Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csinos desktopok #2094114
    Vladi
    Felhasználó

      Petyám!

      Csatolás megy? Úgy tán még szebb is lenne… Tudod: További opciók…/Csatolás 🙂

      Hozzászólás: Video információ #2109038
      Vladi
      Felhasználó

        Megint találtam valami érdekeset:
        the mono spot 🙂

        [Sajnos Fedora 7-en sem az avinfo, sem a mediainfo nem hajlandó megbízhatóan működni. Néha teszik a dolgukat néha nem, számomra megfejthetetlen logika szerint. 🙁 Az avi-ogminfo pedig nem hajlandó lefordulni 64 bites cpu-n. (Nem disztrón!)]

        Hozzászólás: Video információ #2109039
        Vladi
        Felhasználó

          Megint találtam valami érdekeset:
          the mono spot 🙂

          [Sajnos Fedora 7-en sem az avinfo, sem a mediainfo nem hajlandó megbízhatóan működni. Néha teszik a dolgukat néha nem, számomra megfejthetetlen logika szerint. 🙁 Az avi-ogminfo pedig nem hajlandó lefordulni 64 bites cpu-n. (Nem disztrón!)]

          Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007452
          Vladi
          Felhasználó

            Jól van, jól van! Pontosítok cseppet!

            Tehát a fekete lyuk – ami beszippantja a hozzászólásokat – marad. Sajnos.
            De mi a helyzet azzal a problémával, amit a #753-as hozzászólásban mutattam be? 🙁

            Vladi
            Felhasználó

              Khmm… hmmm….

              bepe79 wrote:
              Egy kalap sz@rt nem ernek, ha az ember jatszani is szeretne (es itt nem a Passzianszra meg a Fekete Peterre gondolok…).

              Topik címe:

              Re: Integrált vs. Különálló grafikus kártya irodai munkára

              Akkor most én jelentkeznék arra az irodai munkára ahol játszani lehet! ;D

              Vladi
              Felhasználó

                Khmm… hmmm….

                bepe79 wrote:
                Egy kalap sz@rt nem ernek, ha az ember jatszani is szeretne (es itt nem a Passzianszra meg a Fekete Peterre gondolok…).

                Topik címe:

                Re: Integrált vs. Különálló grafikus kártya irodai munkára

                Akkor most én jelentkeznék arra az irodai munkára ahol játszani lehet! ;D

                Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007447
                Vladi
                Felhasználó

                  Fekete lyuk marad. 🙁
                  Nagy fehér folttal mi a helyzet? ???

                  Vladi
                  Felhasználó

                    Fut azon a Warsow is! 🙂
                    Hová fajulnak a dolgok! Mint egy rossz brazil szappanopera. ;D

                    Vladi
                    Felhasználó

                      Fut azon a Warsow is! 🙂
                      Hová fajulnak a dolgok! Mint egy rossz brazil szappanopera. ;D

                      Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122489
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Egyre csak furdal a kíváncsiság, hogy végül milyen gépet vesznek meg! ;D Ezek után? rolleyes.gif
                        Na de hogy jönnek ide a mozdonyok? Miről maradtam le? 😀 Már mozdonyt is szerelünk? 21.gif

                        ./off
                        Táp témához: én speciel már jó ideje minél alacsonyabb teljesítményű tápot keresek a letöltő gépembe. Sajnos tű a szénakazalban, mivel a legkisebb kb: 300 W. Nekem ~150-200 W bőven elég lenne. Gyártanak még ilyet? Ötlete valakinek? ???
                        [bocsi a mellékszálért.rolleyes.gif]

                        vizsla wrote:
                        Nem írtad ki, hogy „bölcsész vagyok…”, úgyhogy ezt a baromságot nem nézzük el. 🙂

                        Jajj ne!! Már megint butaságot mondtam? rolleyes.gif 4.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 2,068