Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Diszkriminációs gyűjtőoldal #2122545
    Vladi
    Felhasználó
      majorlacko wrote:
      Feltételezésem szerint nem véletlen, hogy Audinak, vagy tökmindegy minek álcázott tankokban közlekednek szeretett vezetőink.

      Milyen ironikus a sors iróniája! Manapság az audikat linuxszal tervezik!21.gif

      Hozzászólás: MobilNET vs Linux #2122585
      Vladi
      Felhasználó
        l_lorincz wrote:
        A Tcom-nál még nem voltam,

        Ha rám hallgatsz, akkor nem is mész. Minden T nevű cég egy ***.angry.gif (Sok, rengeteg rossz tapasztalat beszél belőlem.)

        vizsla wrote:
        Amúgy kíváncsi vagyok mi minősül „fájlcserélô alkalmazás”-nak… mondjuk az explórer.

        Opera böngészőben van már beépített torrent kliens. ;D
        – Csak böngésztem, Tisztelt bíróság!

        Hozzászólás: Diszkriminációs gyűjtőoldal #2122526
        Vladi
        Felhasználó
          VectoR wrote:
          Csak pár kalózpéldány létezik mert bezúzatták a könyvet!

          Bezúzatták? Mi a mai dátum? 1951? 1944?shocked.gif
          Most már én is elolvasnám! 🙂

          Hozzászólás: chmod #2122520
          Vladi
          Felhasználó

            üdv!

            k3B beállítása pontosan így. Köszönet majorlacko szemfülességének. 🙂

            akkor is beírom ;D

            Hozzászólás: Kocsma topik #1950967
            Vladi
            Felhasználó

              Ne aggódj l_lorincz! Az ipv6-tal állítólag a föld minden négyzetméterére két ip cím jut. Az elég lesz egy darabig.
              ;D
              Tényleg valaki utánaszámolhatna, hogy így van-e. Tehát ahogy zoltan22 mondta: 256^6/föld felszíne m2-ben.
              🙂

              Hmm… Amennyiben eltekintünk a föld geoid formájától és gömbnek vesszük:
              Föld átmérője: 12.756,3 km = 12756300 m
              Föld sugara: 6378150
              Föld felszíne: A=4πr^2 azaz A=4*3.14* 6378150^2=510950815626600 m2

              Ip címek: 256^6=281474976710656 (ugyancsak tekintsünk el a kivételektől)

              Tehát: 0.55 ip/m2

              Ez csak „fél” cím négyzetméterenként. shocked.gif
              Kezdek én is aggódni. ;D
              Jólvan, ma már többet nem iszok.rolleyes.gif

              Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089806
              Vladi
              Felhasználó
                uzsolt wrote:
                login
                log in

                Kézenfekvő megoldás. Ez eszembe sem jutott. rolleyes.gif 🙁

                Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089804
                Vladi
                Felhasználó

                  Ez egyre bonyolultabb.13.gif

                  De azért köszi a választ.:)

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1950961
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Miért? A rocker csajok ilyen pasiról álmodoznak. 🙂
                    Egyébként a pogo is „társastánc” csak megfelelő társakat kell találni hozzá. ;D

                    Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089802
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Kérdés: Az alábbi párosítás helyes?

                      login: belépés
                      log in: bejelentkezés

                      🙂

                      Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089800
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Khmm…

                        Angolban külön használják: login és log in. Magyarul ez bejelentkezés és belépés.
                        De melyik, melyik? ??? rolleyes.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 2,068