Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Huhh… Kettőt látok!! Pedig nem is ittam! ???
Huhh… Kettőt látok!! Pedig nem is ittam! ???
Ez új kiadás? Ezek szerint a loki még működik? Nos?
Ez új kiadás? Ezek szerint a loki még működik? Nos?
./off
Hmmm… lehet itt egyáltalán offról szó? 😀
Elolvastam figyelmesebben a cikket. Milyen nagyszerű eszköz a mi nyelvünk! Egyesek számára színes játékszer, másoknak iszonyatos erejű fegyver.
:” A Windows Vistában az első fél év alatt 10 súlyos sebezhetőségre derült fény„
„Az Ubuntu 6.06 LTS-ben a piacra kerülést utáni hat hónap alatt 28 súlyos hibát találtak,„Na most ki? Ki volt az, aki találta, és mitől derült rá fény? No és mi van a többivel? Ha hozzáveszitek, hogy az utóbbi nyílt forráskód… abban könnyebb megtalálni a hibát.
Remélem értitek mire akarok kilyukadni. 🙂
A másik:
„Az összehasonlíthatóság miatt a Linux-disztribúciók, valamint a Mac OS X esetében nem szerepeltek* azok a sebezhetőségek, amelyek olyan komponenseket érintettek, amelyeknek nincs megfelelő alternatívája a Windowsban**, így például a minden Linux-disztibúciónak részét képező OpenOffice.org vagy a GIMP hibáit nem vette figyelembe.”
* Miért nem? Igaz akkor borzalmas képet mutattak volna a linux rendszerek!
** Ahamn… Mi is az a Microsoft Office?Mit tettek itt a mérleg egyik oldalára, és mit a másikra? Kik és miért így mértek….?

Hiteles forrás….

./off
Hmmm… lehet itt egyáltalán offról szó? 😀
Elolvastam figyelmesebben a cikket. Milyen nagyszerű eszköz a mi nyelvünk! Egyesek számára színes játékszer, másoknak iszonyatos erejű fegyver.
:” A Windows Vistában az első fél év alatt 10 súlyos sebezhetőségre derült fény„
„Az Ubuntu 6.06 LTS-ben a piacra kerülést utáni hat hónap alatt 28 súlyos hibát találtak,„Na most ki? Ki volt az, aki találta, és mitől derült rá fény? No és mi van a többivel? Ha hozzáveszitek, hogy az utóbbi nyílt forráskód… abban könnyebb megtalálni a hibát.
Remélem értitek mire akarok kilyukadni. 🙂
A másik:
„Az összehasonlíthatóság miatt a Linux-disztribúciók, valamint a Mac OS X esetében nem szerepeltek* azok a sebezhetőségek, amelyek olyan komponenseket érintettek, amelyeknek nincs megfelelő alternatívája a Windowsban**, így például a minden Linux-disztibúciónak részét képező OpenOffice.org vagy a GIMP hibáit nem vette figyelembe.”
* Miért nem? Igaz akkor borzalmas képet mutattak volna a linux rendszerek!
** Ahamn… Mi is az a Microsoft Office?Mit tettek itt a mérleg egyik oldalára, és mit a másikra? Kik és miért így mértek….?

Hiteles forrás….

Részet a cikkből.:
„derül ki a Microsoft Trustworthy Computing Group stratégiai vezetőjének, Jeff Jones-nak a blogbejegyzéséből.”
Aham.

Részet a cikkből.:
„derül ki a Microsoft Trustworthy Computing Group stratégiai vezetőjének, Jeff Jones-nak a blogbejegyzéséből.”
Aham.

balev!
Amennyiben ez a nevezett eszköz, szerintem gond nélkül megírja.
Azt írják ugyanis, hogy:
Compatible with all DVD formats.
Kvázi a dupla rétegűvel is.Bár szerintem a k3b-nek kellett volna a root jelszó. 🙂
-
SzerzőBejegyzés


