Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:Adott esetben figyelmeztetés járhat egy folyamatos linuksz-linuksz flame gerjesztőnek is… akinek a hozzászólásainak 90%-a erről szól. (Aki felvet egy – érdeklődési köréhez tartozó – flame-et… rá, valamint a téma kitárgyalóira nem vonatkozna.) Aki viszont minden nap behoz egy értelmetlen flame-et, arra akár vonatkozhatna.
Hajaj… Ez elég problémás. Mármint pontosan definiálni: mikor lehet valakit figyelmeztetni. Na meg a figyelmeztetés tartalma, hatása.
Nem beszélve arról, hogy ki (kik) követnék ezt figyelemmel. Ez pedig már egy „túlhaladott” dolog felé vezet. Szerintem.khmm… hozzászónék máá
velkám bek kisbetu. 😉
velkám bek kisbetu. 😉
kisbetu wrote:maj mindig szólunk
jóvan?Ez már szerintem sem elég. 🙁
vizsla wrote:„Még valami, a windowshoz kötődő (és a csak ahhoz kötődő) technikai jellegű kérdéseknek sem ez a megfelelő helye.”
Ne legyen csak, ha linukszhoz is kapcsolódik/(hat)Pl.:
– a MS új telefonja
+ Új telefon, melyen linuksz, simbian, windóz fut(hat)Ezt akár vehetjük evidenciának is.
uzsolt wrote:Most konkrétan mikre gondolsz, vizsla? Mármint melyik hozzászólásokra?
Az LCoder-féle vita egy topikban zajlik, más hirtelen nem jut eszembe, ami a „felforgató elemek” közé tartozna.Szerintem nem csak arra, hanem:
vizsla wrote:a helytelen írás, csúnya beszédKöszönöm észrevételed, javítom. 😉
Köszönöm észrevételed, javítom. 😉
Szerintem csak a „felforgató elemekkel” van gond. A többi maradhat.*
Még valami, a windowshoz kötődő (és a csak ahhoz kötődő) technikai jellegű kérdéseknek sem ez a megfelelő helye.(*: Mert: madarat tolláról, fórumot arról mi maradhat. [Jól van, jól van. Tudom ez gyenge volt.
])Teljesen jogos felvetés! Én magam mind hatra (nem redhatra 😀 ) szavaztam, mert lehetett. Szerintem ne lehessen. 😉
Lényegre térve, engem is zavar. Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha tényleg egy topikba özönlene ez a sok „érdekes” hozzászólás.
Moderáció nincs, ettől néha kicsit anarchisztikus a fórum, nem demokratikus. Éppen ezért a közösségnek magának kell megoldani az ilyen helyzeteket. Pl: ha senki nem flamel, csak mondjuk egy topikban, akkor kordában tarthatóak az események.
Ezért szerintem első nekifutásra mindenki próbálja meg magát „moderálni” az által, hogy nem enged a provokációnak. Mivel ez tényleg linuxfórum. Van nagyon sok windowsfórum, ott mindenki kiélheti közlésvágyát ezzel kapcsolatban.
Összegezve:
– Próbágyunk má viselkeni. ;D
– Egy topik maradhat „dühöngőnek”, de csak egy.
– Moderálás, büntetés, figyelmeztetés, fenyegetés előtt próbáljuk ki egy – két demokratikusabb eszközt.
2007-06-27-17:30 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118203vizsla wrote:Innentől kezdve Legalább akkora kúúl vagyok, ment a MS, mert a linuksz kernelbe beleírtam 20 sort… waóóó saját fejlesztésű kernelem van… hű de király vagyok!Ahhaa! Szóval Te vagy vasy rejtélyes kernelt író haverja. ;D
-
SzerzőBejegyzés
])