Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Igaz a hír már lassan egy hetes, de csak most látom:
A 8.39.4 verziójú fglrx dirver valóban kompatibilis a Fedora 7-tel. 🙂
Mostmár minden további nélkül feltelepíthető és használható.Akik eddig is a gyári drivert használták, azok csomagkezelővel frissíthetik. Vagy már frissítették is.
Viszont figyeljenek oda arra, hogy az Xorg frissítéseket újra engedélyezni kell!./off
Ezzel teljesnek tekinthető a kiadás, és szerintem a topik is elérte a határait. Ezentúl érdemes az újabb problémákra újabb topikot nyitni.
[huhh, bevettem a fogalmazás gátlót.
]szerk: jajj igen:
Forrás: http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=161694Törölve, mert marhaság. 🙁
Törölve, mert marhaság. 🙁
kisbetu wrote:(Általában) init 3, de lehetnek renitens disztrók…Nos a Zubuntu tipikusan egy renitens disztró. De lehet, hogy az összes többi az. ;D
spiderke wrote:Ilyet még senki sem kérdezettTévedés! Én már kédeztem ilyent. 🙂
Van is erre sok okosság ebben a topikban.De ha csak időnként szeretnéd kikapcsolni akkor a :
Code:sudo kill gdmcélravezető.
kisbetu wrote:(Általában) init 3, de lehetnek renitens disztrók…Nos a Zubuntu tipikusan egy renitens disztró. De lehet, hogy az összes többi az. ;D
spiderke wrote:Ilyet még senki sem kérdezettTévedés! Én már kédeztem ilyent. 🙂
Van is erre sok okosság ebben a topikban.De ha csak időnként szeretnéd kikapcsolni akkor a :
Code:sudo kill gdmcélravezető.
gendelider wrote:Ki lehetne egyészíteni a „linuxfórum netikettet” valami olyasmivel, hogy a hardverhibáról csak akkor kérdezz, ha előzőleg megvizslattad a hardvereidet.
(a vicclapon láttam a képet)Vazzzz…. az a rendszergazda, csak sok sör után. ;D
Látom nem tétlenkedtetek amíg offline voltam. 🙂
kisbetu wrote:SKL -> Segíccsük a Kezdődő LinukszosodókatJól van, segíccsük.
De hogyan?
Nem tud olvasni, ezért nem tud írni sem.
Nincs annyi netezési kultúrája (hiszen írni-olvasni képtelen), hogy egy keresőt használjon.Kicsit, ha módosítok a további gondolatmeneten:
Jól tud olvasni és keresni a neten. Megtalálja a szükséges dokumentumokat. (Pl: egy gyűjtemény oldalon.)
Boldogan felkiált: Heuráka!!
A dokumentumok segítségével feltelepíti és beállítja a megkívánt Linux disztrót.
Elégedetten használja. Sose lesz vele gondja – vagy ha mégis, segítenek neki a doksik- így nem regisztrál a Linuxfórumra és persze kérdést sem tesz fel.Ilyen van? Szerintem: igen!
Aki nem hiszi: nézze meg, hányan olvassák most is vendégként a Linuxfórumot…kisbetu wrote:SKL -> Segíccsük a Kezdődő LinukszosodókatJól van, segíccsük.
De hogyan?
Nem tud olvasni, ezért nem tud írni sem.
Nincs annyi netezési kultúrája (hiszen írni-olvasni képtelen), hogy egy keresőt használjon.Kicsit, ha módosítok a további gondolatmeneten:
Jól tud olvasni és keresni a neten. Megtalálja a szükséges dokumentumokat. (Pl: egy gyűjtemény oldalon.)
Boldogan felkiált: Heuráka!!
A dokumentumok segítségével feltelepíti és beállítja a megkívánt Linux disztrót.
Elégedetten használja. Sose lesz vele gondja – vagy ha mégis, segítenek neki a doksik- így nem regisztrál a Linuxfórumra és persze kérdést sem tesz fel.Ilyen van? Szerintem: igen!
Aki nem hiszi: nézze meg, hányan olvassák most is vendégként a Linuxfórumot…kisbetu wrote:Hol ment tévútra a folyamat?:
kisbetu wrote:1. Megérik egy gondolat a fejedben.Bocs, csak viccelek. ;D
Petyám!
Csatolás megy? Úgy tán még szebb is lenne… Tudod: További opciók…/Csatolás 🙂
-
SzerzőBejegyzés
]
