Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      Innentől kezdve Legalább akkora kúúl vagyok, ment a MS, mert a linuksz kernelbe beleírtam 20 sort… waóóó saját fejlesztésű kernelem van… hű de király vagyok!

      Ahhaa! Szóval Te vagy vasy rejtélyes kernelt író haverja. ;D

      Vladi
      Felhasználó

        „az open-source mozgalmon élősködő disztribgyártók (Pl. Redhat)”

        AAaarrgghhhh…. 3.gif
        Ez a kijelentés már fizikailag is fáj. Tök hülye vagyok, minek olvasom. 🙁

        Az az aljas szemét kapitalista disznó* élősködik itt a szegény openszurcon. [Persze mindeközben busásan megfizeti a Fedora legjobb fejlesztőinek a munkáját.]
        Azok a gaz ingyenélő fejlesztők meg szívják a vérét a szegény vállalatnak.

        19.gif

        *RedHat

        Vladi
        Felhasználó

          „az open-source mozgalmon élősködő disztribgyártók (Pl. Redhat)”

          AAaarrgghhhh…. 3.gif
          Ez a kijelentés már fizikailag is fáj. Tök hülye vagyok, minek olvasom. 🙁

          Az az aljas szemét kapitalista disznó* élősködik itt a szegény openszurcon. [Persze mindeközben busásan megfizeti a Fedora legjobb fejlesztőinek a munkáját.]
          Azok a gaz ingyenélő fejlesztők meg szívják a vérét a szegény vállalatnak.

          19.gif

          *RedHat

          Hozzászólás: torrent #2101734
          Vladi
          Felhasználó

            Tipikus. Ha máshogy nem megy rakd fel kézzel ezeket a függőségeket.

            Code:
            sudo apt-get install csomag1 csomag2

            stb.

            De szerintem egy

            Code:
            sudo apt-get update

            nem ártana. Lehet, hogy nem „látja” az új csomagokat. Tényleg lássuk azt a source listát.

            Hozzászólás: torrent #2101735
            Vladi
            Felhasználó

              Tipikus. Ha máshogy nem megy rakd fel kézzel ezeket a függőségeket.

              Code:
              sudo apt-get install csomag1 csomag2

              stb.

              De szerintem egy

              Code:
              sudo apt-get update

              nem ártana. Lehet, hogy nem „látja” az új csomagokat. Tényleg lássuk azt a source listát.

              Hozzászólás: torrent #2101726
              Vladi
              Felhasználó

                Hmm… Pontosan melyik függőségeket? Gondolom vagy libtorrent, vagy libboost valamelyik része. Ezek a függőségei csak a qB-nek.
                Melyik ubuntu kiadás ez?

                szerk: ááá… Vakegér vagyok: edgy 🙂

                De függőség még mindig kérdés. Engedélyezted a repokat? (main, univers stb.)

                Hozzászólás: torrent #2101727
                Vladi
                Felhasználó

                  Hmm… Pontosan melyik függőségeket? Gondolom vagy libtorrent, vagy libboost valamelyik része. Ezek a függőségei csak a qB-nek.
                  Melyik ubuntu kiadás ez?

                  szerk: ááá… Vakegér vagyok: edgy 🙂

                  De függőség még mindig kérdés. Engedélyezted a repokat? (main, univers stb.)

                  Hozzászólás: torrent #2101718
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Hello szia!

                    Gyors kérdés: a qBittorrentet repoból raktad? Van hozzá csomag. :
                    http://qbittorrent.org/

                    Hozzászólás: torrent #2101719
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Hello szia!

                      Gyors kérdés: a qBittorrentet repoból raktad? Van hozzá csomag. :
                      http://qbittorrent.org/

                      Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120828
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Hello uaz!

                        Én is a vékony ablakkezelőt javaslom. Valamint amennyire csak lehet „soványítsd” le a cicust. 🙂
                        Pl: Csak annyi programot tegyél fel, ami biztosan kell. Kapcsold ki a szolgáltatásokat amit nem használsz stb.

                        Valamint egy kis gépfejlesztés sem ártana. Jó az a p2 300 mhz, csak kicsit sovány. 🙁
                        Javaslok egy alaplap + processzor cserét. (p3 lenne a jó, slot 1-es vagy inkább soket 370-es rendszerű. 500-800 mhzesek, talán még egy celeron is megjárná. Nameg persze a hozzá való alaplap.) A többi holmi szerintem elégséges.
                        Kis szerencsével ezeket még az ismerősi körödben is össze tudod gereblyézni potom áron.:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 2,068