Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-07-03-08:25 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118407
Jó. LCoder!
Mostmár ne beszélj bele a vakvilágba!! Légyszíves sorol fel a 2007 január óta megjelent diszribúciókat, melyek telepítésnél felajánlják az automatikus bejelentkezést. Legalább ötöt.
Külön örülnék, ha olyat találnál, ami a ROOT bejentkezést ajánlja fel.
Ááá! Akkor rosszul utánoztam a távirati stílusodat.

Tom, hogy nem a. De készülj fel, a Quake 3 alapú játékokkal lesz gondod. (Illetve most már nem.)
(Pl: Quake 3, Urban Terror, Nexuiz, OpenArana.)
krix wrote:lol?.. Ovoda lett itt vagy mi ..
udv
-krix-Itt is, sajnos.

Csak nem bírtok magatokkal?
OldMan01 wrote:igazából én még annyit javasolok neked hogy szerezzed be 1-2 komplettebb weboldal css-fájlát.. átnézni.. sokat lehet belölük tanulni…Néhány egyszerűbb weblapot és css mintát találsz ezeken az oldalakon:
http://www.openwebdesign.org/
http://www.oswd.org/Sőt, kész designokat is. Mire nem jó az open sorunce. 🙂
„-Megkérhetjük arra, hogy hozzászólásaival a továbbiakban ne gazdagítsa a flame-eket, de ez meg ellenkezik a szólásszabadsággal.”
Nem. Mert megkérjük, és nem parancsoljuk. Az is ellenkezik a szólásszabadsággal, ha nem kérhetem meg. :*„(-Doktor úr, olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégsem?)”
– Mióta vannak memóriazavarai?
– Mit mióta?
– Stimmel…„Ez sem nem vasy, sem nem lcoder hibája, ez a többieké. A lezárás arra volt jó, hogy akiknek nincs önkontrolljuk, azok sem tudták ezt megkerülni.”
Azért elég nehéz ellenállni a provokációnak, ami jön, ha kell ha nem. Ez akár spontán, tudattalan is lehet a részükről. Ez a jobbik eset. 🙁
Troll szűrő? [Vagy szúró. Hö-hö.]
Nektek is jó éjszakát! 🙂
Gugli:
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=beryl+without+aiglx+or+xgl&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
Persze, hogy nem találja, amit keres. 😉Jól van, jól van. Akkor pontosítok:
Mivel 9600-asod van, radeon driverrel nem lesz direkt 3d-s gyorsítás. De szoftveres igen!
Ezzel megy az aiglx.Fglrx-el lesz ugyan direkt 3d, de nem megy vele az aiglx. Csak az xgl.
Logikai feladvány:
Mit tehetsz ebben az esetben?
Választ csak szépen kifejtve fogadok el. Ha ilyen nem kapok mentem aludni, és segít neked más.
vasy05 wrote:Akkor most az aiglx-et kéne feltennem?Vladi wrote:Fglrx vagy radeon? Előbbi nem megy aiglxszel, utóbbival nincs 3d gyorsítás. (9200 után)Vasy fiam! Nekem acélsodronyból vannak az idegem, de ne nagyon provokálj…..
zoltan22 wrote:A folyamatos flameloket pedig azzal kellene figyelmeztetni, hogy ne reagaljon senki a nem temaba illo (es flame-et gerjeszto) hozzaszolasra.Persze: troll szűrő. Ez lassan a rögeszmémmé válik.

-
SzerzőBejegyzés



