xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948760
    xcut
    Felhasználó

      Nem látja, hogy poénból írtam? Már rég töröltem 🙂
      [align=right][snapback]136808[/snapback][/align]

      pedig szeretek mosolyogni azon, hogy mennyire hülyék az emberek… egyesek azt mondják, hogy ez felsõbbrendûségi komplexus ^^

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948758
      xcut
      Felhasználó

        Ez igaz. Pedig milyen jó is lenne teletömni a postaládáját annak, aki ezeket továbbítja, viszont akkor meg én terhelem le a hálózatot. Mit is lehet tenni ilyenkor? Kulturált anyázás? Legközelebb az lesz.

        Ja tényleg kíváncsiak vagytok a levélre. Mert még nem töröltem ki és szívesen elküldöm az összes fórumtagnak, hogy lássátok milyen hülyék vannak :)))
        [align=right][snapback]136799[/snapback][/align]

        és ha neki is van ilyen skriptje? ^^

        nekem küldheted: xcut[PONT]darkangel[KUKAC]gmail[PONT]com

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948747
        xcut
        Felhasználó

          Az a gyönyörû a digitális világban, hogy mivel minden számokkal van leírva és algoritmusokkal kódolva, így idõ kérdése csak a törése/visszafejtés. Talán az RSA volt egy nagy húzás, amit nehéz törni (hacsak nem lehetetlen), de a próbálgatás ott is bejön, csak iszonyat kicsi az esélye kellõ számjegy esetén.
          [align=right][snapback]136700[/snapback][/align]

          de kit érdekel, ha ott van lászló megoldása? és ha flac-ba kódolod, még nem is megy el olyan sok a hangminõségbõl… ^^

          Hozzászólás: gmail #1996245
          xcut
          Felhasználó

            A gmail-t most perelik mert a lefélforgalmat figyeli egy program. ami kulcsszavakat keres, és az ott folyó levelezésben meglévö kulcsszavaknak megfelelö spam–et kapsz. Szerintem hanyagoljátok. Az egyik srác filmet akart küldeni levélben.
            No comment  :blink:
            [align=right][snapback]136637[/snapback][/align]

            én még sohasem kaptam spamet…

            Hozzászólás: további probléma? #1979267
            xcut
            Felhasználó

              Nah, gondoltam ideírom, hogy mindenki hozzá tudjon szólni, nem az admin topicba, nyitni meg nincs kedvem, és ideillik.
              Hova tûnt a „Ki ette meg az epertortát?” topic? Mert a kávézóban nincs, kerestem rá fórumkeresõvel, de semmi nyom…
              vagy elvitték az ufók, vagy az adatbázisberhelésnél tûnt el (az összes hsz-sal egyetemben), vagy esetlegesen valaki kitöröte…

              többiek, vélemény? esetleg a moderátori akciókról nincsen vmiféle log?

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003366
              xcut
              Felhasználó

                Igazából az gyorsított, hogy barátunkat összehoztam az iptablessel 🙂

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948738
                xcut
                Felhasználó

                  Bocs megmondanád hogy hol volt melyik suliban? Ha gond akkor priviben kösz.
                  [align=right][snapback]136517[/snapback][/align]

                  nem tudom, nem én voltam… csak kaptam mailben…

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948733
                  xcut
                  Felhasználó

                    Nah, itt vagy egy beszámoló az emelt szintû érettségirõl… „rejtve” rakom, ki kell jelölni, hogy olvasni lehessen.

                    Disclaimer: ez a szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas, illetve a magyar irodalmi nyelvvel nem összeegyeztethetõ szavakat/kifejezésket tartalmaz.

                    edit: kiszedve, linkelve
                    http://xcut.uw.hu/emeltsztech_erettsegi.txt

                    Hozzászólás: Melyik a legjobb Linux? A „válasz” :P #2018760
                    xcut
                    Felhasználó

                      legjobban a hw támogatáson (a kernel ugyanaz, nemde?), és a winxp bugmentesség rátáján akadtam ki… az sp1 jórészt biztonsági bugokat tartalmaz, az sp2 meg egy rohadt nagy instabil lassú bughalmazzá változtatja a rendszert.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948728
                      xcut
                      Felhasználó

                        Tényleg üt 🙂
                        Se a mov-ot, se a wmv-t nem tudom letölteni :(. Neked megy?
                        [align=right][snapback]136020[/snapback][/align]

                        én a movot simán leszedtem…

                        adsl: nekem havi 9000-ért van 1mb/s-es adsl-em, mindenféle limit nélkül…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,339