Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-06-27-17:30 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118204vizsla wrote:Innentől kezdve Legalább akkora kúúl vagyok, ment a MS, mert a linuksz kernelbe beleírtam 20 sort… waóóó saját fejlesztésű kernelem van… hű de király vagyok!
Ahhaa! Szóval Te vagy vasy rejtélyes kernelt író haverja. ;D
2007-06-27-17:10 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118199„az open-source mozgalmon élősködő disztribgyártók (Pl. Redhat)”
AAaarrgghhhh….

Ez a kijelentés már fizikailag is fáj. Tök hülye vagyok, minek olvasom. 🙁Az az aljas szemét kapitalista disznó* élősködik itt a szegény openszurcon. [Persze mindeközben busásan megfizeti a Fedora legjobb fejlesztőinek a munkáját.]
Azok a gaz ingyenélő fejlesztők meg szívják a vérét a szegény vállalatnak.
*RedHat
2007-06-27-17:10 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118200„az open-source mozgalmon élősködő disztribgyártók (Pl. Redhat)”
AAaarrgghhhh….

Ez a kijelentés már fizikailag is fáj. Tök hülye vagyok, minek olvasom. 🙁Az az aljas szemét kapitalista disznó* élősködik itt a szegény openszurcon. [Persze mindeközben busásan megfizeti a Fedora legjobb fejlesztőinek a munkáját.]
Azok a gaz ingyenélő fejlesztők meg szívják a vérét a szegény vállalatnak.
*RedHat
Tipikus. Ha máshogy nem megy rakd fel kézzel ezeket a függőségeket.
Code:sudo apt-get install csomag1 csomag2stb.
De szerintem egy
Code:sudo apt-get updatenem ártana. Lehet, hogy nem „látja” az új csomagokat. Tényleg lássuk azt a source listát.
Tipikus. Ha máshogy nem megy rakd fel kézzel ezeket a függőségeket.
Code:sudo apt-get install csomag1 csomag2stb.
De szerintem egy
Code:sudo apt-get updatenem ártana. Lehet, hogy nem „látja” az új csomagokat. Tényleg lássuk azt a source listát.
Hmm… Pontosan melyik függőségeket? Gondolom vagy libtorrent, vagy libboost valamelyik része. Ezek a függőségei csak a qB-nek.
Melyik ubuntu kiadás ez?szerk: ááá… Vakegér vagyok: edgy 🙂
De függőség még mindig kérdés. Engedélyezted a repokat? (main, univers stb.)
Hmm… Pontosan melyik függőségeket? Gondolom vagy libtorrent, vagy libboost valamelyik része. Ezek a függőségei csak a qB-nek.
Melyik ubuntu kiadás ez?szerk: ááá… Vakegér vagyok: edgy 🙂
De függőség még mindig kérdés. Engedélyezted a repokat? (main, univers stb.)
Hello szia!
Gyors kérdés: a qBittorrentet repoból raktad? Van hozzá csomag. :
http://qbittorrent.org/Hello szia!
Gyors kérdés: a qBittorrentet repoból raktad? Van hozzá csomag. :
http://qbittorrent.org/Hello uaz!
Én is a vékony ablakkezelőt javaslom. Valamint amennyire csak lehet „soványítsd” le a cicust. 🙂
Pl: Csak annyi programot tegyél fel, ami biztosan kell. Kapcsold ki a szolgáltatásokat amit nem használsz stb.Valamint egy kis gépfejlesztés sem ártana. Jó az a p2 300 mhz, csak kicsit sovány. 🙁
Javaslok egy alaplap + processzor cserét. (p3 lenne a jó, slot 1-es vagy inkább soket 370-es rendszerű. 500-800 mhzesek, talán még egy celeron is megjárná. Nameg persze a hozzá való alaplap.) A többi holmi szerintem elégséges.
Kis szerencsével ezeket még az ismerősi körödben is össze tudod gereblyézni potom áron.:) -
SzerzőBejegyzés

