Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      Igaz a hír már lassan egy hetes, de csak most látom:

      A 8.39.4 verziójú fglrx dirver valóban kompatibilis a Fedora 7-tel. 🙂
      Mostmár minden további nélkül feltelepíthető és használható.

      Akik eddig is a gyári drivert használták, azok csomagkezelővel frissíthetik. Vagy már frissítették is.
      Viszont figyeljenek oda arra, hogy az Xorg frissítéseket újra engedélyezni kell!

      ./off
      Ezzel teljesnek tekinthető a kiadás, és szerintem a topik is elérte a határait. Ezentúl érdemes az újabb problémákra újabb topikot nyitni.
      [huhh, bevettem a fogalmazás gátlót. rolleyes.gif]

      szerk: jajj igen:
      Forrás: http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=161694

      Hozzászólás: x kikapcsolása #2125111
      Vladi
      Felhasználó

        Törölve, mert marhaság. 🙁

        Hozzászólás: x kikapcsolása #2125112
        Vladi
        Felhasználó

          Törölve, mert marhaság. 🙁

          Hozzászólás: x kikapcsolása #2125105
          Vladi
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            (Általában) init 3, de lehetnek renitens disztrók…

            Nos a Zubuntu tipikusan egy renitens disztró. De lehet, hogy az összes többi az. ;D

            spiderke wrote:
            Ilyet még senki sem kérdezett

            Tévedés! Én már kédeztem ilyent. 🙂
            Van is erre sok okosság ebben a topikban.

            De ha csak időnként szeretnéd kikapcsolni akkor a :

            Code:
            sudo kill gdm

            célravezető.

            kiss.gif

            Hozzászólás: x kikapcsolása #2125106
            Vladi
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              (Általában) init 3, de lehetnek renitens disztrók…

              Nos a Zubuntu tipikusan egy renitens disztró. De lehet, hogy az összes többi az. ;D

              spiderke wrote:
              Ilyet még senki sem kérdezett

              Tévedés! Én már kédeztem ilyent. 🙂
              Van is erre sok okosság ebben a topikban.

              De ha csak időnként szeretnéd kikapcsolni akkor a :

              Code:
              sudo kill gdm

              célravezető.

              kiss.gif

              Hozzászólás: vicc #1923846
              Vladi
              Felhasználó
                gendelider wrote:
                Ki lehetne egyészíteni a „linuxfórum netikettet” valami olyasmivel, hogy a hardverhibáról csak akkor kérdezz, ha előzőleg megvizslattad a hardvereidet. 19.gif
                (a vicclapon láttam a képet)

                Vazzzz…. az a rendszergazda, csak sok sör után. ;D

                Látom nem tétlenkedtetek amíg offline voltam. 🙂

                Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123435
                Vladi
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  SKL -> Segíccsük a Kezdődő Linukszosodókat

                  Jól van, segíccsük.

                  De hogyan?
                  Nem tud olvasni, ezért nem tud írni sem.
                  Nincs annyi netezési kultúrája (hiszen írni-olvasni képtelen), hogy egy keresőt használjon.

                  Kicsit, ha módosítok a további gondolatmeneten:

                  Jól tud olvasni és keresni a neten. Megtalálja a szükséges dokumentumokat. (Pl: egy gyűjtemény oldalon.)
                  Boldogan felkiált: Heuráka!!
                  A dokumentumok segítségével feltelepíti és beállítja a megkívánt Linux disztrót.
                  Elégedetten használja. Sose lesz vele gondja – vagy ha mégis, segítenek neki a doksik- így nem regisztrál a Linuxfórumra és persze kérdést sem tesz fel.

                  Ilyen van? Szerintem: igen!
                  Aki nem hiszi: nézze meg, hányan olvassák most is vendégként a Linuxfórumot…

                  Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123436
                  Vladi
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    SKL -> Segíccsük a Kezdődő Linukszosodókat

                    Jól van, segíccsük.

                    De hogyan?
                    Nem tud olvasni, ezért nem tud írni sem.
                    Nincs annyi netezési kultúrája (hiszen írni-olvasni képtelen), hogy egy keresőt használjon.

                    Kicsit, ha módosítok a további gondolatmeneten:

                    Jól tud olvasni és keresni a neten. Megtalálja a szükséges dokumentumokat. (Pl: egy gyűjtemény oldalon.)
                    Boldogan felkiált: Heuráka!!
                    A dokumentumok segítségével feltelepíti és beállítja a megkívánt Linux disztrót.
                    Elégedetten használja. Sose lesz vele gondja – vagy ha mégis, segítenek neki a doksik- így nem regisztrál a Linuxfórumra és persze kérdést sem tesz fel.

                    Ilyen van? Szerintem: igen!
                    Aki nem hiszi: nézze meg, hányan olvassák most is vendégként a Linuxfórumot…

                    Hozzászólás: vicc #1923775
                    Vladi
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Hol ment tévútra a folyamat?

                      :

                      kisbetu wrote:
                      1. Megérik egy gondolat a fejedben.

                      Bocs, csak viccelek. ;D

                      Hozzászólás: Csinos desktopok #2094113
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Petyám!

                        Csatolás megy? Úgy tán még szebb is lenne… Tudod: További opciók…/Csatolás 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 2,068