xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019247
    xcut
    Felhasználó

      😀  😀  😀 Ez nekem nagyon tetszik 😀 😀 😀

      Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019238
      xcut
      Felhasználó

        Vagy módosítsuk a topic címét „Ma hány napos vagy?”-ra… esetleg mindenki megadhatná a korát unix timestamp formátumban ^^

        Hozzászólás: VIA Apollo CLE266-os videokártya #2020707
        xcut
        Felhasználó

          Elsõre az lenne az ötletem, hogy egy régebbi UHU-t, vagy másik olyan rendszert próbálj, ami 2.4-es kernelt használ…

          Másodikra egy kis perl+bash script, ami a .ko fájlokra csinál egy .o szimlinket… persze lehet ez nem mûködne rendesen, de egy próbált megérhet… vagy kézzel a keresett fájlokra szimlinket…

          Hozzászólás: Notebook gépek #1971848
          xcut
          Felhasználó

            Az elõzõ laptop behalt?
            Tudok egy jó toshiba-t(satellite)! 🙂
            P-4_1.8 GHz, 256MB, 20GB, Nvidia video, FDD, usb, modem, eth, pcmcia, infra, DVD/CD-rom. és egy pcmcia wireless kari ez is mûxik.
            +Gentoo-linux.
            Most reinstallom, mert az elõzõ változat reboot-nál megfagyott.
            Eddig jónak néz ki. 🙂

            „Minden drivere meglegyen”
            Ennek a feltételnek megfelel.
            Az ár priviben és nem 60 alatt van. 🙂
            [align=right][snapback]139120[/snapback][/align]

            Az elõzõ laptop nem behalt, csak sehol sem lelem hozzá a PCIMCIA híd driverét… de még a típusára se tudok rájönni.
            Meg amúgy se ártana egy kicsit erõsebb vas néhány játékhoz (pl uplink)…

            Hozzászólás: #2020626
            xcut
            Felhasználó
              Hozzászólás: Cedega vs Suse 9.2 #2020646
              xcut
              Felhasználó

                talán nem ártana felrakni a „cvs” nevû csomagot…

                Hozzászólás: Isodump #2020642
                xcut
                Felhasználó

                  szerintem meg van egyszerûbb eszköz is, pl a ccd2iso.
                  Próbáld ki azt.

                  Hozzászólás: Linuxforum Splash Theme #2020598
                  xcut
                  Felhasználó

                    Lehetséges sõt szinte biztos. De a semmitõl ez is több.
                    Egyébként legalább tetszik?

                    De odatudom adni az alap képet, és ti is tudtok csinálni.
                    [align=right][snapback]138954[/snapback][/align]

                    fajin…
                    amúgy ne felejstsd el, hogy a grub boottheme-hez .xpm kell… bár ajánlott még egy gzipet rányomni;

                    Hozzászólás: Linuxforum Splash Theme #2020595
                    xcut
                    Felhasználó

                      jó… de ebbõl nem csinálnál bootsplash-t és grub hátteret? legyünk maximalisták ^^

                      Hozzászólás: Logout 15 percenként #2020594
                      xcut
                      Felhasználó

                        bejelentkezéskor fusson le a következõ parancssor (esetleg scriptként a háttérben ‘sh kidob &’):
                        ‘sleep 900; logout’
                        Ez tutira kivágja…
                        [align=right][snapback]138934[/snapback][/align]

                        én így oldanám meg:
                        `nohup ./kidob.sh &`

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,339