xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007918
    xcut
    Felhasználó
      sany wrote:
      5let: csinálsz egy kernelt amivel bootolsz floppyról?
      Ami a laptopodra van „kihegyezve”.

      a gond a következõ: ahhoz, hogy egy linux bebutuljon, és használni is lehessen valamire, nem elég egy floppy… legalább 2, hanem 3-4 floppy kellene, illetve pontosan nem is ismerem a laptopom hardverösszetételét… de lehet csinálni kellene egy jó kis initrd-t, meg ramdiskeket (16MB-ba sokminden elfér ^^)…

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948927
      xcut
      Felhasználó
        AMD486 wrote:
        a Linux kernelt meg a GNU-t is sok „unatkozó” ember csinálta 😉

        xcut a FoS úgynézki meghalt, legalábbis én nemtom mióta nem beszéltem már velük, az utsó hír az oldalon 1 éves, és einen+rajtam kívül különben se dolgozott ott senki :

        Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007915
        xcut
        Felhasználó

          Elõhozom ezt a topicot…
          szóval a PCIMCIA aljzatot nem bírtam üzembe helyezni, mert drivert azóta sem kaptam, a win98 meg nem akarja magától felismerni…

          illetve olvastam egy olyat, hogy distcc… így talán lenne értelme gentoo-t rakni rá;

          szóval: kellene egy olyan bootfloppy, ami felismeri a winyát (ez gondolom nem jelent neki gondot), illetve a parallel portot, mivel csak úgy lehet kommunikálni… illetve valahogyan meg kellene értetnem a gentoo-mmal, hogy én a parallel portomat hálókártyaként szeretném használni, és a distcc-t arra izzítsa.. hogyan lehetséges ez? hol találok megfelelõ bootfloppyt hozzá?

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948920
          xcut
          Felhasználó

            Gondolom itt nem sokan vagytok animések, de…
            Szóval a napokban kijött a Final Fantasy 7: Advent Children (akit érdekel, keressen rá a torrentreactor-on), és készítettem hozzá magyar feliratot… http://xcut.uw.hu/ff7_hun.zip
            Az lenne a kérdésem, hogy hol lenne érdemes publikálni? Vagy asszem’ AMD486 benne van valamiféle animés fordítótársaságban… tudnál segíteni?

            Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006788
            xcut
            Felhasználó

              Köszi killall

              Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030342
              xcut
              Felhasználó

                balev:
                neked is szivesen segítek, de ezt most csabának céloztam… ^^

                off: mi ez a 30MP-es limit?
                szerintem 1-2 query-vel vissza lehetne adni az usereknek a postjaikat, csak nem ismerem az adatbázisszerkezetet…

                Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006759
                xcut
                Felhasználó
                  killall wrote:
                  na, en csinaltam sokmindent. (most mar nincs ezer moderator), kezd visszaallni a rend.
                  van kezdo forumozo, szinte mar torzsvendeg, oszlopos tag, forumbubus, grafoman.
                  kovi, xcut, szoljatok, vagy nyomjatok egy mailt es szivesen visszaraklak titeket moderatornak.
                  (amugy egyutt tudok erezni veletek 2-3ezer elveszett post nem lepkefing sajna, de azert hatha csaba visszavarazsolja vhogy..)

                  engem akkor rakj vissza, légy szives…

                  Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030336
                  xcut
                  Felhasználó
                    balev wrote:
                    Egy pillanatig se akartalak felelõsségre vonni, tudom mennyi pepecs van egy ilyen oldallal. PHP, MySQL is jó meló lehet, bár még csak gyerekcipõben járok ilyen téren. Apró dolgokat nem lehetne kiadni külsõsöknek. Lehet, tudnának segíteni? Persze csakis offline, aztán visszaküldenék neked, te pedig beélesítenéd.
                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006749
                    xcut
                    Felhasználó

                      Naszóval:
                      1.) Elvesztek a hozzászólásaim
                      2.) Elvesztettem moderátori státuszom

                      Nekem ez az új fórum színvilágilag nem jön be túlzottan… esetleg valami skint lehetne felrakni, amúgy jónak tûnik.

                      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006744
                      xcut
                      Felhasználó

                        A címsorban ki van írva, hogy nem jelentkeztem be, pedig de.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 3,339