Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vagy…:
http://pendrivelinux.com/Vagy…:
http://pendrivelinux.com/Üdv!
Nem is biztos, hogy kell neked a grafikus felület. Már ha úgysem nézegeted. 😉
Használhatnál pl: konzolos médialejátszót. Ekkor elég egy röbid parancsot kiadni. Ezt esetleg el is helyezheted valahol szkriptként és a /etc/rcX.d könyvtárban teszel rá egy linket pl: S99név éven. [Persze lehet, hogy máshogy megy egy slaki alatt, nemtom.]Üdv!
Nem is biztos, hogy kell neked a grafikus felület. Már ha úgysem nézegeted. 😉
Használhatnál pl: konzolos médialejátszót. Ekkor elég egy röbid parancsot kiadni. Ezt esetleg el is helyezheted valahol szkriptként és a /etc/rcX.d könyvtárban teszel rá egy linket pl: S99név éven. [Persze lehet, hogy máshogy megy egy slaki alatt, nemtom.]CyrSyS wrote:Az valami kernelfoltozás amit a 2.6-os kernelbe vezettek. Annyi igaz hogy ez is security része a rendszernek akárcsak a tűzfal!Mondjuk ennél kicsit bonyolultabb és árnyaltabb a dolog. Kiindulásnak. Még én is csak most tanulom.

Te! Miért nem nyitsz itt egy blogot? Ott leírhatnád, hogyan haladsz, mit nem értesz, hogyan gondolkodsz.
Mi meg jól beledumálhatnánk a dolgodba. ;Duzsolt wrote:2. ha véletlenül újra kell telepítened (akármi közbejöhet, a linux se tökéletes, bármit is mondtak eddig), akkor legalább a beállításokkal nem kell vacakolnod.Így van, ez a lényeg. Bár többnyire user-error szokott közbejönni. 😉
CyrSyS wrote:Az valami kernelfoltozás amit a 2.6-os kernelbe vezettek. Annyi igaz hogy ez is security része a rendszernek akárcsak a tűzfal!Mondjuk ennél kicsit bonyolultabb és árnyaltabb a dolog. Kiindulásnak. Még én is csak most tanulom.

Te! Miért nem nyitsz itt egy blogot? Ott leírhatnád, hogyan haladsz, mit nem értesz, hogyan gondolkodsz.
Mi meg jól beledumálhatnánk a dolgodba. ;Duzsolt wrote:2. ha véletlenül újra kell telepítened (akármi közbejöhet, a linux se tökéletes, bármit is mondtak eddig), akkor legalább a beállításokkal nem kell vacakolnod.Így van, ez a lényeg. Bár többnyire user-error szokott közbejönni. 😉
Jaj igen!
Frissítés mindenképpen ajánlott telepítés után. Ha valamit fel akarasz később rakni (pl: mplayer)
akkor az frissítések garmadáját fogja úgyis leszedni.
Jó sokat fog leszedni. De megéri.Code:su -c ‘yum update’Jaj igen!
Frissítés mindenképpen ajánlott telepítés után. Ha valamit fel akarasz később rakni (pl: mplayer)
akkor az frissítések garmadáját fogja úgyis leszedni.
Jó sokat fog leszedni. De megéri.Code:su -c ‘yum update’Hello!
A firefox könyvtárában lévő plugins könyvtárba másod be a libflashplayer.so állományt.

Hello!
A firefox könyvtárában lévő plugins könyvtárba másod be a libflashplayer.so állományt.

-
SzerzőBejegyzés

