Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Végre csináltak egy kis dokumentációt:
http://wiki.qbittorrent.org/
Hasznos olvasmány. 😉Bevállalja? IGEN vagy NEM? ;D
Update dapperről edgyre majd feistyre. Csudijó.

Nemrég nekem „elhalálozott” az első lépés, ezért telepítettem feistyt.
Forgatás?

Bevállalja? IGEN vagy NEM? ;D
Update dapperről edgyre majd feistyre. Csudijó.

Nemrég nekem „elhalálozott” az első lépés, ezért telepítettem feistyt.
Forgatás?


Jól mondja pomm kolega! Srác! Neked dappered van! Ezt miért hallgattad el eddig? ???
Ahhoz sajna nincs csomag. Nem tudom mennyire lehet felrakni újabb kiadás csomagjait. 🙁 Készülj fel forgatásra. Vagy nézegesd a debian csomagokat. 😛
Jól mondja pomm kolega! Srác! Neked dappered van! Ezt miért hallgattad el eddig? ???
Ahhoz sajna nincs csomag. Nem tudom mennyire lehet felrakni újabb kiadás csomagjait. 🙁 Készülj fel forgatásra. Vagy nézegesd a debian csomagokat. 😛Háát.. eldobnak néha egy – két „másik” kifejezést. 😉
Tényleg nem túl érdekes. Épp az xfce-ben turkálnak.Ááá. Kitaláltam:
1. figyelmeztetés: 100 hsz minusz
2. figyelmeztetés: avatár és aláírás jog megvonása 2 hétre
3. figyelmeztetés: lila nyolcszög viselése kötelező.Egyszóval szerintem hagyjuk ezt a figyelmeztetés dolgot. Ahhoz ki kellene jelölni egy „fórum rendőrséget”. Ha jól emlékszem, eltöröltétek a moderációt. [Én már egy moderáció nélküli fórumba születtem bele. :)]
./off
vizsla wrote:„villájával mi?”
Azt gondolom, hogy amire most gondolsz, annak nem itt a helye! 🙂Én pedig azt gondolom, hogy amire gondoltál – még csak nem is gondolom, hogy nem arra gondoltál – valójában nem gond, de nem is gondoltam, hogy leírom. ;D
Ezért ugye nem kapok figyelmeztetést.
vizsla wrote:„Az „LCoder-jelenség”: most már csak egy topikban folyik, máshova, amint látom, nem ír.”
Ő, max csak egy utolsó csepp… de nézd meg, hogy hány témában bukkan elő a windóz… windows ezt csináta, windows azt, új izé windówsra… erre jön az „csak” „LCoder-jelenség”.Teljesen komolyan kérdem: mire gondolsz? Tudnál mutatni egy – két példát? Mert én ezt nem tapasztalom annyira égető dolognak.
W la Coder jelenséget annál inkább, nameg a vasy jelenséget is.vizsla wrote:Esetleg lehetne nyitni egy win vs. lin sarkot… – ötlet – bár én személy szerint nem támogatom (egyrészt úgysem ide kerülnének a dolgok, másrészt ilyen tág fogalomban nincs helye itt. Olyan lehet, hogy pl.: fat vs. ext2 linuksz win között…)Ez jó. Nem tetszik Neked a saját ötleted. 🙂
Nekem sem. Sőt…./off
villájával mi? 😀uzsolt wrote:Vladi: a kérdésben és a nyitó hozzászólásban a helytelen írásról, csúnya beszédről nincs szó.Akkor akár ezeket is ide vehetjük.
-
SzerzőBejegyzés


