Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: torrent #2101753
    Vladi
    Felhasználó

      Végre csináltak egy kis dokumentációt:
      http://wiki.qbittorrent.org/
      Hasznos olvasmány. 😉

      Hozzászólás: torrent #2101750
      Vladi
      Felhasználó

        Bevállalja? IGEN vagy NEM? ;D

        Update dapperről edgyre majd feistyre. Csudijó. 26.gif

        Nemrég nekem „elhalálozott” az első lépés, ezért telepítettem feistyt.

        Forgatás? rolleyes.gif

        Hozzászólás: torrent #2101751
        Vladi
        Felhasználó

          Bevállalja? IGEN vagy NEM? ;D

          Update dapperről edgyre majd feistyre. Csudijó. 26.gif

          Nemrég nekem „elhalálozott” az első lépés, ezért telepítettem feistyt.

          Forgatás? rolleyes.gif

          Hozzászólás: torrent #2101746
          Vladi
          Felhasználó

            102.gif

            Jól mondja pomm kolega! Srác! Neked dappered van! Ezt miért hallgattad el eddig? ???
            Ahhoz sajna nincs csomag. Nem tudom mennyire lehet felrakni újabb kiadás csomagjait. 🙁 Készülj fel forgatásra. Vagy nézegesd a debian csomagokat. 😛

            Hozzászólás: torrent #2101747
            Vladi
            Felhasználó

              102.gif

              Jól mondja pomm kolega! Srác! Neked dappered van! Ezt miért hallgattad el eddig? ???
              Ahhoz sajna nincs csomag. Nem tudom mennyire lehet felrakni újabb kiadás csomagjait. 🙁 Készülj fel forgatásra. Vagy nézegesd a debian csomagokat. 😛

              Hozzászólás: LinuxPortál #2121128
              Vladi
              Felhasználó

                Háát.. eldobnak néha egy – két „másik” kifejezést. 😉
                Tényleg nem túl érdekes. Épp az xfce-ben turkálnak.

                Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121033
                Vladi
                Felhasználó

                  Ááá. Kitaláltam:

                  1. figyelmeztetés: 100 hsz minusz
                  2. figyelmeztetés: avatár és aláírás jog megvonása 2 hétre
                  3. figyelmeztetés: lila nyolcszög viselése kötelező.

                  Egyszóval szerintem hagyjuk ezt a figyelmeztetés dolgot. Ahhoz ki kellene jelölni egy „fórum rendőrséget”. Ha jól emlékszem, eltöröltétek a moderációt. [Én már egy moderáció nélküli fórumba születtem bele. :)]

                  Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121027
                  Vladi
                  Felhasználó

                    ./off

                    vizsla wrote:
                    „villájával mi?”
                    Azt gondolom, hogy amire most gondolsz, annak nem itt a helye! 🙂

                    Én pedig azt gondolom, hogy amire gondoltál – még csak nem is gondolom, hogy nem arra gondoltál – valójában nem gond, de nem is gondoltam, hogy leírom. ;D

                    Ezért ugye nem kapok figyelmeztetést. rolleyes.gif

                    Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121022
                    Vladi
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      „Az „LCoder-jelenség”: most már csak egy topikban folyik, máshova, amint látom, nem ír.”
                      Ő, max csak egy utolsó csepp… de nézd meg, hogy hány témában bukkan elő a windóz… windows ezt csináta, windows azt, új izé windówsra… erre jön az „csak” „LCoder-jelenség”.

                      Teljesen komolyan kérdem: mire gondolsz? Tudnál mutatni egy – két példát? Mert én ezt nem tapasztalom annyira égető dolognak.
                      W la Coder jelenséget annál inkább, nameg a vasy jelenséget is.

                      vizsla wrote:
                      Esetleg lehetne nyitni egy win vs. lin sarkot… – ötlet – bár én személy szerint nem támogatom (egyrészt úgysem ide kerülnének a dolgok, másrészt ilyen tág fogalomban nincs helye itt. Olyan lehet, hogy pl.: fat vs. ext2 linuksz win között…)

                      Ez jó. Nem tetszik Neked a saját ötleted. 🙂
                      Nekem sem. Sőt…

                      ./off
                      villájával mi? 😀

                      Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121017
                      Vladi
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        Vladi: a kérdésben és a nyitó hozzászólásban a helytelen írásról, csúnya beszédről nincs szó.

                        Akkor akár ezeket is ide vehetjük.

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 2,068