Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      Nem is olyan ciki. rolleyes.gif
      Én azért beleírtam az aláírásomba, hogy:
      „Sorry 4 terrrible inglish.” Elővigyázatosság. ;D

      De mire gondolsz:

      majorlacko wrote:
      Arró szól, amit egyébként említettél is az angol nyelvű oldalak kapcsán.

      ?

      Mindegy. Végül is jó fejek: előbb lámázzák az angolodat, aztán dicsérik. 🙂

      De, hogy ne csak offoljak itt:
      Nem árt az elővigyázatosság a desktop efektekkel! Sok a gond a compizzal mostanában. 🙁
      Még az nVidia drivert is elérte a bughullám.. Engem is.:(
      De már készül a compiz-fusion. Már van is egy nem hivatalos repo és leírás. Szóval csak csínnyán, nehogy megvakuljatok nekem. ;D

      Vladi
      Felhasználó

        Nem is olyan ciki. rolleyes.gif
        Én azért beleírtam az aláírásomba, hogy:
        „Sorry 4 terrrible inglish.” Elővigyázatosság. ;D

        De mire gondolsz:

        majorlacko wrote:
        Arró szól, amit egyébként említettél is az angol nyelvű oldalak kapcsán.

        ?

        Mindegy. Végül is jó fejek: előbb lámázzák az angolodat, aztán dicsérik. 🙂

        De, hogy ne csak offoljak itt:
        Nem árt az elővigyázatosság a desktop efektekkel! Sok a gond a compizzal mostanában. 🙁
        Még az nVidia drivert is elérte a bughullám.. Engem is.:(
        De már készül a compiz-fusion. Már van is egy nem hivatalos repo és leírás. Szóval csak csínnyán, nehogy megvakuljatok nekem. ;D

        Hozzászólás: Kocsma topik #1950954
        Vladi
        Felhasználó
          balev wrote:
          Tényleg hülyék a japánok 🙂
          http://www.indavideo.hu/video/Irgalmatlanul_hulye_japok

          És még van egy rakás más értelmes játékuk 🙂

          Japán egyetemista rulett. ;D

          Hozzászólás: Wesnoth #2072622
          Vladi
          Felhasználó

            Akkor most csatlakozol a fordító csapathoz?

            Hozzászólás: Beryl telepítése #2103433
            Vladi
            Felhasználó

              juuzer!

              juuzer wrote:
              Ha ati kártyád van, két működő megoldás létezik:
              – Xgl/fglrx
              – Aiglx/radeon

              Ezt próbálom vele megértetni már vagy két hete. 🙁 Hátha Neked siekrül. 🙂

              juuzer wrote:
              Vladi … radeon driverrel is van direkt 3d .. tessék:

              Világos.
              (Hol tartanak most? Már van 9600-ra is d3D radeon driverrel?)
              (ááá Menet közben találtam valami érdekeset.:))

              ./off
              #143-#160-ig olvasd a topikot. Jó mulatást. 😀

              Hozzászólás: Beryl telepítése #2103418
              Vladi
              Felhasználó

                Akkor tedd fel az xorgos radeon drivert.

                Amúgy meg mi az, hogy nem kell forgatni? Eddig úgy tudtam, az a gentoozás sava-borsa.;D
                Főleg, hogy nem tudod emergélni mert nincs benne a portézsben.

                ./uff

                Dejó! Akkor haladó gentós vagyok.21.gif

                Hozzászólás: Nyári sörözés? #2122061
                Vladi
                Felhasználó

                  Valamint nem dohányozhatnak! 😉

                  Hozzászólás: Beryl telepítése #2103415
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Gentoos vagy nem? Akkor forgass.! ;D

                    Hozzászólás: Beryl telepítése #2103413
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Na akkor sürgősen olvasd el EZTETET a hozzászólást. angry.gif

                      Hozzászólás: Beryl telepítése #2103411
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Szerintem adj ki egy

                        Code:
                        fglrxinfo

                        parancsot. A kimenetétől okosabb leszel.

                        Jaj, igen. A kimenetét másod be ide.

                      10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 2,068