Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      Miért még? Írjak példákat a kernel problémára? Hányat?

      Vladi
      Felhasználó

        Miért még? Írjak példákat a kernel problémára? Hányat?

        Hozzászólás: Akinek a dotNET még mindig hiányzik… #2125473
        Vladi
        Felhasználó

          Most már igazán elárulhatnátok, hogy mi az a pontNET!! 24.gif

          Hozzászólás: Akinek a dotNET még mindig hiányzik… #2125474
          Vladi
          Felhasználó

            Most már igazán elárulhatnátok, hogy mi az a pontNET!! 24.gif

            Vladi
            Felhasználó

              Figyelem!

              Aki teheti ne firssítsen kernel-2.6.22.1_33.fc7 verzióra! Mert rengeteg probléma van vele. Lehetőleg várjátok meg a következő frissítést.

              A Fedora pedig épp mostanában veszít egy csomó felhasználót a balféksége miatt. 🙁 cry.gif

              Vladi
              Felhasználó

                Figyelem!

                Aki teheti ne firssítsen kernel-2.6.22.1_33.fc7 verzióra! Mert rengeteg probléma van vele. Lehetőleg várjátok meg a következő frissítést.

                A Fedora pedig épp mostanában veszít egy csomó felhasználót a balféksége miatt. 🙁 cry.gif

                Hozzászólás: Kocsma topik #1951037
                Vladi
                Felhasználó

                  Milyen romantikus! Hüpp-hüpp ;D

                  Hozzászólás: x kikapcsolása #2125117
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Bocs, most morci vagyok. 🙁

                    Végül is miért kell a kezdőt félrevezetni?

                    MajorosAndras wrote:
                    Rootként bejelenkezel.

                    Miféle root? Még mindig ubuntu!

                    Szakatt wrote:
                    És miután az /etc/init.d/gdm stop megvolt, mehet az init 3.

                    És az /etc/init.d/gdm jó ötlet. És init 3 után szépen elindul neki a grafikus felület. És ezt minek? ???

                    Szakatt wrote:
                    Visszafelé pedig init 5 és gdm start, vagy csak simán gdm.

                    Pláne minek? Olvass!:

                    2 Full multi-user mode (Default)
                    * 3-5 Same as 2

                    Tanusítom. Így megy ez Debian alapúaknál. 2-5.ig default csutka ugyanazok a futási szintek.

                    A tisztelt topiknyitó pedig – ha már topiknyitó – vehetné a fáradságot legalább egy rövid visszajelzés erejéig. Ha már néhányan segíteni próbálnak.

                    Hozzászólás: x kikapcsolása #2125118
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Bocs, most morci vagyok. 🙁

                      Végül is miért kell a kezdőt félrevezetni?

                      MajorosAndras wrote:
                      Rootként bejelenkezel.

                      Miféle root? Még mindig ubuntu!

                      Szakatt wrote:
                      És miután az /etc/init.d/gdm stop megvolt, mehet az init 3.

                      És az /etc/init.d/gdm jó ötlet. És init 3 után szépen elindul neki a grafikus felület. És ezt minek? ???

                      Szakatt wrote:
                      Visszafelé pedig init 5 és gdm start, vagy csak simán gdm.

                      Pláne minek? Olvass!:

                      2 Full multi-user mode (Default)
                      * 3-5 Same as 2

                      Tanusítom. Így megy ez Debian alapúaknál. 2-5.ig default csutka ugyanazok a futási szintek.

                      A tisztelt topiknyitó pedig – ha már topiknyitó – vehetné a fáradságot legalább egy rövid visszajelzés erejéig. Ha már néhányan segíteni próbálnak.

                      Vladi
                      Felhasználó

                        Igaz a hír már lassan egy hetes, de csak most látom:

                        A 8.39.4 verziójú fglrx dirver valóban kompatibilis a Fedora 7-tel. 🙂
                        Mostmár minden további nélkül feltelepíthető és használható.

                        Akik eddig is a gyári drivert használták, azok csomagkezelővel frissíthetik. Vagy már frissítették is.
                        Viszont figyeljenek oda arra, hogy az Xorg frissítéseket újra engedélyezni kell!

                        ./off
                        Ezzel teljesnek tekinthető a kiadás, és szerintem a topik is elérte a határait. Ezentúl érdemes az újabb problémákra újabb topikot nyitni.
                        [huhh, bevettem a fogalmazás gátlót. rolleyes.gif]

                        szerk: jajj igen:
                        Forrás: http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=161694

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 2,068