Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem látja, hogy poénból írtam? Már rég töröltem 🙂
[align=right][snapback]136808[/snapback][/align]pedig szeretek mosolyogni azon, hogy mennyire hülyék az emberek… egyesek azt mondják, hogy ez felsõbbrendûségi komplexus ^^
Ez igaz. Pedig milyen jó is lenne teletömni a postaládáját annak, aki ezeket továbbítja, viszont akkor meg én terhelem le a hálózatot. Mit is lehet tenni ilyenkor? Kulturált anyázás? Legközelebb az lesz.
Ja tényleg kíváncsiak vagytok a levélre. Mert még nem töröltem ki és szívesen elküldöm az összes fórumtagnak, hogy lássátok milyen hülyék vannak :)))
[align=right][snapback]136799[/snapback][/align]és ha neki is van ilyen skriptje? ^^
nekem küldheted: xcut[PONT]darkangel[KUKAC]gmail[PONT]com
Az a gyönyörû a digitális világban, hogy mivel minden számokkal van leírva és algoritmusokkal kódolva, így idõ kérdése csak a törése/visszafejtés. Talán az RSA volt egy nagy húzás, amit nehéz törni (hacsak nem lehetetlen), de a próbálgatás ott is bejön, csak iszonyat kicsi az esélye kellõ számjegy esetén.
[align=right][snapback]136700[/snapback][/align]de kit érdekel, ha ott van lászló megoldása? és ha flac-ba kódolod, még nem is megy el olyan sok a hangminõségbõl… ^^
A gmail-t most perelik mert a lefélforgalmat figyeli egy program. ami kulcsszavakat keres, és az ott folyó levelezésben meglévö kulcsszavaknak megfelelö spam–et kapsz. Szerintem hanyagoljátok. Az egyik srác filmet akart küldeni levélben.
No comment :blink:
[align=right][snapback]136637[/snapback][/align]én még sohasem kaptam spamet…
Nah, gondoltam ideírom, hogy mindenki hozzá tudjon szólni, nem az admin topicba, nyitni meg nincs kedvem, és ideillik.
Hova tûnt a „Ki ette meg az epertortát?” topic? Mert a kávézóban nincs, kerestem rá fórumkeresõvel, de semmi nyom…
vagy elvitték az ufók, vagy az adatbázisberhelésnél tûnt el (az összes hsz-sal egyetemben), vagy esetlegesen valaki kitöröte…többiek, vélemény? esetleg a moderátori akciókról nincsen vmiféle log?
Igazából az gyorsított, hogy barátunkat összehoztam az iptablessel 🙂
Bocs megmondanád hogy hol volt melyik suliban? Ha gond akkor priviben kösz.
[align=right][snapback]136517[/snapback][/align]nem tudom, nem én voltam… csak kaptam mailben…
Nah, itt vagy egy beszámoló az emelt szintû érettségirõl… „rejtve” rakom, ki kell jelölni, hogy olvasni lehessen.
Disclaimer: ez a szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas, illetve a magyar irodalmi nyelvvel nem összeegyeztethetõ szavakat/kifejezésket tartalmaz.
edit: kiszedve, linkelve
http://xcut.uw.hu/emeltsztech_erettsegi.txtlegjobban a hw támogatáson (a kernel ugyanaz, nemde?), és a winxp bugmentesség rátáján akadtam ki… az sp1 jórészt biztonsági bugokat tartalmaz, az sp2 meg egy rohadt nagy instabil lassú bughalmazzá változtatja a rendszert.
Tényleg üt 🙂
Se a mov-ot, se a wmv-t nem tudom letölteni :(. Neked megy?
[align=right][snapback]136020[/snapback][/align]én a movot simán leszedtem…
adsl: nekem havi 9000-ért van 1mb/s-es adsl-em, mindenféle limit nélkül…
-
SzerzőBejegyzés