Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért még? Írjak példákat a kernel problémára? Hányat?
Miért még? Írjak példákat a kernel problémára? Hányat?
Most már igazán elárulhatnátok, hogy mi az a pontNET!!

Most már igazán elárulhatnátok, hogy mi az a pontNET!!

Figyelem!
Aki teheti ne firssítsen kernel-2.6.22.1_33.fc7 verzióra! Mert rengeteg probléma van vele. Lehetőleg várjátok meg a következő frissítést.
A Fedora pedig épp mostanában veszít egy csomó felhasználót a balféksége miatt. 🙁

Figyelem!
Aki teheti ne firssítsen kernel-2.6.22.1_33.fc7 verzióra! Mert rengeteg probléma van vele. Lehetőleg várjátok meg a következő frissítést.
A Fedora pedig épp mostanában veszít egy csomó felhasználót a balféksége miatt. 🙁

Milyen romantikus! Hüpp-hüpp ;D
Bocs, most morci vagyok. 🙁
Végül is miért kell a kezdőt félrevezetni?
MajorosAndras wrote:Rootként bejelenkezel.Miféle root? Még mindig ubuntu!
Szakatt wrote:És miután az /etc/init.d/gdm stop megvolt, mehet az init 3.És az /etc/init.d/gdm jó ötlet. És init 3 után szépen elindul neki a grafikus felület. És ezt minek? ???
Szakatt wrote:Visszafelé pedig init 5 és gdm start, vagy csak simán gdm.Pláne minek? Olvass!:
2 Full multi-user mode (Default)
* 3-5 Same as 2Tanusítom. Így megy ez Debian alapúaknál. 2-5.ig default csutka ugyanazok a futási szintek.
A tisztelt topiknyitó pedig – ha már topiknyitó – vehetné a fáradságot legalább egy rövid visszajelzés erejéig. Ha már néhányan segíteni próbálnak.
Bocs, most morci vagyok. 🙁
Végül is miért kell a kezdőt félrevezetni?
MajorosAndras wrote:Rootként bejelenkezel.Miféle root? Még mindig ubuntu!
Szakatt wrote:És miután az /etc/init.d/gdm stop megvolt, mehet az init 3.És az /etc/init.d/gdm jó ötlet. És init 3 után szépen elindul neki a grafikus felület. És ezt minek? ???
Szakatt wrote:Visszafelé pedig init 5 és gdm start, vagy csak simán gdm.Pláne minek? Olvass!:
2 Full multi-user mode (Default)
* 3-5 Same as 2Tanusítom. Így megy ez Debian alapúaknál. 2-5.ig default csutka ugyanazok a futási szintek.
A tisztelt topiknyitó pedig – ha már topiknyitó – vehetné a fáradságot legalább egy rövid visszajelzés erejéig. Ha már néhányan segíteni próbálnak.
Igaz a hír már lassan egy hetes, de csak most látom:
A 8.39.4 verziójú fglrx dirver valóban kompatibilis a Fedora 7-tel. 🙂
Mostmár minden további nélkül feltelepíthető és használható.Akik eddig is a gyári drivert használták, azok csomagkezelővel frissíthetik. Vagy már frissítették is.
Viszont figyeljenek oda arra, hogy az Xorg frissítéseket újra engedélyezni kell!./off
Ezzel teljesnek tekinthető a kiadás, és szerintem a topik is elérte a határait. Ezentúl érdemes az újabb problémákra újabb topikot nyitni.
[huhh, bevettem a fogalmazás gátlót.
]szerk: jajj igen:
Forrás: http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=161694 -
SzerzőBejegyzés


]