Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
neeeem, az nem lehet vasy! Mert én egészen másnak képzeltem. ;D
alacsony vékonynak. Na ezentúl nem szólok be neki.

neeeem, az nem lehet vasy! Mert én egészen másnak képzeltem. ;D
alacsony vékonynak. Na ezentúl nem szólok be neki.

A killbillt ugyan nem láttam, de szerintem ez inkább a terminátorra hajaz.
Így egy kissé más értelmet nyer a Kill Bill felirat. ;DA killbillt ugyan nem láttam, de szerintem ez inkább a terminátorra hajaz.
Így egy kissé más értelmet nyer a Kill Bill felirat. ;DMár majdnem holnap van. 🙂 Úgyhogy íme egy agresszív: ;D
szerk: Imitten leltem: http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=24807Már majdnem holnap van. 🙂 Úgyhogy íme egy agresszív: ;D
szerk: Imitten leltem: http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=24807Jól figyelj Vasy!
A probléma az, hogy olyan dolgokba fogsz bele, amikhez nem értesz. Vagy feleslegesek. Egy sokadik linuxos oldal az. Felesleges.
Te túl fiatal és tapasztalatlan vagy komolyabb feladatot ellátni. Jónéhányszor javasoltuk már, hogy inkább kisebb dolgokban segíts. Időnként próbálkoztál is, de kevés sikerrel.
A kezdeti lelkesedésed megvan, de a kitartás már kevés. Így nem lehet semmit elérni.
[Most egy konkrét dologra is gondolok, ami elég csúnyán sült el. Elvállaltál egy feladatot, amiben számítottak rád, de felsültél. Konkrétumot nem mondok, aki emlékszik még sejtheti miről van szó.]Ha tényleg érdekel a véleményem:
Szerintem egyenlőre csak kis dolgokat vállalj. Egyszerre csak egyet. Inkább a tanulásra koncentrálj!
Gyakorold a türelmet és a kitartást. Ezeket az erényeket lehet csiszolni, főleg amíg fiatal vagy. Nagy szükséged lesz rájuk az életben.
Valamit tényleg javíts a helyesírásodon!Most erre a „kezdjük, tiszta lappal” dologra mit mondjak? [Nem. Nem kezdek el prédikálni első benyomásról, kialakult és rögzült véleményekről.]
Innen elérned azt, hogy a fórumozók komolyan vegyenek esetleg tiszteljenek… háááttt…
baromi nehéz és hosszú út lesz.De rajtam nem múlik:
Code:[Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –help
Használat: troll-filter [OPCIÓK] [USER]
Opciók:
-h, –help ennek a tájékoztatónak a megjelenítése, majd kilépés
-v, –ver kiirja a program verziószámát, majd kilépés
-l, –list kilistázza a megjelölt trollokat
-d user, –del-user törli az adott felhasználót a listáról
–set- user a megadott kulcs értékének megváltoztatásaa jelenleg használható kulcsok:
b banned: a troll hozzászólási nem jelennek meg
tb temporory banned: a troll hozzászólásai csak külön ablakban jelennek meg
c clear: törli a troll jelölést a felhasználóról, de a listában marad
[Vladi@linuxforum ~]$
[Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –list
vasy05 : banned
[Vladi@linuxforum ~]troll-filter –set-c vasy05
[Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –ver
troll-filter v0.1beta nagyon béta 🙂;D
Jól figyelj Vasy!
A probléma az, hogy olyan dolgokba fogsz bele, amikhez nem értesz. Vagy feleslegesek. Egy sokadik linuxos oldal az. Felesleges.
Te túl fiatal és tapasztalatlan vagy komolyabb feladatot ellátni. Jónéhányszor javasoltuk már, hogy inkább kisebb dolgokban segíts. Időnként próbálkoztál is, de kevés sikerrel.
A kezdeti lelkesedésed megvan, de a kitartás már kevés. Így nem lehet semmit elérni.
[Most egy konkrét dologra is gondolok, ami elég csúnyán sült el. Elvállaltál egy feladatot, amiben számítottak rád, de felsültél. Konkrétumot nem mondok, aki emlékszik még sejtheti miről van szó.]Ha tényleg érdekel a véleményem:
Szerintem egyenlőre csak kis dolgokat vállalj. Egyszerre csak egyet. Inkább a tanulásra koncentrálj!
Gyakorold a türelmet és a kitartást. Ezeket az erényeket lehet csiszolni, főleg amíg fiatal vagy. Nagy szükséged lesz rájuk az életben.
Valamit tényleg javíts a helyesírásodon!Most erre a „kezdjük, tiszta lappal” dologra mit mondjak? [Nem. Nem kezdek el prédikálni első benyomásról, kialakult és rögzült véleményekről.]
Innen elérned azt, hogy a fórumozók komolyan vegyenek esetleg tiszteljenek… háááttt…
baromi nehéz és hosszú út lesz.De rajtam nem múlik:
Code:[Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –help
Használat: troll-filter [OPCIÓK] [USER]
Opciók:
-h, –help ennek a tájékoztatónak a megjelenítése, majd kilépés
-v, –ver kiirja a program verziószámát, majd kilépés
-l, –list kilistázza a megjelölt trollokat
-d user, –del-user törli az adott felhasználót a listáról
–set- user a megadott kulcs értékének megváltoztatásaa jelenleg használható kulcsok:
b banned: a troll hozzászólási nem jelennek meg
tb temporory banned: a troll hozzászólásai csak külön ablakban jelennek meg
c clear: törli a troll jelölést a felhasználóról, de a listában marad
[Vladi@linuxforum ~]$
[Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –list
vasy05 : banned
[Vladi@linuxforum ~]troll-filter –set-c vasy05
[Vladi@linuxforum ~]$troll-filter –ver
troll-filter v0.1beta nagyon béta 🙂;D
./off
juuzer wrote:Vasy ha csinálni akarod csináld lehet hogy lesznek látogatók/tagok, lehet hogy nem. A magam részéről én jobban örülnék, ha futtatnál egy linux-os Urban Terror szervert, aztán alapítanánk egy klánt.Nem egy rossz ötlet. Nem is kell hozzá nagy gép, csak „nagy” internet kapcsolat.
Valamikor majd térjünk vissza erre a kérdésre. [Szakdogához egy hétre. :)]./on
Látom megint szeretitek egymást. 🙁
./off
juuzer wrote:Vasy ha csinálni akarod csináld lehet hogy lesznek látogatók/tagok, lehet hogy nem. A magam részéről én jobban örülnék, ha futtatnál egy linux-os Urban Terror szervert, aztán alapítanánk egy klánt.Nem egy rossz ötlet. Nem is kell hozzá nagy gép, csak „nagy” internet kapcsolat.
Valamikor majd térjünk vissza erre a kérdésre. [Szakdogához egy hétre. :)]./on
Látom megint szeretitek egymást. 🙁
-
SzerzőBejegyzés

