Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      Jó. LCoder!

      Mostmár ne beszélj bele a vakvilágba!! Légyszíves sorol fel a 2007 január óta megjelent diszribúciókat, melyek telepítésnél felajánlják az automatikus bejelentkezést. Legalább ötöt.

      Külön örülnék, ha olyat találnál, ami a ROOT bejentkezést ajánlja fel.

      Hozzászólás: Gond az openarénával #2121200
      Vladi
      Felhasználó

        Ááá! Akkor rosszul utánoztam a távirati stílusodat. 106.gif

        Tom, hogy nem a. De készülj fel, a Quake 3 alapú játékokkal lesz gondod. (Illetve most már nem.)
        (Pl: Quake 3, Urban Terror, Nexuiz, OpenArana.)rolleyes.gif

        Hozzászólás: Weblapkészítés kezdőknek #2121523
        Vladi
        Felhasználó
          krix wrote:
          lol?

          .. Ovoda lett itt vagy mi ..

          udv
          -krix-

          Itt is, sajnos. angry.gif

          Csak nem bírtok magatokkal? shocked.gif

          Hozzászólás: Weblapkészítés kezdőknek #2121492
          Vladi
          Felhasználó
            OldMan01 wrote:
            igazából én még annyit javasolok neked hogy szerezzed be 1-2 komplettebb weboldal css-fájlát.. átnézni.. sokat lehet belölük tanulni…

            Néhány egyszerűbb weblapot és css mintát találsz ezeken az oldalakon:
            http://www.openwebdesign.org/
            http://www.oswd.org/

            Sőt, kész designokat is. Mire nem jó az open sorunce. 🙂

            Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121114
            Vladi
            Felhasználó

              „-Megkérhetjük arra, hogy hozzászólásaival a továbbiakban ne gazdagítsa a flame-eket, de ez meg ellenkezik a szólásszabadsággal.”
              Nem. Mert megkérjük, és nem parancsoljuk. Az is ellenkezik a szólásszabadsággal, ha nem kérhetem meg. :*

              „(-Doktor úr, olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégsem?)”

              – Mióta vannak memóriazavarai?
              – Mit mióta?
              – Stimmel…

              „Ez sem nem vasy, sem nem lcoder hibája, ez a többieké. A lezárás arra volt jó, hogy akiknek nincs önkontrolljuk, azok sem tudták ezt megkerülni.”

              Azért elég nehéz ellenállni a provokációnak, ami jön, ha kell ha nem. Ez akár spontán, tudattalan is lehet a részükről. Ez a jobbik eset. 🙁
              Troll szűrő? [Vagy szúró. Hö-hö.] rolleyes.gif

              Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121104
              Vladi
              Felhasználó

                Troll szűrőről részletesen: itt és itt.

                Hozzászólás: Beryl telepítése #2103377
                Vladi
                Felhasználó

                  Nektek is jó éjszakát! 🙂

                  Gugli:
                  http://www.google.hu/search?hl=hu&q=beryl+without+aiglx+or+xgl&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
                  Persze, hogy nem találja, amit keres. 😉

                  Hozzászólás: Beryl telepítése #2103373
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Jól van, jól van. Akkor pontosítok:
                    Mivel 9600-asod van, radeon driverrel nem lesz direkt 3d-s gyorsítás. De szoftveres igen!
                    Ezzel megy az aiglx.

                    Fglrx-el lesz ugyan direkt 3d, de nem megy vele az aiglx. Csak az xgl.

                    Logikai feladvány:

                    Mit tehetsz ebben az esetben?

                    Választ csak szépen kifejtve fogadok el. Ha ilyen nem kapok mentem aludni, és segít neked más.

                    Hozzászólás: Beryl telepítése #2103371
                    Vladi
                    Felhasználó
                      vasy05 wrote:
                      Akkor most az aiglx-et kéne feltennem?

                      Vladi wrote:
                      Fglrx vagy radeon? Előbbi nem megy aiglxszel, utóbbival nincs 3d gyorsítás. (9200 után)

                      Vasy fiam! Nekem acélsodronyból vannak az idegem, de ne nagyon provokálj…..

                      Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121101
                      Vladi
                      Felhasználó
                        zoltan22 wrote:
                        A folyamatos flameloket pedig azzal kellene figyelmeztetni, hogy ne reagaljon senki a nem temaba illo (es flame-et gerjeszto) hozzaszolasra.

                        Persze: troll szűrő. Ez lassan a rögeszmémmé válik. rolleyes.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 2,068