Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Beryl telepítése #2103369
    Vladi
    Felhasználó
      vasy05 wrote:
      Mit mondtál? Nem tudom most így.

      Vladi wrote:
      Vasy, Te meg szerintem „bazmegelés” helyett pár napig pihentesd a gentóót is meg a fórumot is. Sétálj, lazíts, kirándulj. Mindenkinek jót teszel vele.

      vasy05 wrote:
      Most nézem, hogy az fglrx-et tettem fel és nem a radeon drivert. 🙂

      Ezt nem árt tudni. De ha ilyen ütemben haladsz Augusztus 20-ra lesz beryd.:)

      Hozzászólás: Beryl telepítése #2103365
      Vladi
      Felhasználó

        Jajjistemen! Troll szűrőt!

        Te, figyi! Tudod mi az az aiglx? Esetleg xgl?

        vasy05 wrote:
        Nem tettem el semmi xgl vagy aiglx. Az nagy gáz?

        Gondolom nem tetted fel. [Látod ezért kéne helyesen írnod, akkor értenénk, mit akarsz.] Nem gáz. Mindössze nem megy nélküle a Beryl. ;D

        vasy05 wrote:
        Ati driver, minden fent van.

        Melyik is? Fglrx vagy radeon? Előbbi nem megy aiglxszel, utóbbival nincs 3d gyorsítás. (9200 után)

        Persze ezek számodra evidenciák, mivel amit masterminds belinkelt már betéve tudod, nameg 2-3 órát gugliztál.

        Vasyka! Mit tanácsoltam én neked?angry.gif

        Vladi
        Felhasználó

          OK, akkor ezt úgy veszem, hogy talált süllyedt. Asszem szükség lesz néhány szóra a repók rendszeréről.rolleyes.gif

          Vladi
          Felhasználó

            OK, akkor ezt úgy veszem, hogy talált süllyedt. Asszem szükség lesz néhány szóra a repók rendszeréről.rolleyes.gif

            Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121093
            Vladi
            Felhasználó

              Szerintem itt mindenki alternatív figura. De vannak akik alternatívabbak. rolleyes.gif

              Nem hagyom magam! Kicsit törjétek a fejeteket a topik eredeti felvetésein!

              Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121090
              Vladi
              Felhasználó

                l_lorincz! Nemrég pont Te vetetted fel, miért nincs moderálás. Itt mindenki magát kell, hogy moderálja. Ez van.

                Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121088
                Vladi
                Felhasználó

                  Attól tartok, már minden nap ilyen lesz. 🙁

                  Maximális tiszteletem vizsla, de Te is alaposan kiveszed a részed a felesleges veszekedésből. Ez senkinek sem jó. Mint veterán fórumozó, példát mutathatnál. Szerintem hallgatnának Rád!

                  Volt egy felvetés, arról van esetleg véleményetek?

                  Lőrinc bácsi! Nekem címezte, és köszönöm szépen: értem.

                  Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105432
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Leállhatnátok lassan, frusztrált banda! Attól, hogy nem mentetek kirándulni, még nem kell szétflémelni ezt a topikot. Vagy végigeresztek rajtatok egy sorozatot! 3.gif

                    Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105433
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Leállhatnátok lassan, frusztrált banda! Attól, hogy nem mentetek kirándulni, még nem kell szétflémelni ezt a topikot. Vagy végigeresztek rajtatok egy sorozatot! 3.gif

                      Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121085
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Hmm…

                        Ez a kezdeményezés is elhal? Nem kellene. Kicsit kezdenek elharapózni a dolgok, az utóbbi pár napban. Egyre aggasztóbb a flame áradat. 🙁 5.gif

                        Kicsit szerintem túlzásba viszitek a vasy szívatást. Egy kis heccelés még belefér, ha valaki rászolgál akkor szívatás is. De amit a srác kap, már kicsit sok.

                        Vasy, Te meg szerintem „bazmegelés” helyett pár napig pihentesd a gentóót is meg a fórumot is. Sétálj, lazíts, kirándulj. Mindenkinek jót teszel vele.

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,068