Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem is olyan ciki.

Én azért beleírtam az aláírásomba, hogy:
„Sorry 4 terrrible inglish.” Elővigyázatosság. ;DDe mire gondolsz:
majorlacko wrote:Arró szól, amit egyébként említettél is az angol nyelvű oldalak kapcsán.?
Mindegy. Végül is jó fejek: előbb lámázzák az angolodat, aztán dicsérik. 🙂
De, hogy ne csak offoljak itt:
Nem árt az elővigyázatosság a desktop efektekkel! Sok a gond a compizzal mostanában. 🙁
Még az nVidia drivert is elérte a bughullám.. Engem is.:(
De már készül a compiz-fusion. Már van is egy nem hivatalos repo és leírás. Szóval csak csínnyán, nehogy megvakuljatok nekem. ;DNem is olyan ciki.

Én azért beleírtam az aláírásomba, hogy:
„Sorry 4 terrrible inglish.” Elővigyázatosság. ;DDe mire gondolsz:
majorlacko wrote:Arró szól, amit egyébként említettél is az angol nyelvű oldalak kapcsán.?
Mindegy. Végül is jó fejek: előbb lámázzák az angolodat, aztán dicsérik. 🙂
De, hogy ne csak offoljak itt:
Nem árt az elővigyázatosság a desktop efektekkel! Sok a gond a compizzal mostanában. 🙁
Még az nVidia drivert is elérte a bughullám.. Engem is.:(
De már készül a compiz-fusion. Már van is egy nem hivatalos repo és leírás. Szóval csak csínnyán, nehogy megvakuljatok nekem. ;Dbalev wrote:Tényleg hülyék a japánok 🙂
http://www.indavideo.hu/video/Irgalmatlanul_hulye_japokÉs még van egy rakás más értelmes játékuk 🙂
Japán egyetemista rulett. ;D
Akkor most csatlakozol a fordító csapathoz?
juuzer!
juuzer wrote:Ha ati kártyád van, két működő megoldás létezik:
– Xgl/fglrx
– Aiglx/radeonEzt próbálom vele megértetni már vagy két hete. 🙁 Hátha Neked siekrül. 🙂
juuzer wrote:Vladi … radeon driverrel is van direkt 3d .. tessék:Világos.
(Hol tartanak most? Már van 9600-ra is d3D radeon driverrel?)
(ááá Menet közben találtam valami érdekeset.:))./off
#143-#160-ig olvasd a topikot. Jó mulatást. 😀Akkor tedd fel az xorgos radeon drivert.
Amúgy meg mi az, hogy nem kell forgatni? Eddig úgy tudtam, az a gentoozás sava-borsa.;D
Főleg, hogy nem tudod emergélni mert nincs benne a portézsben../uff
Dejó! Akkor haladó gentós vagyok.

Valamint nem dohányozhatnak! 😉
Gentoos vagy nem? Akkor forgass.! ;D
Szerintem adj ki egy
Code:fglrxinfoparancsot. A kimenetétől okosabb leszel.
Jaj, igen. A kimenetét másod be ide.
-
SzerzőBejegyzés


