Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Petyám!
Csatolás megy? Úgy tán még szebb is lenne… Tudod: További opciók…/Csatolás 🙂
Megint találtam valami érdekeset:
the mono spot 🙂[Sajnos Fedora 7-en sem az avinfo, sem a mediainfo nem hajlandó megbízhatóan működni. Néha teszik a dolgukat néha nem, számomra megfejthetetlen logika szerint. 🙁 Az avi-ogminfo pedig nem hajlandó lefordulni 64 bites cpu-n. (Nem disztrón!)]
Megint találtam valami érdekeset:
the mono spot 🙂[Sajnos Fedora 7-en sem az avinfo, sem a mediainfo nem hajlandó megbízhatóan működni. Néha teszik a dolgukat néha nem, számomra megfejthetetlen logika szerint. 🙁 Az avi-ogminfo pedig nem hajlandó lefordulni 64 bites cpu-n. (Nem disztrón!)]
Jól van, jól van! Pontosítok cseppet!
Tehát a fekete lyuk – ami beszippantja a hozzászólásokat – marad. Sajnos.
De mi a helyzet azzal a problémával, amit a #753-as hozzászólásban mutattam be? 🙁Khmm… hmmm….
bepe79 wrote:Egy kalap sz@rt nem ernek, ha az ember jatszani is szeretne (es itt nem a Passzianszra meg a Fekete Peterre gondolok…).Topik címe:
Re: Integrált vs. Különálló grafikus kártya irodai munkára
Akkor most én jelentkeznék arra az irodai munkára ahol játszani lehet! ;D
Khmm… hmmm….
bepe79 wrote:Egy kalap sz@rt nem ernek, ha az ember jatszani is szeretne (es itt nem a Passzianszra meg a Fekete Peterre gondolok…).Topik címe:
Re: Integrált vs. Különálló grafikus kártya irodai munkára
Akkor most én jelentkeznék arra az irodai munkára ahol játszani lehet! ;D
Fekete lyuk marad. 🙁
Nagy fehér folttal mi a helyzet? ???Fut azon a Warsow is! 🙂
Hová fajulnak a dolgok! Mint egy rossz brazil szappanopera. ;DFut azon a Warsow is! 🙂
Hová fajulnak a dolgok! Mint egy rossz brazil szappanopera. ;DEgyre csak furdal a kíváncsiság, hogy végül milyen gépet vesznek meg! ;D Ezek után?

Na de hogy jönnek ide a mozdonyok? Miről maradtam le? 😀 Már mozdonyt is szerelünk?
./off
Táp témához: én speciel már jó ideje minél alacsonyabb teljesítményű tápot keresek a letöltő gépembe. Sajnos tű a szénakazalban, mivel a legkisebb kb: 300 W. Nekem ~150-200 W bőven elég lenne. Gyártanak még ilyet? Ötlete valakinek? ???
[bocsi a mellékszálért.
]vizsla wrote:Nem írtad ki, hogy „bölcsész vagyok…”, úgyhogy ezt a baromságot nem nézzük el. 🙂Jajj ne!! Már megint butaságot mondtam?

-
SzerzőBejegyzés


