Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vasy05 wrote:Mit mondtál? Nem tudom most így.Vladi wrote:Vasy, Te meg szerintem „bazmegelés” helyett pár napig pihentesd a gentóót is meg a fórumot is. Sétálj, lazíts, kirándulj. Mindenkinek jót teszel vele.vasy05 wrote:Most nézem, hogy az fglrx-et tettem fel és nem a radeon drivert. 🙂
Ezt nem árt tudni. De ha ilyen ütemben haladsz Augusztus 20-ra lesz beryd.:)
Jajjistemen! Troll szűrőt!
Te, figyi! Tudod mi az az aiglx? Esetleg xgl?
vasy05 wrote:Nem tettem el semmi xgl vagy aiglx. Az nagy gáz?Gondolom nem tetted fel. [Látod ezért kéne helyesen írnod, akkor értenénk, mit akarsz.] Nem gáz. Mindössze nem megy nélküle a Beryl. ;D
vasy05 wrote:Ati driver, minden fent van.Melyik is? Fglrx vagy radeon? Előbbi nem megy aiglxszel, utóbbival nincs 3d gyorsítás. (9200 után)
Persze ezek számodra evidenciák, mivel amit masterminds belinkelt már betéve tudod, nameg 2-3 órát gugliztál.
Vasyka! Mit tanácsoltam én neked?

OK, akkor ezt úgy veszem, hogy talált süllyedt. Asszem szükség lesz néhány szóra a repók rendszeréről.

OK, akkor ezt úgy veszem, hogy talált süllyedt. Asszem szükség lesz néhány szóra a repók rendszeréről.

Szerintem itt mindenki alternatív figura. De vannak akik alternatívabbak.

Nem hagyom magam! Kicsit törjétek a fejeteket a topik eredeti felvetésein!
l_lorincz! Nemrég pont Te vetetted fel, miért nincs moderálás. Itt mindenki magát kell, hogy moderálja. Ez van.
Attól tartok, már minden nap ilyen lesz. 🙁
Maximális tiszteletem vizsla, de Te is alaposan kiveszed a részed a felesleges veszekedésből. Ez senkinek sem jó. Mint veterán fórumozó, példát mutathatnál. Szerintem hallgatnának Rád!
Volt egy felvetés, arról van esetleg véleményetek?
Lőrinc bácsi! Nekem címezte, és köszönöm szépen: értem.
Leállhatnátok lassan, frusztrált banda! Attól, hogy nem mentetek kirándulni, még nem kell szétflémelni ezt a topikot. Vagy végigeresztek rajtatok egy sorozatot!

Leállhatnátok lassan, frusztrált banda! Attól, hogy nem mentetek kirándulni, még nem kell szétflémelni ezt a topikot. Vagy végigeresztek rajtatok egy sorozatot!

Hmm…
Ez a kezdeményezés is elhal? Nem kellene. Kicsit kezdenek elharapózni a dolgok, az utóbbi pár napban. Egyre aggasztóbb a flame áradat. 🙁

Kicsit szerintem túlzásba viszitek a vasy szívatást. Egy kis heccelés még belefér, ha valaki rászolgál akkor szívatás is. De amit a srác kap, már kicsit sok.
Vasy, Te meg szerintem „bazmegelés” helyett pár napig pihentesd a gentóót is meg a fórumot is. Sétálj, lazíts, kirándulj. Mindenkinek jót teszel vele.
-
SzerzőBejegyzés



