Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello uaz!
Én is a vékony ablakkezelőt javaslom. Valamint amennyire csak lehet „soványítsd” le a cicust. 🙂
Pl: Csak annyi programot tegyél fel, ami biztosan kell. Kapcsold ki a szolgáltatásokat amit nem használsz stb.Valamint egy kis gépfejlesztés sem ártana. Jó az a p2 300 mhz, csak kicsit sovány. 🙁
Javaslok egy alaplap + processzor cserét. (p3 lenne a jó, slot 1-es vagy inkább soket 370-es rendszerű. 500-800 mhzesek, talán még egy celeron is megjárná. Nameg persze a hozzá való alaplap.) A többi holmi szerintem elégséges.
Kis szerencsével ezeket még az ismerősi körödben is össze tudod gereblyézni potom áron.:)2007-06-26-19:23 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118175Az a dühítő, hogy a mai napig nem kárpótolták a macskákat! Mivel a nagy számítógép gyártók kisajátították az összes egeret. Így szegény macskák, csak konzerv eledelt ehetnek. 🙁
;DIde járok komolytalankodni.
2007-06-26-19:23 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118176Az a dühítő, hogy a mai napig nem kárpótolták a macskákat! Mivel a nagy számítógép gyártók kisajátították az összes egeret. Így szegény macskák, csak konzerv eledelt ehetnek. 🙁
;DIde járok komolytalankodni.

1. nincs
2. nem
3. igen
4. nem
5. nem
6. igen
7. nem
8. nem
Végzés éve: 2008
Életkorod:24Hékás! Még melóm sincs, és máris a nyugdíjazással törődjek? ???
1. nincs
2. nem
3. igen
4. nem
5. nem
6. igen
7. nem
8. nem
Végzés éve: 2008
Életkorod:24Hékás! Még melóm sincs, és máris a nyugdíjazással törődjek? ???
Azért jól elrejtették.
Downloads> Utility Downloads> System Downloads> Driver Downloads> BIOS & System Update Downloads> Ubuntu Desktop
Hogy jön a bios/system updateshez?

Szerintem valamelyik gyökér Ms alkalmazott szórakozott. ;D
2007-06-25-15:17 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #21181312084:
– Minden számítógépen Microsoft Windows Love edition fut.
– Egy fejlesztői felület létezik: .újkódol.
– Nincs többé vírus, kémprogram, lefagyás. Ezeket a szavakat
töröltük a szótárból.
– Sosem létezett linux! Ezt csak Linus Goldstein és gaz bandája
terjeszti!
– A kisunokám feljelentett warezolásért. Büszke vagyok rá, hogy ilyen
becsületes embereket neveltem!
– Még a saját program forráskódjának nyilvánosságra hozatala is: gondolatbűn!
– Az elmúlt egy hónapban 270%-al növekedtek szervereink stabilitása és 340%-al hosszabb
lett az asztali gépek élettartama!
– Minden asztal egyforma!
– Vannak, melyek egyformábbak.
– Szeretem Big Gatest
– Hódolat Microsoftiának
xcut wrote:Légy erős, kisebb disztribeket nem használnak „komoly” célra. Azok a barkácslinux kategóriát merítik ki. „Komoly” célra (értsd: vállalatnál) vagy r=1 user esetén a nagyobb disztribúciókat ajánlják.Légy erős! Ezt mér néhány oldallal (topikkal?) ezelőtt megbeszéltük. 🙂
2007-06-25-15:17 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #21181322084:
– Minden számítógépen Microsoft Windows Love edition fut.
– Egy fejlesztői felület létezik: .újkódol.
– Nincs többé vírus, kémprogram, lefagyás. Ezeket a szavakat
töröltük a szótárból.
– Sosem létezett linux! Ezt csak Linus Goldstein és gaz bandája
terjeszti!
– A kisunokám feljelentett warezolásért. Büszke vagyok rá, hogy ilyen
becsületes embereket neveltem!
– Még a saját program forráskódjának nyilvánosságra hozatala is: gondolatbűn!
– Az elmúlt egy hónapban 270%-al növekedtek szervereink stabilitása és 340%-al hosszabb
lett az asztali gépek élettartama!
– Minden asztal egyforma!
– Vannak, melyek egyformábbak.
– Szeretem Big Gatest
– Hódolat Microsoftiának
xcut wrote:Légy erős, kisebb disztribeket nem használnak „komoly” célra. Azok a barkácslinux kategóriát merítik ki. „Komoly” célra (értsd: vállalatnál) vagy r=1 user esetén a nagyobb disztribúciókat ajánlják.Légy erős! Ezt mér néhány oldallal (topikkal?) ezelőtt megbeszéltük. 🙂
Egy időben az a hír járta, hogy megszűnik. Mármint a loki csapat. Átvették valakik a munkát?
(Megnéztem, a legfirssebb hír egy hetes. Ezek szerint dolgoznak.
De pl. azt is írták, hogy a régi wine-s dolgokat leveszik. Pl: CoD installert sem találom.)Egy időben az a hír járta, hogy megszűnik. Mármint a loki csapat. Átvették valakik a munkát?
(Megnéztem, a legfirssebb hír egy hetes. Ezek szerint dolgoznak.
De pl. azt is írták, hogy a régi wine-s dolgokat leveszik. Pl: CoD installert sem találom.) -
SzerzőBejegyzés
