Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Itt ragadom meg a lehetőséget, hogy gratulálja Önnek a kinevezéséhez Mr.:
Isteni Fényben Tündöklő Dicső Tábornok Elvtárs Úr! ;D
azaz Velőtrázó Izzasztó Zord Szigorú Leselkedő Altábornagy ;D**(Így havhatnak a „kopaszok” itt. 🙂 )
Ezzel a k3B gubanccal én is találkoztam. ;D
Ezzel a k3B gubanccal én is találkoztam. ;D
Na!
Készítettem mirrorlistát Fedora Core 6-hoz is. Csatolva az #52-es hozzászólásomhoz.
Van benne egy részletes leírás is.
🙂[szerk: A letöltéshez be kell jelentkezned.
]Na!
Készítettem mirrorlistát Fedora Core 6-hoz is. Csatolva az #52-es hozzászólásomhoz.
Van benne egy részletes leírás is.
🙂[szerk: A letöltéshez be kell jelentkezned.
]Wait wrote:Vladi, Ostrom utcaiban voltál????
Hogy érted? Jah, szerintem nem. 🙂Wait wrote:Vladi, Ostrom utcaiban voltál????
Hogy érted? Jah, szerintem nem. 🙂Hová fejlődik a topik! Fecsegjünk a hardverről kötetlenül. 😀 Még egy picit. 🙂
MajorosAndras wrote:Azt el is felejtettem, hogy mind a két eladó nő volt.Nana! Nana! Tudok ellenpéldát is!
50 év körüli nő eladó számgépboltban. Mondom neki:
– Kézcsókom. Ps2-es hosszabbító kábel kellene nekem. Jó hosszú, messzire viszem az egeret.:)
– Nézzük csak, hol is van… Megvan. 3 méterest tudok adni.
Átveszem a zacsit, nézegetem a végét.
– Vajon jót adott?
A hölgy erre box küzdőállást vesz fel és mosolyogva kérdi:
– Na mi van fiatalember! Nem bízik a szakértelmemben mert Nő vagyok?Aranyos volt.
🙂susyp wrote:A kettőt nem lehet keverni. Ráadásul, (most már a user gájdot is elővettem) kiderült, h. ha párt teszek bele, akkor csak két egyforma párt fogad el.Mint a régi szép edo ramos időkben Hüpp, hüpp…
Ezért jók a régi ABit lapok. Még a féltéglát is felismerik 16 mb ramnak. ;DHová fejlődik a topik! Fecsegjünk a hardverről kötetlenül. 😀 Még egy picit. 🙂
MajorosAndras wrote:Azt el is felejtettem, hogy mind a két eladó nő volt.Nana! Nana! Tudok ellenpéldát is!
50 év körüli nő eladó számgépboltban. Mondom neki:
– Kézcsókom. Ps2-es hosszabbító kábel kellene nekem. Jó hosszú, messzire viszem az egeret.:)
– Nézzük csak, hol is van… Megvan. 3 méterest tudok adni.
Átveszem a zacsit, nézegetem a végét.
– Vajon jót adott?
A hölgy erre box küzdőállást vesz fel és mosolyogva kérdi:
– Na mi van fiatalember! Nem bízik a szakértelmemben mert Nő vagyok?Aranyos volt.
🙂susyp wrote:A kettőt nem lehet keverni. Ráadásul, (most már a user gájdot is elővettem) kiderült, h. ha párt teszek bele, akkor csak két egyforma párt fogad el.Mint a régi szép edo ramos időkben Hüpp, hüpp…
Ezért jók a régi ABit lapok. Még a féltéglát is felismerik 16 mb ramnak. ;Duzsolt wrote:Lehet, hogy én tudom rosszul, de a bekapcsológomb nem csak arra szolgál, hogy két tüskét rövidre zárjon (manapság csak egy pillanatra)? Ezzel kapja meg az alaplap a jelet, hogy valamit csinálnia kell. Hogy lehet ezt fordítva bekötni? A hdd-led-et még értem (az enyémet (is) fordítva kötötték be), de ezt?Nem értek annyira az elektronikához, de ennek két tűje van. Aszem egy + és egy föld. ???
De biztosan fordítva volt. Elmondom mi történt:
Adtak hozzá egy 300 w-os tápot. Azzal elindult. Felelepűlt a win és a linux is. A linux nem volt hajlandó elindítani a graf felületet. A windows elindult, de az ati driver feltelepítése után rendre elkékhalálozott.** Hmm… Lehet kevés neki a táp. Vettem bele egy 400 w-osat. Azzal be sem tudtam kapcsolni. ??? 🙁 (Csak „hümmentett” egyet és kész.)
Vissza a 300-as. Azzal megy. (Agyvérzés kerülgetett.) Boltba vissza tápcsere egy 480asra. Azzal sem indul. A 300-assal még mindig. Na itt lett elegem, és szétszedtem az egészet,* majd az alaplap leírás alapján összeraktam: és lőn világosság, elindult a nagyobb táppal. A grafikus driver is.
Na akkor megfogadtam; ha még egyszer gépet veszek azt 30 apró színes dobozban kérem. 🙂* Tisztán emlékszem, hogy a bekapcsoló gomb bekötését nézegettem, és a leíráshoz képest fordítva volt.
**Valószínűleg azért, mert a kártya hirtelen nagy feszültséget akart felvenni.
***Persze ez a „játék” kivégezte az alaplapi hangot. 🙁 -
SzerzőBejegyzés
]