánt.

                        Nem egy rossz ötlet. Nem is kell hozzá nagy gép, csak „nagy” internet kapcsolat.
                        Valamikor majd térjünk vissza erre a kérdésre. [Szakdogához egy hétre. :)]

                        ./on

                        Látom megint szeretitek egymást. 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 2,068