Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lemezterület felszabadítása(?) #2125710
    Vladi
    Felhasználó

      Úgy tudom Zenwalk felrakja a programok forrását ide: /usr/src. Kell az?

      Hozzászólás: Lyukasóra #2125493
      Vladi
      Felhasználó

        Vizsla tanár úr kérem! Puskázni szabad? rolleyes.gif

        Hozzászólás: Lyukasóra #2125494
        Vladi
        Felhasználó

          Vizsla tanár úr kérem! Puskázni szabad? rolleyes.gif

          Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089839
          Vladi
          Felhasználó

            Na jó, megítélem neked a sört. ;D

            Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089837
            Vladi
            Felhasználó

              Igen, de a szerző is kéne. 🙂

              Vladi
              Felhasználó
                majorlacko wrote:
                Csodálkoztam is, hogy folytattad

                Úgy látszik szükség van rá, időnként. 🙂

                Noo! Rápirítottam kicsit a srácokra, és összekapták magukat: ;D

                Code:
                [oleg@localhost ~]$ uname -r
                2.6.22.1-41.fc7
                [oleg@localhost ~]$

                Ez már megoldás a jentebb jelzett problémákra. 🙂

                Vladi
                Felhasználó
                  majorlacko wrote:
                  Csodálkoztam is, hogy folytattad

                  Úgy látszik szükség van rá, időnként. 🙂

                  Noo! Rápirítottam kicsit a srácokra, és összekapták magukat: ;D

                  Code:
                  [oleg@localhost ~]$ uname -r
                  2.6.22.1-41.fc7
                  [oleg@localhost ~]$

                  Ez már megoldás a jentebb jelzett problémákra. 🙂

                  Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089835
                  Vladi
                  Felhasználó

                    „Tizenöt múlt, de lehetne száz is
                    Menekül és fél, hogy itt ragad
                    A divatlapokból rá mosolyog Párizs
                    Tüzet gyújt egyedül egy híd alatt”

                    Ez most csak úgy eszembe jutott. 🙂
                    [A helyes megfejtőnek jövök egy sörrel,
                    gúglizni ez esetben tilos. ;D]

                    Vladi
                    Felhasználó

                      Nem menekültem, de már nézegetem a CentOS weboldalát. rolleyes.gif
                      Amúgy meg nem is milliókról beszéltem, csak egy csomóról. Ez főleg a kezdőket érinti.
                      [Egy másik fórumon már a harmadik érdeklődő kezdő bukta be a Fedorát kernel problémák miatt. Ekkor szakadt el nálam a cérna. :(]

                      A két leg kirívóbb probléma: egyik másik

                      Ezek önmagukban nem tűnnek súlyosnak. Meg is oldhatóak egy kis odafigyeléssel.

                      De! Két dolog miatt nagyon is aggasztóak:
                      1. Egy éve használok Fedorát 95%-ban. Átlag kéthetente adnak ki kernel firssítést. De eddig egy esetben sem volt velük probléma. Más frissítésekkel igen, de kernellel még sose. [Vagy rosszul emlékszem.]
                      2. Eddig minden hibás frissítést javítottak kb 2-3 napon belül. Ez a kernel már 6 napos és létezik újabb, ami javítja a hibát. Mégsem került be még az update-testing repoba sem.

                      Ez komoly csapás a megbízhatóságnak. 🙁

                      Vladi
                      Felhasználó

                        Nem menekültem, de már nézegetem a CentOS weboldalát. rolleyes.gif
                        Amúgy meg nem is milliókról beszéltem, csak egy csomóról. Ez főleg a kezdőket érinti.
                        [Egy másik fórumon már a harmadik érdeklődő kezdő bukta be a Fedorát kernel problémák miatt. Ekkor szakadt el nálam a cérna. :(]

                        A két leg kirívóbb probléma: egyik másik

                        Ezek önmagukban nem tűnnek súlyosnak. Meg is oldhatóak egy kis odafigyeléssel.

                        De! Két dolog miatt nagyon is aggasztóak:
                        1. Egy éve használok Fedorát 95%-ban. Átlag kéthetente adnak ki kernel firssítést. De eddig egy esetben sem volt velük probléma. Más frissítésekkel igen, de kernellel még sose. [Vagy rosszul emlékszem.]
                        2. Eddig minden hibás frissítést javítottak kb 2-3 napon belül. Ez a kernel már 6 napos és létezik újabb, ami javítja a hibát. Mégsem került be még az update-testing repoba sem.

                        Ez komoly csapás a megbízhatóságnak. 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 2,068