Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
majorlacko wrote:Feltételezésem szerint nem véletlen, hogy Audinak, vagy tökmindegy minek álcázott tankokban közlekednek szeretett vezetőink.
Milyen ironikus a sors iróniája! Manapság az audikat linuxszal tervezik!
l_lorincz wrote:A Tcom-nál még nem voltam,Ha rám hallgatsz, akkor nem is mész. Minden T nevű cég egy ***.
(Sok, rengeteg rossz tapasztalat beszél belőlem.)vizsla wrote:Amúgy kíváncsi vagyok mi minősül „fájlcserélô alkalmazás”-nak… mondjuk az explórer.Opera böngészőben van már beépített torrent kliens. ;D
– Csak böngésztem, Tisztelt bíróság!VectoR wrote:Csak pár kalózpéldány létezik mert bezúzatták a könyvet!Bezúzatták? Mi a mai dátum? 1951? 1944?

Most már én is elolvasnám! 🙂Ne aggódj l_lorincz! Az ipv6-tal állítólag a föld minden négyzetméterére két ip cím jut. Az elég lesz egy darabig.
;D
Tényleg valaki utánaszámolhatna, hogy így van-e. Tehát ahogy zoltan22 mondta: 256^6/föld felszíne m2-ben.
🙂Hmm… Amennyiben eltekintünk a föld geoid formájától és gömbnek vesszük:
Föld átmérője: 12.756,3 km = 12756300 m
Föld sugara: 6378150
Föld felszíne: A=4πr^2 azaz A=4*3.14* 6378150^2=510950815626600 m2Ip címek: 256^6=281474976710656 (ugyancsak tekintsünk el a kivételektől)
Tehát: 0.55 ip/m2
Ez csak „fél” cím négyzetméterenként.

Kezdek én is aggódni. ;D
Jólvan, ma már többet nem iszok.
Ez egyre bonyolultabb.

De azért köszi a választ.:)
Miért? A rocker csajok ilyen pasiról álmodoznak. 🙂
Egyébként a pogo is „társastánc” csak megfelelő társakat kell találni hozzá. ;DKérdés: Az alábbi párosítás helyes?
login: belépés
log in: bejelentkezés🙂
Khmm…
Angolban külön használják: login és log in. Magyarul ez bejelentkezés és belépés.
De melyik, melyik? ???
-
SzerzőBejegyzés

(Sok, rengeteg rossz tapasztalat beszél belőlem.)

