Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sany wrote:5let: csinálsz egy kernelt amivel bootolsz floppyról?
Ami a laptopodra van „kihegyezve”.a gond a következõ: ahhoz, hogy egy linux bebutuljon, és használni is lehessen valamire, nem elég egy floppy… legalább 2, hanem 3-4 floppy kellene, illetve pontosan nem is ismerem a laptopom hardverösszetételét… de lehet csinálni kellene egy jó kis initrd-t, meg ramdiskeket (16MB-ba sokminden elfér ^^)…
AMD486 wrote:a Linux kernelt meg a GNU-t is sok „unatkozó” ember csinálta 😉xcut a FoS úgynézki meghalt, legalábbis én nemtom mióta nem beszéltem már velük, az utsó hír az oldalon 1 éves, és einen+rajtam kívül különben se dolgozott ott senki :
Elõhozom ezt a topicot…
szóval a PCIMCIA aljzatot nem bírtam üzembe helyezni, mert drivert azóta sem kaptam, a win98 meg nem akarja magától felismerni…illetve olvastam egy olyat, hogy distcc… így talán lenne értelme gentoo-t rakni rá;
szóval: kellene egy olyan bootfloppy, ami felismeri a winyát (ez gondolom nem jelent neki gondot), illetve a parallel portot, mivel csak úgy lehet kommunikálni… illetve valahogyan meg kellene értetnem a gentoo-mmal, hogy én a parallel portomat hálókártyaként szeretném használni, és a distcc-t arra izzítsa.. hogyan lehetséges ez? hol találok megfelelõ bootfloppyt hozzá?
Gondolom itt nem sokan vagytok animések, de…
Szóval a napokban kijött a Final Fantasy 7: Advent Children (akit érdekel, keressen rá a torrentreactor-on), és készítettem hozzá magyar feliratot… http://xcut.uw.hu/ff7_hun.zip
Az lenne a kérdésem, hogy hol lenne érdemes publikálni? Vagy asszem’ AMD486 benne van valamiféle animés fordítótársaságban… tudnál segíteni?Köszi killall
balev:
neked is szivesen segítek, de ezt most csabának céloztam… ^^off: mi ez a 30MP-es limit?
szerintem 1-2 query-vel vissza lehetne adni az usereknek a postjaikat, csak nem ismerem az adatbázisszerkezetet…killall wrote:na, en csinaltam sokmindent. (most mar nincs ezer moderator), kezd visszaallni a rend.
van kezdo forumozo, szinte mar torzsvendeg, oszlopos tag, forumbubus, grafoman.
kovi, xcut, szoljatok, vagy nyomjatok egy mailt es szivesen visszaraklak titeket moderatornak.
(amugy egyutt tudok erezni veletek 2-3ezer elveszett post nem lepkefing sajna, de azert hatha csaba visszavarazsolja vhogy..)engem akkor rakj vissza, légy szives…
balev wrote:Egy pillanatig se akartalak felelõsségre vonni, tudom mennyi pepecs van egy ilyen oldallal. PHP, MySQL is jó meló lehet, bár még csak gyerekcipõben járok ilyen téren. Apró dolgokat nem lehetne kiadni külsõsöknek. Lehet, tudnának segíteni? Persze csakis offline, aztán visszaküldenék neked, te pedig beélesítenéd.Naszóval:
1.) Elvesztek a hozzászólásaim
2.) Elvesztettem moderátori státuszomNekem ez az új fórum színvilágilag nem jön be túlzottan… esetleg valami skint lehetne felrakni, amúgy jónak tûnik.
A címsorban ki van írva, hogy nem jelentkeztem be, pedig de.
-
SzerzőBejegyzés