Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120829
    Vladi
    Felhasználó

      Hello uaz!

      Én is a vékony ablakkezelőt javaslom. Valamint amennyire csak lehet „soványítsd” le a cicust. 🙂
      Pl: Csak annyi programot tegyél fel, ami biztosan kell. Kapcsold ki a szolgáltatásokat amit nem használsz stb.

      Valamint egy kis gépfejlesztés sem ártana. Jó az a p2 300 mhz, csak kicsit sovány. 🙁
      Javaslok egy alaplap + processzor cserét. (p3 lenne a jó, slot 1-es vagy inkább soket 370-es rendszerű. 500-800 mhzesek, talán még egy celeron is megjárná. Nameg persze a hozzá való alaplap.) A többi holmi szerintem elégséges.
      Kis szerencsével ezeket még az ismerősi körödben is össze tudod gereblyézni potom áron.:)

      Vladi
      Felhasználó

        Az a dühítő, hogy a mai napig nem kárpótolták a macskákat! Mivel a nagy számítógép gyártók kisajátították az összes egeret. Így szegény macskák, csak konzerv eledelt ehetnek. 🙁
        ;D

        Ide járok komolytalankodni. rolleyes.gif

        Vladi
        Felhasználó

          Az a dühítő, hogy a mai napig nem kárpótolták a macskákat! Mivel a nagy számítógép gyártók kisajátították az összes egeret. Így szegény macskák, csak konzerv eledelt ehetnek. 🙁
          ;D

          Ide járok komolytalankodni. rolleyes.gif

          Hozzászólás: Piackutatás #2120680
          Vladi
          Felhasználó

            1. nincs
            2. nem
            3. igen
            4. nem
            5. nem
            6. igen
            7. nem
            8. nem
            Végzés éve: 2008
            Életkorod:24

            Hékás! Még melóm sincs, és máris a nyugdíjazással törődjek? ???

            Hozzászólás: Piackutatás #2120681
            Vladi
            Felhasználó

              1. nincs
              2. nem
              3. igen
              4. nem
              5. nem
              6. igen
              7. nem
              8. nem
              Végzés éve: 2008
              Életkorod:24

              Hékás! Még melóm sincs, és máris a nyugdíjazással törődjek? ???

              Hozzászólás: vicc #1923724
              Vladi
              Felhasználó

                Azért jól elrejtették.

                Downloads> Utility Downloads> System Downloads> Driver Downloads> BIOS & System Update Downloads> Ubuntu Desktop

                Hogy jön a bios/system updateshez? rolleyes.gif

                Szerintem valamelyik gyökér Ms alkalmazott szórakozott. ;D

                Vladi
                Felhasználó

                  2084:

                  – Minden számítógépen Microsoft Windows Love edition fut.
                  – Egy fejlesztői felület létezik: .újkódol.
                  – Nincs többé vírus, kémprogram, lefagyás. Ezeket a szavakat
                  töröltük a szótárból.
                  – Sosem létezett linux! Ezt csak Linus Goldstein és gaz bandája
                  terjeszti!
                  – A kisunokám feljelentett warezolásért. Büszke vagyok rá, hogy ilyen
                  becsületes embereket neveltem!
                  – Még a saját program forráskódjának nyilvánosságra hozatala is: gondolatbűn!
                  – Az elmúlt egy hónapban 270%-al növekedtek szervereink stabilitása és 340%-al hosszabb
                  lett az asztali gépek élettartama!
                  – Minden asztal egyforma!
                  – Vannak, melyek egyformábbak.
                  – Szeretem Big Gatest
                  – Hódolat Microsoftiának

                  rolleyes.gif

                  xcut wrote:
                  Légy erős, kisebb disztribeket nem használnak „komoly” célra. Azok a barkácslinux kategóriát merítik ki. „Komoly” célra (értsd: vállalatnál) vagy r=1 user esetén a nagyobb disztribúciókat ajánlják.

                  Légy erős! Ezt mér néhány oldallal (topikkal?) ezelőtt megbeszéltük. 🙂

                  Vladi
                  Felhasználó

                    2084:

                    – Minden számítógépen Microsoft Windows Love edition fut.
                    – Egy fejlesztői felület létezik: .újkódol.
                    – Nincs többé vírus, kémprogram, lefagyás. Ezeket a szavakat
                    töröltük a szótárból.
                    – Sosem létezett linux! Ezt csak Linus Goldstein és gaz bandája
                    terjeszti!
                    – A kisunokám feljelentett warezolásért. Büszke vagyok rá, hogy ilyen
                    becsületes embereket neveltem!
                    – Még a saját program forráskódjának nyilvánosságra hozatala is: gondolatbűn!
                    – Az elmúlt egy hónapban 270%-al növekedtek szervereink stabilitása és 340%-al hosszabb
                    lett az asztali gépek élettartama!
                    – Minden asztal egyforma!
                    – Vannak, melyek egyformábbak.
                    – Szeretem Big Gatest
                    – Hódolat Microsoftiának

                    rolleyes.gif

                    xcut wrote:
                    Légy erős, kisebb disztribeket nem használnak „komoly” célra. Azok a barkácslinux kategóriát merítik ki. „Komoly” célra (értsd: vállalatnál) vagy r=1 user esetén a nagyobb disztribúciókat ajánlják.

                    Légy erős! Ezt mér néhány oldallal (topikkal?) ezelőtt megbeszéltük. 🙂

                    Hozzászólás: [Aliens vs Predator] vs Linux #2120492
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Egy időben az a hír járta, hogy megszűnik. Mármint a loki csapat. Átvették valakik a munkát?
                      (Megnéztem, a legfirssebb hír egy hetes. Ezek szerint dolgoznak.
                      De pl. azt is írták, hogy a régi wine-s dolgokat leveszik. Pl: CoD installert sem találom.)

                      Hozzászólás: [Aliens vs Predator] vs Linux #2120493
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Egy időben az a hír járta, hogy megszűnik. Mármint a loki csapat. Átvették valakik a munkát?
                        (Megnéztem, a legfirssebb hír egy hetes. Ezek szerint dolgoznak.
                        De pl. azt is írták, hogy a régi wine-s dolgokat leveszik. Pl: CoD installert sem találom.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,068