Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121016
    Vladi
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      Adott esetben figyelmeztetés járhat egy folyamatos linuksz-linuksz flame gerjesztőnek is… akinek a hozzászólásainak 90%-a erről szól. (Aki felvet egy – érdeklődési köréhez tartozó – flame-et… rá, valamint a téma kitárgyalóira nem vonatkozna.) Aki viszont minden nap behoz egy értelmetlen flame-et, arra akár vonatkozhatna.

      Hajaj… Ez elég problémás. Mármint pontosan definiálni: mikor lehet valakit figyelmeztetni. Na meg a figyelmeztetés tartalma, hatása.
      Nem beszélve arról, hogy ki (kik) követnék ezt figyelemmel. Ez pedig már egy „túlhaladott” dolog felé vezet. Szerintem.

      khmm… hozzászónék máá

      Hozzászólás: Zenwalk #2107671
      Vladi
      Felhasználó

        velkám bek kisbetu. 😉

        Hozzászólás: Zenwalk #2107672
        Vladi
        Felhasználó

          velkám bek kisbetu. 😉

          Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121011
          Vladi
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            maj mindig szólunk
            jóvan?

            Ez már szerintem sem elég. 🙁

            Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121010
            Vladi
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              „Még valami, a windowshoz kötődő (és a csak ahhoz kötődő) technikai jellegű kérdéseknek sem ez a megfelelő helye.”
              Ne legyen csak, ha linukszhoz is kapcsolódik/(hat)

              Pl.:
              – a MS új telefonja
              + Új telefon, melyen linuksz, simbian, windóz fut(hat)

              Ezt akár vehetjük evidenciának is.

              uzsolt wrote:
              Most konkrétan mikre gondolsz, vizsla? Mármint melyik hozzászólásokra?
              Az LCoder-féle vita egy topikban zajlik, más hirtelen nem jut eszembe, ami a „felforgató elemek” közé tartozna.

              Szerintem nem csak arra, hanem:

              vizsla wrote:
              a helytelen írás, csúnya beszéd
              Hozzászólás: torrent #2101738
              Vladi
              Felhasználó

                Köszönöm észrevételed, javítom. 😉

                Hozzászólás: torrent #2101739
                Vladi
                Felhasználó

                  Köszönöm észrevételed, javítom. 😉

                  Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121004
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Szerintem csak a „felforgató elemekkel” van gond. A többi maradhat.*
                    Még valami, a windowshoz kötődő (és a csak ahhoz kötődő) technikai jellegű kérdéseknek sem ez a megfelelő helye.

                    (*: Mert: madarat tolláról, fórumot arról mi maradhat. [Jól van, jól van. Tudom ez gyenge volt.rolleyes.gif])

                    Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121002
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Teljesen jogos felvetés! Én magam mind hatra (nem redhatra 😀 ) szavaztam, mert lehetett. Szerintem ne lehessen. 😉

                      Lényegre térve, engem is zavar. Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha tényleg egy topikba özönlene ez a sok „érdekes” hozzászólás.

                      Moderáció nincs, ettől néha kicsit anarchisztikus a fórum, nem demokratikus. Éppen ezért a közösségnek magának kell megoldani az ilyen helyzeteket. Pl: ha senki nem flamel, csak mondjuk egy topikban, akkor kordában tarthatóak az események.

                      Ezért szerintem első nekifutásra mindenki próbálja meg magát „moderálni” az által, hogy nem enged a provokációnak. Mivel ez tényleg linuxfórum. Van nagyon sok windowsfórum, ott mindenki kiélheti közlésvágyát ezzel kapcsolatban.

                      Összegezve:
                      – Próbágyunk má viselkeni. ;D
                      – Egy topik maradhat „dühöngőnek”, de csak egy.
                      – Moderálás, büntetés, figyelmeztetés, fenyegetés előtt próbáljuk ki egy – két demokratikusabb eszközt.

                      kiss.gif

                      Vladi
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        Innentől kezdve Legalább akkora kúúl vagyok, ment a MS, mert a linuksz kernelbe beleírtam 20 sort… waóóó saját fejlesztésű kernelem van… hű de király vagyok!

                        Ahhaa! Szóval Te vagy vasy rejtélyes kernelt író haverja. ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,068