Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1950902
    Vladi
    Felhasználó

      Itt ragadom meg a lehetőséget, hogy gratulálja Önnek a kinevezéséhez Mr.:
      Isteni Fényben Tündöklő Dicső Tábornok Elvtárs Úr! ;D
      azaz Velőtrázó Izzasztó Zord Szigorú Leselkedő Altábornagy ;D*

      *(Így havhatnak a „kopaszok” itt. 🙂 )

      Vladi
      Felhasználó

        Ezzel a k3B gubanccal én is találkoztam. ;D

        Vladi
        Felhasználó

          Ezzel a k3B gubanccal én is találkoztam. ;D

          Vladi
          Felhasználó

            Na!

            Készítettem mirrorlistát Fedora Core 6-hoz is. Csatolva az #52-es hozzászólásomhoz.
            Van benne egy részletes leírás is.
            🙂

            [szerk: A letöltéshez be kell jelentkezned. rolleyes.gif]

            Vladi
            Felhasználó

              Na!

              Készítettem mirrorlistát Fedora Core 6-hoz is. Csatolva az #52-es hozzászólásomhoz.
              Van benne egy részletes leírás is.
              🙂

              [szerk: A letöltéshez be kell jelentkezned. rolleyes.gif]

              Vladi
              Felhasználó
                Wait wrote:
                Vladi, Ostrom utcaiban voltál?

                ???
                Hogy érted? Jah, szerintem nem. 🙂

                Vladi
                Felhasználó
                  Wait wrote:
                  Vladi, Ostrom utcaiban voltál?

                  ???
                  Hogy érted? Jah, szerintem nem. 🙂

                  Vladi
                  Felhasználó

                    Hová fejlődik a topik! Fecsegjünk a hardverről kötetlenül. 😀 Még egy picit. 🙂

                    MajorosAndras wrote:
                    Azt el is felejtettem, hogy mind a két eladó nő volt.

                    Nana! Nana! Tudok ellenpéldát is!
                    50 év körüli nő eladó számgépboltban. Mondom neki:
                    – Kézcsókom. Ps2-es hosszabbító kábel kellene nekem. Jó hosszú, messzire viszem az egeret.:)
                    – Nézzük csak, hol is van… Megvan. 3 méterest tudok adni.
                    Átveszem a zacsit, nézegetem a végét.
                    Vajon jót adott?
                    A hölgy erre box küzdőállást vesz fel és mosolyogva kérdi:
                    – Na mi van fiatalember! Nem bízik a szakértelmemben mert Nő vagyok?

                    Aranyos volt.
                    🙂

                    susyp wrote:
                    A kettőt nem lehet keverni. Ráadásul, (most már a user gájdot is elővettem) kiderült, h. ha párt teszek bele, akkor csak két egyforma párt fogad el.

                    Mint a régi szép edo ramos időkben Hüpp, hüpp…
                    Ezért jók a régi ABit lapok. Még a féltéglát is felismerik 16 mb ramnak. ;D

                    Vladi
                    Felhasználó

                      Hová fejlődik a topik! Fecsegjünk a hardverről kötetlenül. 😀 Még egy picit. 🙂

                      MajorosAndras wrote:
                      Azt el is felejtettem, hogy mind a két eladó nő volt.

                      Nana! Nana! Tudok ellenpéldát is!
                      50 év körüli nő eladó számgépboltban. Mondom neki:
                      – Kézcsókom. Ps2-es hosszabbító kábel kellene nekem. Jó hosszú, messzire viszem az egeret.:)
                      – Nézzük csak, hol is van… Megvan. 3 méterest tudok adni.
                      Átveszem a zacsit, nézegetem a végét.
                      Vajon jót adott?
                      A hölgy erre box küzdőállást vesz fel és mosolyogva kérdi:
                      – Na mi van fiatalember! Nem bízik a szakértelmemben mert Nő vagyok?

                      Aranyos volt.
                      🙂

                      susyp wrote:
                      A kettőt nem lehet keverni. Ráadásul, (most már a user gájdot is elővettem) kiderült, h. ha párt teszek bele, akkor csak két egyforma párt fogad el.

                      Mint a régi szép edo ramos időkben Hüpp, hüpp…
                      Ezért jók a régi ABit lapok. Még a féltéglát is felismerik 16 mb ramnak. ;D

                      Vladi
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        Lehet, hogy én tudom rosszul, de a bekapcsológomb nem csak arra szolgál, hogy két tüskét rövidre zárjon (manapság csak egy pillanatra)? Ezzel kapja meg az alaplap a jelet, hogy valamit csinálnia kell. Hogy lehet ezt fordítva bekötni? A hdd-led-et még értem (az enyémet (is) fordítva kötötték be), de ezt?

                        Nem értek annyira az elektronikához, de ennek két tűje van. Aszem egy + és egy föld. ???
                        De biztosan fordítva volt. Elmondom mi történt:
                        Adtak hozzá egy 300 w-os tápot. Azzal elindult. Felelepűlt a win és a linux is. A linux nem volt hajlandó elindítani a graf felületet. A windows elindult, de az ati driver feltelepítése után rendre elkékhalálozott.** Hmm… Lehet kevés neki a táp. Vettem bele egy 400 w-osat. Azzal be sem tudtam kapcsolni. ??? 🙁 (Csak „hümmentett” egyet és kész.)
                        Vissza a 300-as. Azzal megy. (Agyvérzés kerülgetett.) Boltba vissza tápcsere egy 480asra. Azzal sem indul. A 300-assal még mindig. Na itt lett elegem, és szétszedtem az egészet,* majd az alaplap leírás alapján összeraktam: és lőn világosság, elindult a nagyobb táppal. A grafikus driver is.
                        Na akkor megfogadtam; ha még egyszer gépet veszek azt 30 apró színes dobozban kérem. 🙂

                        * Tisztán emlékszem, hogy a bekapcsoló gomb bekötését nézegettem, és a leíráshoz képest fordítva volt.
                        **Valószínűleg azért, mert a kártya hirtelen nagy feszültséget akart felvenni.
                        ***Persze ez a „játék” kivégezte az alaplapi hangot. 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,068