Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó

      Huhh… Kettőt látok!! Pedig nem is ittam! ???

      Vladi
      Felhasználó

        Huhh… Kettőt látok!! Pedig nem is ittam! ???

        Hozzászólás: [Aliens vs Predator] vs Linux #2120488
        Vladi
        Felhasználó

          Ez új kiadás? Ezek szerint a loki még működik? Nos?

          Hozzászólás: [Aliens vs Predator] vs Linux #2120489
          Vladi
          Felhasználó

            Ez új kiadás? Ezek szerint a loki még működik? Nos?

            Hozzászólás: Root jelszó #2112684
            Vladi
            Felhasználó

              ./off

              Hmmm… lehet itt egyáltalán offról szó? 😀

              Elolvastam figyelmesebben a cikket. Milyen nagyszerű eszköz a mi nyelvünk! Egyesek számára színes játékszer, másoknak iszonyatos erejű fegyver.
              :

              ” A Windows Vistában az első fél év alatt 10 súlyos sebezhetőségre derült fény
              „Az Ubuntu 6.06 LTS-ben a piacra kerülést utáni hat hónap alatt 28 súlyos hibát találtak,

              Na most ki? Ki volt az, aki találta, és mitől derült rá fény? No és mi van a többivel? Ha hozzáveszitek, hogy az utóbbi nyílt forráskód… abban könnyebb megtalálni a hibát.

              Remélem értitek mire akarok kilyukadni. 🙂

              A másik:

              „Az összehasonlíthatóság miatt a Linux-disztribúciók, valamint a Mac OS X esetében nem szerepeltek* azok a sebezhetőségek, amelyek olyan komponenseket érintettek, amelyeknek nincs megfelelő alternatívája a Windowsban**, így például a minden Linux-disztibúciónak részét képező OpenOffice.org vagy a GIMP hibáit nem vette figyelembe.”

              * Miért nem? Igaz akkor borzalmas képet mutattak volna a linux rendszerek!
              ** Ahamn… Mi is az a Microsoft Office?

              Mit tettek itt a mérleg egyik oldalára, és mit a másikra? Kik és miért így mértek….?
              13.gif
              Hiteles forrás….44.gifgrin.gif

              Hozzászólás: Root jelszó #2112685
              Vladi
              Felhasználó

                ./off

                Hmmm… lehet itt egyáltalán offról szó? 😀

                Elolvastam figyelmesebben a cikket. Milyen nagyszerű eszköz a mi nyelvünk! Egyesek számára színes játékszer, másoknak iszonyatos erejű fegyver.
                :

                ” A Windows Vistában az első fél év alatt 10 súlyos sebezhetőségre derült fény
                „Az Ubuntu 6.06 LTS-ben a piacra kerülést utáni hat hónap alatt 28 súlyos hibát találtak,

                Na most ki? Ki volt az, aki találta, és mitől derült rá fény? No és mi van a többivel? Ha hozzáveszitek, hogy az utóbbi nyílt forráskód… abban könnyebb megtalálni a hibát.

                Remélem értitek mire akarok kilyukadni. 🙂

                A másik:

                „Az összehasonlíthatóság miatt a Linux-disztribúciók, valamint a Mac OS X esetében nem szerepeltek* azok a sebezhetőségek, amelyek olyan komponenseket érintettek, amelyeknek nincs megfelelő alternatívája a Windowsban**, így például a minden Linux-disztibúciónak részét képező OpenOffice.org vagy a GIMP hibáit nem vette figyelembe.”

                * Miért nem? Igaz akkor borzalmas képet mutattak volna a linux rendszerek!
                ** Ahamn… Mi is az a Microsoft Office?

                Mit tettek itt a mérleg egyik oldalára, és mit a másikra? Kik és miért így mértek….?
                13.gif
                Hiteles forrás….44.gifgrin.gif

                Hozzászólás: Root jelszó #2112647
                Vladi
                Felhasználó

                  Részet a cikkből.:

                  „derül ki a Microsoft Trustworthy Computing Group stratégiai vezetőjének, Jeff Jones-nak a blogbejegyzéséből.”

                  Aham.41.gif 44.gif

                  Hozzászólás: Root jelszó #2112648
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Részet a cikkből.:

                    „derül ki a Microsoft Trustworthy Computing Group stratégiai vezetőjének, Jeff Jones-nak a blogbejegyzéséből.”

                    Aham.41.gif 44.gif

                    Hozzászólás: Root jelszó #2112616
                    Vladi
                    Felhasználó

                      balev!

                      Amennyiben ez a nevezett eszköz, szerintem gond nélkül megírja.
                      Azt írják ugyanis, hogy:
                      Compatible with all DVD formats.
                      Kvázi a dupla rétegűvel is.

                      Bár szerintem a k3b-nek kellett volna a root jelszó. 🙂

                      Hozzászólás: Root jelszó #2112617
                      Vladi
                      Felhasználó

                        balev!

                        Amennyiben ez a nevezett eszköz, szerintem gond nélkül megírja.
                        Azt írják ugyanis, hogy:
                        Compatible with all DVD formats.
                        Kvázi a dupla rétegűvel is.

                        Bár szerintem a k3b-nek kellett volna a root jelszó. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 2,068