xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Terjesszük a Linuxot! #2001984
    xcut
    Felhasználó

      Nekem ami win alól hiányzik, az a vc/N és a csomagkezelõ szolgáltatás.
      A Linuxszal az a baj, hogy rengeteg mindenért szívni kell akkor is, ha az ember gyorsan akar valamit. A Gentoo szimpatikus nekem, mert tényleg megmondhatom, hogy mi legyen benne az adott appban (ez elõnyös nagyon pl php fordítgatásánál), de idegesítõ, amikor kell egy program, és 2-3 órát kell várni, míg lefordul. Az uhu-t mikor legutoljára láttam jó volt, csak néhány hw-t nem lehetett sehogyan sem belõni alatta, illetve kötött a kernel. Az ubuntu-t meg sohasem bírtam belõni.
      Ezért kezdtem el mindenféle *nix oprendszert kipróbálgatni, jelenleg freebsd-vel próbálkozok (ami nagyon jónak tûnik).

      Most jelenleg xp-m van, mert valahogy így jött össze. Gyûjtögetek egy 25-ös DVD csomagra, írok ki mindent, majd XP/FreeBSD/Gentoo/bP(ha VectoR válaszol a mailemre) négyesfogatot szeretnék felrakni.

      Hozzászólás: Ingyen Tárhely #2055371
      xcut
      Felhasználó
        Wait wrote:
        XCut hány embered van naponta? Nekem folyton meghalt 20-50 látogató körül

        Havonta 20-80 látogató, de csak 2 hónapja indult az oldalam…

        Hozzászólás: Ingyen Tárhely #2055359
        xcut
        Felhasználó

          A tárhely mérete a fenti megkötések mellett 10Mbyte-ig korlátlan, felette nézettség függõ, minden megkezdett Mbyte után legalább napi 1 látogató (egyezõ IP-k egynek számítanak) szükséges, azaz 1000Mbyte esetén napi 1000 látogató a minimum.
          (a nézettség DynamicWeb.hu toplista oldalán ellenõrizhetõ)
          A tárkapacitás a feltöltött fileok + a használt MySql adatbázis + a tárolt email-ekkel együtt értendõ!”
          Ez így nagy gáz. Javaslom az extra.hu-t, nekem is ott van a lapom, és jó. 1GB tárhely, mysql+php, reklámmentes, és nem b*sznak át.

          Hozzászólás: Sok vírus #2055117
          xcut
          Felhasználó

            Nekem most xp-m van (már nem sokáig ^^), és rendszergazda jogosultsággal, router mögött tûzfallal (zonealarm pro) és vírusírtóval (avg free) netezek, firefoxot használok és webmailt, s eddig nem volt vírusom, csak 1 (az is csak java cache-ben)…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1949389
            xcut
            Felhasználó
              Hozzászólás: PHP tomb #2054492
              xcut
              Felhasználó

                foreach() vagy
                for($i=0;$i<count($tomb);$i++) print $tomb[$i];

                Hozzászólás: .amr hangformátum wav-ba vagy mp3-ba #2054110
                xcut
                Felhasználó

                  keresgess a fórumon, én már szívtam egy sort ugyanezzel, de sikerült — igaz, csak win alatt.

                  Hozzászólás: Ingyenes SMS #2019335
                  xcut
                  Felhasználó

                    Nekem nem jött semmi…

                    Hozzászólás: Mûvészeti Kávézó #2043810
                    xcut
                    Felhasználó
                      Cicamica wrote:
                      Ha nem érted a japán szöveget fordulj kesigomuhoz … 🙂

                      A jápán rész szerintem nem számottevõ (bár egy fordításnak örülnék ^^), inkább a képi világgal akar (szerintem) kifejezni, én meg azt nem nagyon értem…

                      Hozzászólás: Mûvészeti Kávézó #2043808
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 3,339